Ψαχνω DR-Z 400

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Καλησπέρα όπως λέει και ο τίτλος είμαι στην αναζήτηση ενός DR-Z 400 την χωμάτινη έκδοση οχι το motard.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλησπέρα όπως λέει και ο τίτλος είμαι στην αναζήτηση ενός DR-Z 400 την χωμάτινη έκδοση οχι το motard.
Και με ή χωρίς Αρ. κυκλοφορίας?
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Νομίζω υπάρχει ένα κίτρινο στον Χελιώτη που είναι για πούλημα. Εξωτερικά φαίνεται πένα. Δεν κάνεις μια ερώτηση;
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Καλησπέρα όπως λέει και ο τίτλος είμαι στην αναζήτηση ενός DR-Z 400 την χωμάτινη έκδοση οχι το motard.
Αυτό που είναι στον χελιώτη, είναι με ελάχιστα χλμ, αλλά δεν ξέρω εάν μπορεί να βγάλει πινακίδες γιατί είναι το E (κάποια έβγαζαν)
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Θα πάρω να μιλήσω με Χελιώτη να δω τι παίζει ! Από ανταλλακτικά τι γίνεται ; Βρίσκουμε ;
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Αν θες κανονικό Ε, δεν έβγαλε ποτέ πινακίδα... Όσα έχουν πινακίδα είναι S .

Αν σκεφτείς χωρίς πινακίδα, υπάρχει κι αυτό στα αριστερά που πετάει !
Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα με πινακίδα !
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Θα πάρω να μιλήσω με Χελιώτη να δω τι παίζει ! Από ανταλλακτικά τι γίνεται ; Βρίσκουμε ;
Αυτό το μηχανάκι δεν χρειάζεται ανταλλακτικά... :sneaky:

Ναι, υπάρχει ότι θέλεις, από εδώ ή από έξω...
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Αυτό που είναι στον χελιώτη, είναι με ελάχιστα χλμ, αλλά δεν ξέρω εάν μπορεί να βγάλει πινακίδες γιατί είναι το E (κάποια έβγαζαν)
Μίλησα με Χελιώτη και δεν βγάζει πινακίδα !
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Εγώ πάντως το 2002 που είχα αγοράσει το Ε μου είχαν βγάλει πινακίδα και ήξερα αρκετά ακόμα παλικάρια που είχαν κάνει το ίδιο...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ πάντως το 2002 που είχα αγοράσει το Ε μου είχαν βγάλει πινακίδα και ήξερα αρκετά ακόμα παλικάρια που είχαν κάνει το ίδιο...
Τους έβγαζαν πινακίδα με λάδωμα βέβαια.
Και σήμερα παρόμοια πράγματα συμβαίνουν με τα WR250F & WR450F που υποτίθεται ότι δε βγάζουν πινακίδες από το 2020 και μετά...
Παράδοξα πράγματα αφού η Ομοσπονδία απαιτεί πινακίδες για συμμετοχή σε αγώνες εντούρο...
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Γιατί χρήση θες drz 400?

Για εκδρομικό-travel enduro ή για Εντούρο σε μονοπάτια?
Για εντουρο το ξέρω ότι δεν κάνει κ δεν το παίρνω με αυτό το σκοπό απλά θέλω να έχω ένα πιο ευέλικτο μηχανάκι σε σχέση με το τενερε που έχω τώρα από άποψη βάρους κτλπ
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Για εντουρο το ξέρω ότι δεν κάνει κ δεν το παίρνω με αυτό το σκοπό απλά θέλω να έχω ένα πιο ευέλικτο μηχανάκι σε σχέση με το τενερε που έχω τώρα από άποψη βάρους κτλπ
Γιατί δε κάνει βρε παιδία το DRZ 400, ένα ελαφρύ μονοκύλινδρο σκυλί με αρκετή δύναμη, για εντούρο?
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Και σήμερα παρόμοια πράγματα συμβαίνουν με τα WR250F & WR450F που υποτίθεται ότι δε βγάζουν πινακίδες από το 2020 και μετά...
Παράδοξα πράγματα αφού η Ομοσπονδία απαιτεί πινακίδες για συμμετοχή σε αγώνες εντούρο...
Αυτό το ξέρεις ότι γίνεται ή το υποθέτεις επειδή γινότανε παλιά ??? Γιατί το WR δεν είναι EURO5, ούτε έχει φλάς,καθρέπτες,κόρνες, κλπ,κλπ και δεν βγάζει πινακίδα........Αν γίνεται όμως θα με ενδιέφερε γιατί πήγα με φόρα να πάρω το WR αλλά μόλις μου το είπαν ξενέρωσα πάρα πολύ..........
 
Top Bottom