Ψηφοφορία-διαβουλευση για αλλαγή λογότυπου ADVride

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Είδες που καμια φορα ενα γνωστό αντικείμενο σε άγνωστο περιβάλλον παιρνει διαφορετική αδιευκρινηστη διάσταση !!!!!!


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
-δεν μου αρέσουν οι αλλαγές γενικά (εκτός αν αφορούν ταξιδιωτικούς προορισμούς όπου δεν μου αρέσει να πηγαίνω στα ίδια!).
-δεν ασχολούμαι με logo και αυτοκόλλητα (ποτέ και από κανένα φόρουμ δεν κόλλησα αυτοκόλλητο/logo πάνω στο μηχανάκι μου) καθώς σημασία έχει η παρέα και όχι ένα άψυχο (κατ' εμέ) logo που προσωπικά δεν μου λέει απολύτως τίποτα.
-μην αφήσετε αυτό το θέμα να πάρει μεγαλύτερη διάσταση (που ήδη έχει πάρει αλλά τεσπα) από τα υπόλοιπα ταξιδιωτικά εδώ μέσα γιατί τότε χάνεται το "διαφορετικό" που χαρακτήριζε ως τώρα το advride σε εμάς τους φρεσκοφερμένους και που αυτό μας "κέρδισε".
-κανονίστε βόλτα (και ασφάλτινη δεν έχω πρόβλημα, θα βγάλω τον Πήγασο από την ακινησία) ή καφέ άμεσα. Έχω μια βδομάδα άδεια και θέλω βόλτα βασικά, εύκολη όμως γιατί αναρρώνω από μια ψύξη (γεράματα...).

Αυτιά!


*τα bold είναι η πιο σημαντική μου τοποθέτηση/απάντηση στο παρόν νήμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Μου αρεσει πολυ η τοποθέτηση σου σε ολα της τα σημεία και δειχνει οτι εχεις εμπειρία απο φόρουμ και χαίρομαι πραγματικα που το λαθος μου σου εδωσε την ευκαιρια να την εκφράσεις
Βλεπεις τιποτα δε παει μπροστα χωρις λάθη και απώλειες και ειδικα σε μια κουλτουρα οπως η δικιά μας
Αν είμασταν αποφασισμένοι και οχι μονο θεωρητικά οτι ο εχθρός του καλού ειναι το ψάξιμο του καλύτερου σε ολα τα επίπεδα
Και οτι παντα πρεπει να δίνουμε ευκαιρίες στον καινουργιο ανθρωπο και τις ιδεες του μεσα απο αυτες τις ανοιχτές διαδικασίες και οχι πισω απο κουιντες δεν θα κάναμε ποτε λάθη
Στεργιο παρεξήγησες.......πιστευω αυτο που εκανες ηταν πολυ σωστο και μας(σας) γλιτωσε απο αλλα που θα μπορουσαν να συμβουν

H λεξη "fail" δεν αφορουσε σε καμια περιπτωση το πουλι..........παρα μονο την εξελιξη του θεματος
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στεργιο παρεξήγησες.......πιστευω αυτο που εκανες ηταν πολυ σωστο και μας(σας) γλιτωσε απο αλλα που θα μπορουσαν να συμβουν

H λεξη "fail" δεν αφορουσε σε καμια περιπτωση το πουλι..........παρα μονο την εξελιξη του θεματος
Αδερφε μου!!!!!που λεει και μια ψυχή
Τιποτα δε παρεξηγώ και τιποτα δε με πειραζει γιατι θεωρώ οτι δεν υπαρχει χρόνος για χάσιμο αλλα και οτι ποτε δε μπορούν να ικανοποιηθούν ολοι
Δεν υπαρχει προβλημα εδω ειμαστε για να τα λεμε να τα αναλύουμε να τσακωνόμαστε και στο τέλος όσοι μενουμε να τα βρίσκουμε
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Αυτός που λες Γιώργη, το έχω κάνει σε όλες τις εκτυπώσεις μου, σε μπλουζάκια κλπ.
Και έχεις δίκιο. ...είναι πιο ωραίο

advφον!!
Εσυ το εκανες,εμεις ποτε θα το δουμε?

Corki λαθη δεν κανει,μονο οποιος δεν κανει τιποτε.
Ισως θα μπορουσε να γινει με αλλον τροπο,αλλα και παλι λαθος δεν θα το ελεγα.
Πετρα που κυλαει δεν χορταριαζει.
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Εσυ το εκανες,εμεις ποτε θα το δουμε?

Corki λαθη δεν κανει,μονο οποιος δεν κανει τιποτε.
Ισως θα μπορουσε να γινει με αλλον τροπο,αλλα και παλι λαθος δεν θα το ελεγα.
Πετρα που κυλαει δεν χορταριαζει.
Παμε αλλη μια..........

1) Δεν ειπα οτι εκανε λαθος ο Φοινικας ή το forum (διαχειριστικη ομαδα)....αλλα το αντίθετο

2) "λαθη δεν κανει,μονο οποιος δεν κανει τιποτε"............αυτο δεν ισχυει σε καμια περιπτωση......και μονο που δεν κανεις τπτ ειναι απο μονο του λαθος ;)

3) Το κλεινω εδω γιατι δεν του πρεπει παραπανω........ΑΛΛΑ........ειπωθηκαν πραγματα τα οποια δεν πρεπει να τα αφηνεις να πεφτουν κατω .............οταν θελεις να ανηκεις "καπου" και το σεβεσαι αυτο το "καπου"!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom