Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
για σφυρίξτε καμιά κλέφτικα για καμιά τέτοια βολτίτσα, εγώ υπό προϋποθέσεις μπορώ να βγω και καμιά καθημερινή πρωί για κάποιες ώρες.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
για σφυρίξτε καμιά κλέφτικα για καμιά τέτοια βολτίτσα, εγώ υπό προϋποθέσεις μπορώ να βγω και καμιά καθημερινή πρωί για κάποιες ώρες.
Εννοείται θα πέσει ενημέρωση!!
Από τη μεριά μου πολλά ρεπό πέφτουν και καθημερινές για καμιά γύρα στα πέριξ και αν μπορούν κ άλλα παιδιά μετά χαράς !!!
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Το κομματι εκει Μαλακασα Ωρωπος κλπ δε το ξερω καθολου και απο οτι εχω δει εχει ενδιαφερον...Πρεπει καποιος γνωστης να μας ξεναγησει!

HAWK_46 την επομενη που θα κανονισουμε θα ερθω εστω και με ορο παυσιπονο μονιμως να ρεει :laugh: (σκατοημικρανιες γμτ)

dodos μεσοβδομαδες συντομες μπορω τις περισσοτερες φορες, σφυρατε! Εναλλακτικα κανονιζουμε και μια "εισαγωγικη" βολτα χωμα για τον Αγγελο angelthing
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
αυτές τις μέρες έχουν πέσει μαζεμένα ρεπο αλλά βγήκαν κάποιες εργασίες έξτρα ! Η Παρασκευή όμως τελευταία μέρα του ρεπό είναι ελεύθερη οπότε λέω να την κάνω τη γύρα της εβδομάδας σε γνωστά ή άγνωστα μέρη !!!
Αν μπορεί και κανένας άλλος , ευχαρίστως να "οργωσουμε τα χώματα " :roflmao:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
αυτές τις μέρες έχουν πέσει μαζεμένα ρεπο αλλά βγήκαν κάποιες εργασίες έξτρα ! Η Παρασκευή όμως τελευταία μέρα του ρεπό είναι ελεύθερη οπότε λέω να την κάνω τη γύρα της εβδομάδας σε γνωστά ή άγνωστα μέρη !!!
Αν μπορεί και κανένας άλλος , ευχαρίστως να "οργωσουμε τα χώματα " :roflmao:
Τι εννοεις τελευταια μερα του ρεπο.
Απο 22/12 αρχιζουν τα δικα μου εξτρα ρεπο!! :laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το.... "ρεπό" που λέτε όλοι,τι σημαίνει;;;;; :cry:
και
Είναι μονάδα μέτρησης η οποία χρησιμοποιείται αντί χρημάτων το 2021. Κατά αυτό τον τρόπο μπορεί να πληρώνει μόνο ο εργοδότης τον εργαζόμενο ο εργαζόμενος δεν μπορεί να μετακυλήσει το εισόδημα αυτό του ρεπό κάπου αλλού.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
και
Είναι μονάδα μέτρησης η οποία χρησιμοποιείται αντί χρημάτων το 2021. Κατά αυτό τον τρόπο μπορεί να πληρώνει μόνο ο εργοδότης τον εργαζόμενο ο εργαζόμενος δεν μπορεί να μετακυλήσει το εισόδημα αυτό του ρεπό κάπου αλλού.
Τώρα μάλιστα, το κατάλαβα!!!!! :laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το.... "ρεπό" που λέτε όλοι,τι σημαίνει;;;;; :cry:
Καλοκαιρινη αδεια που πρεπει να ολοκληρωθει εντος του ετους.

Για μενα.
Υποχρεωτικη κανονικη αδεια επειδη κλεινει μια εβδομαδα η εταιρεια, συν καποιες ωρες γονικη αδεια.
Αλλα επειδη θα ερχεται η κυρια που προσεχει τις μικρες κανονικα, θα μπορω να το σκαω λιγες ωρες και εκτος Σαββατου.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ξεκινάω αυτό το Σάββατο απογευματινος,αλλά 22,23,24 παίζει πάλι.....ρεπό !!!!
Μην τα γραφεις ετσι αποτομα.
Μερικοι οπως και η γυναικα μου, αρχιζουν απο αυριο τα 04:00 - 20:00 :muted::cry:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μην τα γραφεις ετσι αποτομα.
Μερικοι οπως και η γυναικα μου, αρχιζουν απο αυριο τα 04:00 - 20:00 :muted::cry:
Δεν τα δίνουν έτσι τυχαία φυσικά !!!!!
Με περιμένει ένα ωραία 7ήμερη βραδινη βάρδια μετά μέσα στις γιορτές !!!! :ha:ha:ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν τα δίνουν έτσι τυχαία φυσικά !!!!!
Με περιμένει ένα ωραία 7ήμερη βραδινη βάρδια μετά μέσα στις γιορτές !!!! :ha:ha:ha
7 μερες θα πηγαινεις στο βουνο δηλαδη ΚΑΙ τα βραδια!! :ha
:cry::cry:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
7 μερες θα πηγαινεις στο βουνο δηλαδη ΚΑΙ τα βραδια!! :ha
:cry::cry:
Αυτό είναι το καλό με τα βραδινά ,σχολάς και φεύγεις απευθείας για τα χώματα!!!!!
Γλυτώνεις το πρωινο ξύπνημα !!!!! :ha:ha:ha
 
Top Bottom