Χωμ(α) Sweet Home vol. 2 1/2 ...Παναχαϊκο & Χελμός 12-14 Οκτωβρη

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ιιιιιιιιιιι απαπαπααααααααααααα, τα μισά να μου λέγανε..... :p
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Με ανταλλαγή το 690 και κάτι ψιλά ακόμα στο έχω έτοιμο το εξοχικό

You Only Live Once
Εσύ"ετοίμασε"μου το 450,τα υπόλοιπα άστα επάνω μου!
ΥΓ θα έρθω ΧΩΡΙΣ μπαγκάΖια:fun
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5LT;)(για πάρτη σου ΜΟΝΟ)συν την υπόλοιπη!
Ααα...αυτα τα λενε να φτιαξω τις διαδρομες αναλογα...μην εχουμε πολλες διασταυρωσεις και βλεπουμε τριπλές...σώπατα ολα ;):inlove:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
1η αποκαλυψη....:happy:Την Παρασκευη παιζει ζεστά το ενδεχομενο να ξεκινησει η βολτα στις 20.00(για να προλαβουν κα οι πιο μακρυνοι ερχομενοι εργαζομενοι...:inlove:)και να φθασουμε στο σημειο κατασκηνωσης στις...03.00...Ναι μιλαω για μια 5ωρη καλη ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΧΩΜΑΤΙΝΗ....:cool:

θα στησουμε με το σεληνοφως και φακους και το Σαββατο ξυπναμε χαλαρα...με ωρα εκκινησης 11.30(ετσι θα βολευτουν και οι σαββατιατικοι να μην ερθουνε ολονυχτις...)

προχωραει το θεμα...;)
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
1η αποκαλυψη....:happy:Την Παρασκευη παιζει ζεστά το ενδεχομενο να ξεκινησει η βολτα στις 20.00(για να προλαβουν κα οι πιο μακρυνοι ερχομενοι εργαζομενοι...:inlove:)και να φθασουμε στο σημειο κατασκηνωσης στις...03.00...Ναι μιλαω για μια 5ωρη καλη ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΧΩΜΑΤΙΝΗ....:cool:

θα στησουμε με το σεληνοφως και φακους και το Σαββατο ξυπναμε χαλαρα...με ωρα εκκινησης 11.30(ετσι θα βολευτουν και οι σαββατιατικοι να μην ερθουνε ολονυχτις...)

προχωραει το θεμα...;)
Ωραίο ξεκίνημα με νυχτερινή!!!!! Η βόλτα θα είναι κύκλος;;; έδρα πρασουδι και γύρω γύρω όλοι;;;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωραίο ξεκίνημα με νυχτερινή!!!!! Η βόλτα θα είναι κύκλος;;; έδρα πρασουδι και γύρω γύρω όλοι;;;
Ολα αποψε θα τα αποκαλυΠΣω ρε?...τς...περιμενε...αφου μαζι θα εισαι τι σκας...:inlove:
 
Τελευταία επεξεργασία:

bbekiaris

Μέλος
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Transalp 650 (04)
Λοιπόν παιδιά επειδή θα έχω λογικά άδεια εκείνη την περίοδο και θα έχουν μπει και τα λάστιχα και έχω μπριζωθει με την εκδρομή σας.... Για άτομα που έχουν μόνο μια χοντρή για επιλογή (Transalp 650) και χωρίς ιδιαίτερη εμπειρία στο χώμα θα ήταν μεγάλο ρίσκο για να έρθω? (και εννοείται ότι δε θέλω να χαλάσω και τη βολτα κανενος με το να με έχει συνέχεια στο νου του)....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λοιπόν παιδιά επειδή θα έχω λογικά άδεια εκείνη την περίοδο και θα έχουν μπει και τα λάστιχα και έχω μπριζωθει με την εκδρομή σας.... Για άτομα που έχουν μόνο μια χοντρή για επιλογή (Transalp 650) και χωρίς ιδιαίτερη εμπειρία στο χώμα θα ήταν μεγάλο ρίσκο για να έρθω? (και εννοείται ότι δε θέλω να χαλάσω και τη βολτα κανενος με το να με έχει συνέχεια στο νου του)....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
βαλε λαστιχακι σενιο και παρε την ταυτοτητα σου μαζι ,οσο αφορα εμενα
οσο αφορα τον διοργανωτη ,να δουμε τι θα αποφανθει ,
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λοιπόν παιδιά επειδή θα έχω λογικά άδεια εκείνη την περίοδο και θα έχουν μπει και τα λάστιχα και έχω μπριζωθει με την εκδρομή σας.... Για άτομα που έχουν μόνο μια χοντρή για επιλογή (Transalp 650) και χωρίς ιδιαίτερη εμπειρία στο χώμα θα ήταν μεγάλο ρίσκο για να έρθω? (και εννοείται ότι δε θέλω να χαλάσω και τη βολτα κανενος με το να με έχει συνέχεια στο νου του)....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
βαλε λαστιχακι σενιο και παρε την ταυτοτητα σου μαζι ,οσο αφορα εμενα
οσο αφορα τον διοργανωτη ,να δουμε τι θα αποφανθει ,
Αν ερθει και ο Στεργιος παρε οσα γραφει...ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΘΟΥΝ,αγαπη μονο και θα'χεις διαβασει πως "οτι γινεται στα βουνα μενει εκει πανω"...:inlove:
...κι οσον αφορα καθε αυτου στη βολτα...εμεις εχουμε συνηθισει να τα εχουμε μεγαλα εδω μεσα...ADVe αφου...κι αρεσει και σε κατι λελους μην κοιτας που καποιοι εχουνε μικρες...τους αγαπαμε κι ετσι :p:happy:
Αυτο που γραφεις οτι χαλας τη βολτα των αλλωνων...να ξερεις οτι οι βολτες χαλανε μονο οταν δεν ερχεται καποιος...γιατι σε αλλη περιπτωση ΟΛΟΙ εκει πανω περναμε καλα...:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
2η αποκαλυψη:Φετος Καταφυγια και λοιπα λελικα εκει πανω στα χωματα ΔΕΝ θα παιξουν ως ενδεχομενο...η διανυκτερευση και την Παρασκευη και το Σαββατο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε σκηνες...ADVε αφου...:inlove:θα προβλεφθουν ΜΟΝΟ σημεια καταφυγής...υποστεγα κλπ σε περιπτωση που γμηθει ο Διας εκει πανω και μας βρεξει λιιιιγο παραπανω:p(οι συμμετεχοντες στο trOFFy του 2017 θα καταλαβαν περι τινος λεω...χαχαχα...)
...προχωραμε...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom