Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
Ξεκιναω αυτο το θεμα για να κανονιζουμε προνησεις με τις χοντρες μας, την ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων πανω στην οδηγηση στο χωμα , γιατι καλες οι εκδρομες αλλα που κ που λιγη προπονηση δε κανει κακο ;) !!!
Οπότε λεω για το Σαββατο 28/5 να βρεθουμε στην γεφυρα Βαρυμπόμπης πρωι, και να παμε στα πιστακια πίσω απο τα "120"!!! Προγραμμα δεν υπαρχει, παμε να κανουμε τον χαβαλε μας:wacky:, με ασφάλεια γιαυτο καλο ειναι να εχουμε χωματινα και εξοπλισμό εντουρο!!!! :ok:
Οποιος κανει κέφι ερχεται! :D


1.Postman
2.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ξεκιναω αυτο το θεμα για να κανονιζουμε προνησεις με τις χοντρες μας, την ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων πανω στην οδηγηση στο χωμα , γιατι καλες οι εκδρομες αλλα που κ που λιγη προπονηση δε κανει κακο ;) !!!
Οπότε λεω για το Σαββατο 28/5 να βρεθουμε στην γεφυρα Βαρυμπόμπης πρωι, και να παμε στα πιστακια πίσω απο τα "120"!!! Προγραμμα δεν υπαρχει, παμε να κανουμε τον χαβαλε μας:wacky:, με ασφάλεια γιαυτο καλο ειναι να εχουμε χωματινα και εξοπλισμό εντουρο!!!! :ok:
Οποιος κανει κέφι ερχεται! :D


1.Postman
2.
Φοβερη ιδεα και ενοτητα, ευγε φιλε!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ωραια ενότητα
Σαββατο πρωι θα βρεθουμε 3 φιλοι με μικρά, Βαρυμπομπη.
Αν ερθουν ολοι θα παμε για πιο δυσκολα, μαζι με μονοπατια.
Καλο θα ειναι να βρεθουμε.
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ωραια ενότητα
Σαββατο πρωι θα βρεθουμε 3 φιλοι με μικρά, Βαρυμπομπη.
Αν ερθουν ολοι θα παμε για πιο δυσκολα, μαζι με μονοπατια.
Καλο θα ειναι να βρεθουμε.
Καλό ακούγεται. Αν θες βάλε σημείο για να σας βρω κι εγώ με το μικρό.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ξεκιναω αυτο το θεμα για να κανονιζουμε προνησεις με τις χοντρες μας, την ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων πανω στην οδηγηση στο χωμα , γιατι καλες οι εκδρομες αλλα που κ που λιγη προπονηση δε κανει κακο ;) !!!
Οπότε λεω για το Σαββατο 28/5 να βρεθουμε στην γεφυρα Βαρυμπόμπης πρωι, και να παμε στα πιστακια πίσω απο τα "120"!!! Προγραμμα δεν υπαρχει, παμε να κανουμε τον χαβαλε μας:wacky:, με ασφάλεια γιαυτο καλο ειναι να εχουμε χωματινα και εξοπλισμό εντουρο!!!! :ok:
Οποιος κανει κέφι ερχεται! :D


1.Postman
2.
Mπραβο για την πρωτοβουλια,
μεσα στο εντουραδικο πνευμα κι ας ειμαστε on off οι περισσοτεροι:)
 

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
Κατά τις 9 θα είμαι λίγο μετα τη γεφυρα, απλά θα μείνω σε ανοιχτά κομματια , όχι μονοπάτια δε χωράει το 990 ;), εξαλου ο σκοπός μου είναι να δουλεψω κοντρολ κ θέση σώματος πάνω στη μηχανή, για τα μικρά εχει πολυυυυυ μονοπατι!!! :ok::ok:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κατά τις 9 θα είμαι λίγο μετα τη γεφυρα, απλά θα μείνω σε ανοιχτά κομματια , όχι μονοπάτια δε χωράει το 990 ;), εξαλου ο σκοπός μου είναι να δουλεψω κοντρολ κ θέση σώματος πάνω στη μηχανή, για τα μικρά εχει πολυυυυυ μονοπατι!!! :ok::ok:
Ναι, απλώς το ανεφερα οτι εμεις εχουμε κανονισει για μονοπατια, αλλα μπορει ο ενας να δουλευει και να αλλαξουμε το προγραμμα μας.
Ποια πιστακια λες? Κοντα στην γεφυρα της Βαρυμπομπης, πανω απο την παλια Ελαιουργια? Ή εννοεις τους δασικους δρομους πανω απ το Κρυονερι?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλό ακούγεται. Αν θες βάλε σημείο για να σας βρω κι εγώ με το μικρό.
πιο μικρό?
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κατά τις 9 θα είμαι λίγο μετα τη γεφυρα, απλά θα μείνω σε ανοιχτά κομματια , όχι μονοπάτια δε χωράει το 990 ;), εξαλου ο σκοπός μου είναι να δουλεψω κοντρολ κ θέση σώματος πάνω στη μηχανή, για τα μικρά εχει πολυυυυυ μονοπατι!!! :ok::ok:
Γιώργη, παίζει να έρθω παρέα, θέλω να δοκιμάσω και το TTR στο χώμα με μια ωραία κοντινή βολτουλα και να ξεσκάσω και λιγάκι. Και προτιμώ πιο ανοιχτά κομμάτια είναι η αλήθεια πρώτη βόλτα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλό ακούγεται. Αν θες βάλε σημείο για να σας βρω κι εγώ με το μικρό.
Στεφανε εμεις βρισκομαστε συνηθως στην εξοδο της Μεταμορφωσης, στην BP, διπλα στον Στεργιου και ανηφοριζουμε.
Αλλα θα ελεγα να βρεθουμε και με τα αλλα παιδια στο σημειο που λενε, για μια καλημερα, υποθετω εδω:


