Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ωραια μακρια ειναι.
Για να μην πεσουμε σε κανενα πηγαδι, απ τα σκαψιματα για τον θησαυρο!!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ωραια μακρια ειναι.
Για να μην πεσουμε σε κανενα πηγαδι, απ τα σκαψιματα για τον θησαυρο!!
Σκέψου και τη θετική πλευρά... Τόσο χώμα από τα σκαψιματα που πήγε, δεν θα το πέταξαν εκεί γύρω για δύο τρία λοφάκια!! :p
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σημερινή έκτακτη Βολτούλα στη Βαρυμπόμπη για λίγο δροσούλα !!!!


Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απόστολε το XR είναι το καινούριο απόκτημα του Γιάννη Π.;
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Κάτι μου λέει πως σύντομα θα γνωριστούμε. Πως τα πήγε, φαντάζομαι μια χαρά ο Γιάννος!
Για πρώτη φορά εξαιρετικά !!
Κάναμε πάνω από 50 χιλιόμετρακια και μερικά περάσματα από μικρά μονοπάτια !!!
Με το καλό να βρεθούμε και να βολτάρουμε σύντομα !!!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Και μια επιχείρηση να ανεβάσω ένα βιντεακι "κονσέρβα"
από τη χθεσινή βολτούλα !!

Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σα SM φαίνεται η μπροστινή ζάντα από αυτή τη γωνία λήψης. :friendship:
 

johnnie

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Bmw r1200gs 2007 Honda XR250 1997
Κάποια φιλαράκια μιλάνε για εμένα και με έχει πιάσει φτέρνισμα! Στέφανο και Αποστόλη τους λένε. Μένουμε και κοντά! Εδώ λοιπόν και απο εμένα η πρώτη μου εμπειρία απο το χώμα με το xr250 που αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κάποια φιλαράκια μιλάνε για εμένα και με έχει πιάσει φτέρνισμα! Στέφανο και Αποστόλη τους λένε. Μένουμε και κοντά! Εδώ λοιπόν και απο εμένα η πρώτη μου εμπειρία απο το χώμα με το xr250 που αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα!
Που είσαι βρε παλιόπαιδο!
Άντε να γράφεις να τα λέμε συχνά και από εδώ.
Άλλος ένας κάτοχος Γερμανικής πομώνας που είδε το φως το αληθινό μέσα από μια Honda!


*Πω-πω ακούω τα Τζιτζίκια και τους Γρύλους στο βίντεο και έσκασα! Χαρά στο κουράγιο σας!
**Κατευθείαν στο "ψητό" σε έχωσε ο Αποστόλης...
 

johnnie

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Bmw r1200gs 2007 Honda XR250 1997
Που είσαι βρε παλιόπαιδο!
Άντε να γράφεις να τα λέμε συχνά και από εδώ.
Άλλος ένας κάτοχος Γερμανικής πομώνας που είδε το φως το αληθινό μέσα από μια Honda!


*Πω-πω ακούω τα Τζιτζίκια και τους Γρύλους στο βίντεο και έσκασα! Χαρά στο κουράγιο σας!
**Κατευθείαν στο "ψητό" σε έχωσε ο Αποστόλης...
Με το καλο από Σεπτέμβρη να οργανώσουμε όλοι μαζί μια χωμάτινη βολτίτσα να πάρω τα φώτα σας! Στην πομωνα βλέπω να της βγάζω την μπαταρία. Άστα φιλαράκι :)
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Με το καλο από Σεπτέμβρη να οργανώσουμε όλοι μαζί μια χωμάτινη βολτίτσα να πάρω τα φώτα σας! Στην πομωνα βλέπω να της βγάζω την μπαταρία. Άστα φιλαράκι :)
Μην ξεχασεις τα λαστιχα!!! Ξεφουσκωμα και τακαρισμα..... :laugh:!!!!

Τα προβλεπομενα δηλαδη, μετα την αγορα μικρου :ll:!!!!!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
*Πω-πω ακούω τα Τζιτζίκια και τους Γρύλους στο βίντεο και έσκασα! Χαρά στο κουράγιο σας!
**Κατευθείαν στο "ψητό" σε έχωσε ο Αποστόλης...
Γεγονός ήταν ότι ζέστη βαραγε φουλ, αλλά ήταν και μια καλή ευκαιρία για κάψιμο θερμίδων, γενικό κάψιμο μάλλον, χαχαχα!!
Ο Γιάννος είναι μάχιμος!! Αφού σε μια στάση που κάναμε στην αρχή της βόλτας μου λέει, το πρώτο κομμάτι που πέρναγαμε μέσα από τα βάτα μου αρεσε πολύ !!!
Οπότε το "φορτώσαμε" λίγο το πρόγραμμα!! :p
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Ο Αποστόλης είδε το φως το αληθινό με το KLXακι.
Το συζητούσε τόσο πολύ καιρό για ένα εντουρακι 250 και ήταν ήδη ψημένος για χώμα. Στα δε πρώτα βολτακια που κάναμε, είδα έναν εκκολαπτομενο εντουρα κι ας μην το παραδέχεται. Τώρα έμπασε στα κόλπα και τον Γιάννη, που θεωρώ πως είναι θέμα χρόνου να πάρει το κολάι στο χώμα.
Υπάρχουν τα καθαρόαιμα που οργώνουν τα βουνά, υπαρχουν όμως και οι χομπιστες σαν εμάς, με τα XT, XR, KLX που προσπαθούμε με λίγα χρήματα να χαιρόμαστε τις φλαταδουρες και τα μονοπάτια.
Κάτι από "On any Sunday" ενα πράγμα.
Να είμαστε καλά να χαιρόμαστε με ότι καβαλαμε παίδες :friendship::friendship:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ο Αποστόλης είδε το φως το αληθινό με το KLXακι.
Το συζητούσε τόσο πολύ καιρό για ένα εντουρακι 250 και ήταν ήδη ψημένος για χώμα. Στα δε πρώτα βολτακια που κάναμε, είδα έναν εκκολαπτομενο εντουρα κι ας μην το παραδέχεται. Τώρα έμπασε στα κόλπα και τον Γιάννη, που θεωρώ πως είναι θέμα χρόνου να πάρει το κολάι στο χώμα.
Υπάρχουν τα καθαρόαιμα που οργώνουν τα βουνά, υπαρχουν όμως και οι χομπιστες σαν εμάς, με τα XT, XR, KLX που προσπαθούμε με λίγα χρήματα να χαιρόμαστε τις φλαταδουρες και τα μονοπάτια.
Κάτι από "On any Sunday" ενα πράγμα.
Να είμαστε καλά να χαιρόμαστε με ότι καβαλαμε παίδες :friendship::friendship:
Νότη να περνάμε καλά και να το ευχαριστιομαστε !!!
Άλλος μπορεί να περνάει καλά κάνοντας αλματα
Άλλος ρολαροντας απλά με 20
Το θέμα είναι ο καθένας να πηγαίνει στο ρυθμό που κρίνει αυτός σωστό και μα μην επιρρεαζεται από τίποτα !!
Να είμαστε καλά να βολτάρουμε και να χαιρόμαστε τα μηχανάκια μας και τις ομορφιές αυτού του τόπου !!!!
 
Top Bottom