Ψάχνω... μπαρακι βαση ζελατινας F800GS

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ψαχνω να βρω κ να δοκιμασω αν ειναι συμβατο με την ψηλη ζελατίνα που εχω για το GS μου,την μεταλλικη βαση της BMW...(φωτο).Εχει κανείς υποψη του να μου πει;
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ωχ, μην αρχίσουμε πάλι τσι μαντινάδες που λέγαμε στο φατσοβιβλίο πριν λίγο καιρό... χαχαχαχα
Κωστή, γιατί δεν φτιάχνεις κάτι μόνος σου; Δεν θέλει κάτι ιδιαίτερο... Και ας μην είναι αλουμίνιο, και σιδερένιο λογικά κάνει μια χαρά και θα είναι και πιο εύκολο να γίνει.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ωχ, μην αρχίσουμε πάλι τσι μαντινάδες που λέγαμε στο φατσοβιβλίο πριν λίγο καιρό... χαχαχαχα
Κωστή, γιατί δεν φτιάχνεις κάτι μόνος σου; Δεν θέλει κάτι ιδιαίτερο... Και ας μην είναι αλουμίνιο, και σιδερένιο λογικά κάνει μια χαρά και θα είναι και πιο εύκολο να γίνει.
Αναλογως για τη δουλεια το θελει, να στηριξει την ζελατινα ή καποιο αξεσουαρ? Αν το θελει για τη ζελατινα καλυτερα να παρει το μπαρακι το γνησιο, αν θελει να βαλει καποιο gps η οτιδηποτε αλλο ας φτιαξει ενα στα μετρα του... ;)
Ετσι θα εκανα εγω ;)

περιμενω μαντιναδα :p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωχ, μην αρχίσουμε πάλι τσι μαντινάδες που λέγαμε στο φατσοβιβλίο πριν λίγο καιρό... χαχαχαχα
Κωστή, γιατί δεν φτιάχνεις κάτι μόνος σου; Δεν θέλει κάτι ιδιαίτερο... Και ας μην είναι αλουμίνιο, και σιδερένιο λογικά κάνει μια χαρά και θα είναι και πιο εύκολο να γίνει.
Αναλογως για τη δουλεια το θελει, να στηριξει την ζελατινα ή καποιο αξεσουαρ? Αν το θελει για τη ζελατινα καλυτερα να παρει το μπαρακι το γνησιο, αν θελει να βαλει καποιο gps η οτιδηποτε αλλο ας φτιαξει ενα στα μετρα του... ;)
Ετσι θα εκανα εγω ;)

περιμενω μαντιναδα :p
Το θελω συνδιαστικά.Και για στηριξη της μεγαλης ζελατινας μου (για να "νοιωθει" πιο σταθερη κ ακλονητη στα πολλα)αλλά και για να τοποθετησω τη μονιμη βαση τροφοδοσιας του GPS...Πηγα μια φορα σε τορνο για να φτιαξω την ιδια βαση(αυτη της BMW του πηγα βγαλμενη να την ξεπατικωσει) αλλά εχει πολλη δουλεια μού ειπε συν κοστος υψηλο κ δεν ασχοληθηκα...Φυσικα δεν εχω θεμα να φτιαξω εγω,αλλά θελω να ειναι σταθερη και να μην φαινεται κακογουστη στο σημειο.Δεν ξερω αν παιζει καποια λυση!??
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Το θελω συνδιαστικά.Και για στηριξη της μεγαλης ζελατινας μου (για να "νοιωθει" πιο σταθερη κ ακλονητη στα πολλα)αλλά και για να τοποθετησω τη μονιμη βαση τροφοδοσιας του GPS...Πηγα μια φορα σε τορνο για να φτιαξω την ιδια βαση(αυτη της BMW του πηγα βγαλμενη να την ξεπατικωσει) αλλά εχει πολλη δουλεια μού ειπε συν κοστος υψηλο κ δεν ασχοληθηκα...Φυσικα δεν εχω θεμα να φτιαξω εγω,αλλά θελω να ειναι σταθερη και να μην φαινεται κακογουστη στο σημειο.Δεν ξερω αν παιζει καποια λυση!??

Τι να μην παίζει στα πολλά ρε γατάκι ;;; ποια πολλά ;;;; τι εννοείς ;;;; μιλά ξεκάθαρα..... μήπως τα 120-140 σου φαίνονται πολλά ;;;; ή παει και παραπάνω ;;; :p

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tsambion

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
BMW F 800 GS 2009
Mathosala εχεις βγαλει ακρη με το μπαρακι? Γιατι ψαχνομαι και γω χωρις ομως αποτελεσμα.

Στάλθηκε από έναν όμορφο κόσμο που ήρθα με το GS
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Οχι...καμμια εξελιξη ως ωρας.Πολυς κραδασμος,ελλειψη σταθερου σημειου στο GS και μεχρις στιγμης το ψιλοπαλευω με RAM...αλλα τιποτα καλο...
 
Top Bottom