Ψηφίστε για κατάργηση του Φ.Π.Α. στα Κράνη

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Αντε επιτελους...ψηφισα κ εγω μπας κ ερθουν καλυτερες μερες...:alien:
Congratulations! You have successfully signed the petition:Καταργηση Πολιτικών στην Ελλάδα . You are signer #0666
Φίλαι, δεν μου ανοίγει το λινκ!
:p
 

nick_VFR

Κουλάδι όνομα και πράμα
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda VFR 800 V-tec
Husqvarna TE 610
Αντε επιτελους...ψηφισα κ εγω μπας κ ερθουν καλυτερες μερες...:alien:
Congratulations! You have successfully signed the petition:Καταργηση Πολιτικών στην Ελλάδα . You are signer #0666

Αναρχία κι έτσι!! Γουστάρω!!! :woot::woot::woot::woot:
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
όπως έγραψα στην ψήφο προέχει η ασφάλεια των αναβατών και όχι το κέρδος του κράτους!

#2176
Το κράτος έχει πολλαπλάσια κέρδη απο τα μειωμένα έξοδα στην υγεία όταν η χρήση του κράνους και γενικά κατάλληλου εξοπλινςου ειναι ευρεία.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
Υπάρχουν χώρες στην Ευρώπη που έχουν χαμηλότερο ΦΠΑ στον εξοπλισμό ασφαλείας, από ότι στα άλλα είδη?
Ενημερωτικά ρωτάω.
Πάντως στην Ελλάδα και με το κλίμα ως έχει, τέτοια πράγματα ούτε στα όνειρα....
Αγγλία = 0%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
Σε λίγο που τα ταμεία δε θα καλύπτουν τίποτα και θα πληρώνουμε 3 ράμματα 300€ όσο δηλ ειναι το πραγματικό κόστος θα αφήσουμε και τις μηχανές ... Το 23% ειναι ηλίθια πολιτική στον εξοπλισμο ασφαλείας αλλα απο κράτος που περνάνε παράνομοι δίπλα απο αστυνομικούς και αυτοί ρουφάνε φραπέ τι περιμένει κανεις ... Πάντως για όσους πιστεύουν ότι η κεφαλή τους δεν έχει σκατα μέσα αλλα κάτι πολύτιμο και θέλουν να το προστατεύσουν το +23% ειναι η νίκη της ηλιθιότητας


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Το έγραψα και αλλού... πιο λογικό μου φαίνεται να υπάρχει επιδότηση ενός ποσού στους κατόχους μοτοσυκλέτας, όπως γίνεται ήδη με τα γυαλιά οράσεως, και που να ανανεώνεται κάθε 5 χρόνια. Αλλά ως πραγματιστής δεν περιμένω να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο στην Ελλάδα.
 

tzigis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα /Συβοτα Θεσπρωτίας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F650gs twin
P200
Avon 300
Καλημέρα ..
θα βρίσκομαι Βερολίνο την προσεχή εβδομάδα και λέω να ανανεώσω τα κράνη της οικογένειας ..
Κανα κατάστημα με φυσική έδρα προτεινόμενο υπάρχει από κανα συντροχο που έχει προηγούμενες συναλλαγές με Γερμανία !
Ευχαριστώ !!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Καλημέρα ..
θα βρίσκομαι Βερολίνο την προσεχή εβδομάδα και λέω να ανανεώσω τα κράνη της οικογένειας ..
Κανα κατάστημα με φυσική έδρα προτεινόμενο υπάρχει από κανα συντροχο που έχει προηγούμενες συναλλαγές με Γερμανία !
Ευχαριστώ !!
Aν και ειμαστε εκτος θεματος ριξε μια ματια εδω

https://www.google.gr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=louis de berlin

Κανε ενα like σε παρακαλω,οταν το δεις για να καθαρισει καποιος διαχειριστης το θεμα.
 

Geo

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE R 2011
HONDA XRV 750 1999
2716
Μακάρι,αλλα δυστυχώς δεν ενδιαφέρονται τα 300 ζώα....
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Με αφορμή αυτό , να αναφέρω για όσους τυχόν ενδιαφέρονται ότι έχω λάβει email από δύο μεγάλα αθηναϊκά μοτομάγαζα ότι έχει ξεκινήσει η μείωση των τιμών στα κράνη και να επισκεφτώ το e-shop τους με τις ανανεωμένες τιμές.
 
Top Bottom