Θα μας πει ο Γιωργος.
 

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
Στεφανε εμεις βρισκομαστε συνηθως στην εξοδο της Μεταμορφωσης, στην BP, διπλα στον Στεργιου και ανηφοριζουμε.
Αλλα θα ελεγα να βρεθουμε και με τα αλλα παιδια στο σημειο που λενε, για μια καλημερα, υποθετω εδω:


Θα μας πει ο Γιωργος.
Ακριβώς εκεί!!! :ok::ok:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ωραιο θεμα Γιωργο...:ok:.Δυσκολο για το σαββατο...μιας και την κυριακη μαγειρευεται...χωματινη :D αλλα αν εχω χρονο μεσα και γω...:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ωραιο θεμα Γιωργο...:ok:.Δυσκολο για το σαββατο...μιας και την κυριακη μαγειρευεται...χωματινη :D αλλα αν εχω χρονο μεσα και γω...:friendship:
O vagelis64 ειναι ο μαγειρας? Λενε οτι εκανε και tatou!!! χαχαχα
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
O vagelis64 ειναι ο μαγειρας? Λενε οτι εκανε και tatou!!! χαχαχα
Κι ομως Λευτερη αυτος ο υπουλος moniker την μαγειρευει...αυτος θα κανει τατου...Σκαρμουτσο θα τον βγαλω...χαχαχαχα.
Εγω περναω φαση 18ωρης εργασιας καθημερινα σχεδον για αυτο κανω την παπια..
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κι ομως Λευτερη αυτος ο υπουλος moniker την μαγειρευει...αυτος θα κανει τατου...Σκαρμουτσο θα τον βγαλω...χαχαχαχα.
...και καλα θα κανεις, γιατι θα την βγαλει πιπερατη την διαδρομη!!! ;)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
...και καλα θα κανεις, γιατι θα την βγαλει πιπερατη την διαδρομη!!! ;)
Δεν καταλαβες...αυτος μας ξεσηκωνει αυτος την ποσταρει και χωνει αλλους να βγαλουν την διαδρομη ,για να μην τον βριζουν...ολοι οι σεφ ετσι κανουν:pointu::pointu::pointu:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με το Dr θα έρθω.
Οκ είδα το σημείο, ενημερώνομαι από εδω και ελπίζω να τα πούμε εκεί.
:biker2:
Ναι, με το DRZ, μετα το θυμήθηκα.
Οι αλλοι δυο δικοι μου θα ερθουν να παμε προς τα πανω κατα της 10:30, οποτε θα ειμαι μαζι στο πιστακι.
Ο Γιωργος θα εννοει το πιστακι των μοτοκροσαδων οπως ειδα και σε αλλο ποστ.
 
Reactions: est

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ξεκιναω αυτο το θεμα για να κανονιζουμε προνησεις με τις χοντρες μας, την ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων πανω στην οδηγηση στο χωμα , γιατι καλες οι εκδρομες αλλα που κ που λιγη προπονηση δε κανει κακο ;) !!!
Οπότε λεω για το Σαββατο 28/5 να βρεθουμε στην γεφυρα Βαρυμπόμπης πρωι, και να παμε στα πιστακια πίσω απο τα "120"!!! Προγραμμα δεν υπαρχει, παμε να κανουμε τον χαβαλε μας:wacky:, με ασφάλεια γιαυτο καλο ειναι να εχουμε χωματινα και εξοπλισμό εντουρο!!!! :ok:
Οποιος κανει κέφι ερχεται! :D


1.Postman
2.
Δεν "κρατιέσαι"" ......τι να σε κάνω που είσαι μακριά ....
Καλά να περάσετε :friendship:
 
Top Bottom