Ψάχνω παπι

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Μιας και το freewind βρήκε μάλλον αγοραστή. Ψάχνω παπί σε οποιαδήποτε κατάσταση αρκεί να έχει χαρτιά. Όσο πιο φθηνό. Δεν με ενδιαφέρει σε τι κατάσταση είναι μόνο να έχει χαρτιά. Λειτουργικό ή μη. Αθήνα. Ευχαριστώ.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Υπάρχει παπί στην περιοχή μου, αλλά είναι αστέρι. Μέχρι πόσα χρήματα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ψαχνω και γω αν υπαρχει κανενα παιδια...μεχρι κανα 800-900€.αλλιως σκεφτομαι καινουριο daytona.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές στο γνωστό site!!!!
Ισχυει απλα αν υπαρχει καποιος συντροχος που εχει κατι βολευει, γιατι και γω πχ ειμαι ασχετος απο παπια.. .

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ψαχνω και γω αν υπαρχει κανενα παιδια...μεχρι κανα 800-900€.αλλιως σκεφτομαι καινουριο daytona.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχουμε κ για σένα, φίνο.
Άμα σε κάνει ρίξε πμ
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μιας και το freewind βρήκε μάλλον αγοραστή. Ψάχνω παπί σε οποιαδήποτε κατάσταση αρκεί να έχει χαρτιά. Όσο πιο φθηνό. Δεν με ενδιαφέρει σε τι κατάσταση είναι μόνο να έχει χαρτιά. Λειτουργικό ή μη. Αθήνα. Ευχαριστώ.
Ρε Κώστα ,τι το θες ρε;
Να σε ρίξει πάλι και να τρέχεις;
Κράτα το freewind ,σα μεγάλο παπι είναι.
Το έφτασες και σε τέτοια καταστα ,κρίμα ρε
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Ρε Κώστα ,τι το θες ρε;
Να σε ρίξει πάλι και να τρέχεις;
Κράτα το freewind ,σα μεγάλο παπι είναι.
Το έφτασες και σε τέτοια καταστα ,κρίμα ρε
Πρέπει να αγοράσω κουτί και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά σε όλα αυτα. Πρέπει η μια απο τις 2 μηχανές να μεταμορφωθεί σε παπί κανονικό με ότι συνεπάγεται αυτό. Κάνοντας κάθε μέρα 40-50χμ μέσα στην πόλη που κάνω εγώ φαίνεται διαφορά άμεσα στην τσέπη μου.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Πρέπει να αγοράσω κουτί και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά σε όλα αυτα. Πρέπει η μια απο τις 2 μηχανές να μεταμορφωθεί σε παπί κανονικό με ότι συνεπάγεται αυτό. Κάνοντας κάθε μέρα 40-50χμ μέσα στην πόλη που κάνω εγώ φαίνεται διαφορά άμεσα στην τσέπη μου.
Το bandid υπάρχει;
Τότε καλως
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πρέπει να αγοράσω κουτί και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά σε όλα αυτα. Πρέπει η μια απο τις 2 μηχανές να μεταμορφωθεί σε παπί κανονικό με ότι συνεπάγεται αυτό. Κάνοντας κάθε μέρα 40-50χμ μέσα στην πόλη που κάνω εγώ φαίνεται διαφορά άμεσα στην τσέπη μου.
Αν κανεις τοσα χλμ καθε μερα, θελεις ¨ανετο¨παπι!!!!
Αυτο να προσεξεις....
Τωρα, αυτο το λειτουργικο ή οχι, δεν ακουγεται ταιριαστο στην περιπτωση σου!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
σωστα,με 40+χιλ/ημερα θες κατι πολυ αξιοπιστο σε παπι,οχι οτι βρεις...
απο την αλλη μεσα σε πολη τοσα χιλ ισως σε κουραζουν οι πολλες αλλαγες στο σασμαν οποτε μηπως να κοιταγες κ για κανενα σκουτερ με σβησιμο στα φαναρια...
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Αν κανεις τοσα χλμ καθε μερα, θελεις ¨ανετο¨παπι!!!!
Αυτο να προσεξεις....
Τωρα, αυτο το λειτουργικο ή οχι, δεν ακουγεται ταιριαστο στην περιπτωση σου!!

Δεν μου είναι τιποτα να αλλαξω ενα κυλινδροπιστονο ή να βαλω καινουργια πηνια ή μια μπιελα παραδειγμα γιαυτο λεω οτι δεν με ενδιαφερει τοσο.
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
σωστα,με 40+χιλ/ημερα θες κατι πολυ αξιοπιστο σε παπι,οχι οτι βρεις...
απο την αλλη μεσα σε πολη τοσα χιλ ισως σε κουραζουν οι πολλες αλλαγες στο σασμαν οποτε μηπως να κοιταγες κ για κανενα σκουτερ με σβησιμο στα φαναρια...
Δεν με πειραζει Γιωργο γιατι το φτιαχνω μονος μου. Σκουτερ δεν μου αρεσουν καθολου αν και ζηλεψα ενα nmax που ηρθε διπλα μου στο φαναρι και με μια κλεφτη ματια ειδα μεση καταναλωση 1.8 στο κοντερ του. Αλλα δεν μου αρεσουν καθολου.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δεν με πειραζει Γιωργο γιατι το φτιαχνω μονος μου. Σκουτερ δεν μου αρεσουν καθολου αν και ζηλεψα ενα nmax που ηρθε διπλα μου στο φαναρι και με μια κλεφτη ματια ειδα μεση καταναλωση 1.8 στο κοντερ του. Αλλα δεν μου αρεσουν καθολου.
:like:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Δεν με πειραζει Γιωργο γιατι το φτιαχνω μονος μου. Σκουτερ δεν μου αρεσουν καθολου αν και ζηλεψα ενα nmax που ηρθε διπλα μου στο φαναρι και με μια κλεφτη ματια ειδα μεση καταναλωση 1.8 στο κοντερ του. Αλλα δεν μου αρεσουν καθολου.
Αμάν είναι έτσι τότε βουρ κ ότι βγει..
Πάντως είδα κ γω ένα λευκό ΝΜαχ τις προάλλες.. Στο φανάρι γιατί μετά το χασα... Πέταγε το γ@μηδι...!
 
Top Bottom