Ψυγείο DRZ 400

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Mηπως υπάρχει αριστερό ψυγείο για DRZ 400 ?

(Αυτό που δεν έχει τάπα)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Κώστα ζητάς για αγορά ή μήπως υπάρχει κ ότι βγει
Συγγνώμη που παίρνω το θάρρος κ ρωτάω αλλά αν πρόκειται για αγορά μεταχειρω με σίγουρα κάποια ημερομηνία λήξης τοτεθσως η κατασκευή ενός νέου να είναι πιο συμφέρουσα στο τέλος.
Μου είχε προτείνει ο Κώστας el-Gatto κάποιους στην λιοσιων που κάνουν παπάδες κ μου έφταιξαν νέο εξαιρετικό.
Κ πάλι συμπαθα με για την ερώτηση πρόταση..
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κώστα ζητάς για αγορά ή μήπως υπάρχει κ ότι βγει
Συγγνώμη που παίρνω το θάρρος κ ρωτάω αλλά αν πρόκειται για αγορά μεταχειρω με σίγουρα κάποια ημερομηνία λήξης τοτεθσως η κατασκευή ενός νέου να είναι πιο συμφέρουσα στο τέλος.
Μου είχε προτείνει ο Κώστας el-Gatto κάποιους στην λιοσιων που κάνουν παπάδες κ μου έφταιξαν νέο εξαιρετικό.
Κ πάλι συμπαθα με για την ερώτηση πρόταση..

Kανενα πρόβλημα Γιώργο, απλά θα δω μήπως βρεθεί κάτι σε μεταχειρισμένο και αν αξίζει ανάλογα τις τιμές.

Υπάρχουν και no name καινούργια, μάλλον κινέζικα που τα δουλεύουν φίλοι σε καθαρόαιμα χωρίς κανένα θέμα. Αν δε βρεθεί κάτι αξιόλογο θα πάρω ένα τέτοιο σετ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Υπάρχουν και no name καινούργια, μάλλον κινέζικα που τα δουλεύουν φίλοι σε καθαρόαιμα χωρίς κανένα θέμα. Αν δε βρεθεί κάτι αξιόλογο θα πάρω ένα τέτοιο σετ.
Κώστα και εγώ Κινέζικα (μάρκας GPI) έχω πάνω στο xr. Στους 15 μήνες παρουσιάστηκε μια μικρή διαρροή στο δεξί, άλλαξα μάρκα ψυκτικού και για κάποιο λόγο η διαρροή σταμάτησε. Έκτοτε δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Αν αποφασίσεις να πάρεις Κινέζικα δες μήπως χρειαστεί να τα πάρεις σετ μαζί με κολάρα σιλικόνης γιατί τα εργοστασιακά μπορεί να μην ταιριάζουν.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ααααα ηταν το μοτερ freewind αυτο ?
Δεν γνωρίζω αλλά πιθανόν.
Πάντως υδρόψυκτο δεν είναι.
Αυτό στο πλάι δεξιά είναι ψυγείο λαδιού.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Στο drz ταιριάζει ψυγείο και από klx, kmx ...
Αν και νομίζω είναι σχετικά εύκολο ψυγείο στο να φτιαχτεί...
Από τι έμεινες Κώστα? τρύπησε ψύκτρες???
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Στο drz ταιριάζει ψυγείο και από klx, kmx ...
Αν και νομίζω είναι σχετικά εύκολο ψυγείο στο να φτιαχτεί...
Από τι έμεινες Κώστα? τρύπησε ψύκτρες???
Δεν με άφησε, είχε μια πολύ μικρή διαρροή.

Έχει ψιλολιώσει ο σωλήνας που πιάνει το πάνω κολλάρο και έχει μια μικρή τρύπα. Κανονικά θέλει κόψιμο και κόλληση νέου σωλήνα ή κόλληση με πλαστελίνη και όσο αντέξει.

Είχε πολύ μικρή διαρροή από άλλη τρύπα, την κόλλησα αλλά έσκασε άλλου, εκεί που γράφω πιο πάνω ή από τα βάλε βγάλε κολλαρα άνοιξε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εκτός απο τον Boxer Garage και πολλους ακομα του χωρου, εκει καποτε, προ '00 ηταν ενα απο τα πρωτα πλυντηρια μοτο.
Και η αρχιτεκτονική.....η καλύτερη μουσική σκηνη
 

kyo

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Όνομα
κωστας
Μοτό
honda c 90
transalp 600
Και η αρχιτεκτονική.....η καλύτερη μουσική σκηνη
Εγώ θυμάμαι μια αρχιτεκτονική δίπλα στην εφημερίδα Ελευθεροτυπία.Αυτη λες? Πολύ οινοποσία είχα ρίξει εκεί μέσα.Σορυ για το σπαμ κορνιξ απλά θυμήθηκα ωραία χρόνια!
 
Top Bottom