Ψαχνω DR-Z 400

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400

Χθες έγινε η πρώτη βόλτα ! Το μηχανάκι είναι πραγματικά όπλο ! Χθες κάναμε βόλτα κ σε φλατ κομμάτια κ σε μονοπάτια ! Σύγκριση με το τενερε δεν υπάρχει λόγος να γίνει μιας κ θεωρώ ότι είναι πολύ διαφορετικά μηχανάκια και σίγουρα υπάρχει χώρος κ για τα δυο . Χθες πήγα σε μονοπάτια στο πηλιο όπου είχα να πάω 10 χρόνια ,από τότε που έκανε εντουρο δλδ; και σίγουρα εγώ δεν θα έβαζα το τενερε εκεί μέσα ! Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το Drz πράγματι είναι ένα πολύ τίμιο μηχανάκι !

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλολασπωτο
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Καλορίζικο και εύχομαι να το ευχαριστηθείς. Ρίξε μία ματιά στις βίδες του υποπλαισίου από την μεριά της μπαταρίας , αν είναι το Ε. Χαλάρωναν εύκολα και έκαναν ζημιά...
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Επανάληψη μήτηρ μαθήσεως Άκη...;)
Έλα με το τετράχρονο να ξανακάνουμε τα μονοπάτια που είχες κάνει με το δίχρονο για να δούμε εάν είναι πιο εύκολο...:secret:
Καλολάσπωτοι!:drt:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

Χθες έγινε η πρώτη βόλτα ! Το μηχανάκι είναι πραγματικά όπλο ! Χθες κάναμε βόλτα κ σε φλατ κομμάτια κ σε μονοπάτια ! Σύγκριση με το τενερε δεν υπάρχει λόγος να γίνει μιας κ θεωρώ ότι είναι πολύ διαφορετικά μηχανάκια και σίγουρα υπάρχει χώρος κ για τα δυο . Χθες πήγα σε μονοπάτια στο πηλιο όπου είχα να πάω 10 χρόνια ,από τότε που έκανε εντουρο δλδ; και σίγουρα εγώ δεν θα έβαζα το τενερε εκεί μέσα ! Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το Drz πράγματι είναι ένα πολύ τίμιο μηχανάκι !

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές !


Sent from my iPhone using Tapatalk
:jp:drt::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::prft:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλολασπωτο το ντιαρ-Ακη :friendship:
Το τενέρι ,συνταξιούχος;
Έχει άβολη σέλα...:roflmao:
Και το τιμόνι του είναι κάπως...:secret:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχω παιδί θκόμας.
Το θέλει αλλά κοιτάει κιαλλα :friend:
Δεν πιστεύω να είναι κανένας μαλλιάς...?
 
Top Bottom