Ωδή στις μηχανές ελευθερίας.

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
αυτα ειναι!! :happy: στην πριζα να με βαζετε συνεχεια για μικρο on-off αλητες μηχανοβιοι! :p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
αυτα ειναι!! :happy: στην πριζα να με βαζετε συνεχεια για μικρο on-off αλητες μηχανοβιοι! :p
Η μόνη λύση Γιάννη!!!
Με τα μαστόδοντα καλά πας ταξίδια, καλά τα φορτώνεις, ακόμα και μέσα στην πόλη είναι ΟΚ. Άντε και διακοπές, κάμπινγκ, χωματόδρομοι, μέχρι κάπου όμως....
Όταν θες παιχνίδι κάπου κοντά, ή κάπου που θα πας το "κατσίκι" με τρέϊλερ, τα μικρά καθαρόαιμα εντούρο, είναι άλλη φάση! Παιχνίδι λέμεεεε:):):)
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Πιστευω οτι εμεις που εχουμε συνηθησει τα βαρια εαν παρουμε κανενα τετοιο και παμε στο βουνο...ουτε με πλαστικη δεν θα μας σβηνουν το χαμογελο;);)
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Πιστευω οτι εμεις που εχουμε συνηθησει τα βαρια εαν παρουμε κανενα τετοιο και παμε στο βουνο...ουτε με πλαστικη δεν θα μας σβηνουν το χαμογελο;);)
Η αίσθηση πως μπορείς να πας όπου εσύ θες είναι κάτι πραγματικά κάτι απίστευτο. Ανακαλύπτω συνεχώς πως τα όρια είναι πιο πολύ στο μυαλό μου παρά στα χέρια μου. Και εννοείται πως αυτό φέρνει χαμόγελα.
Μη πούμε πως με το μικρό δεν υπάρχει τόσο έντονο το άγχος του κόστους μιας πτώσης...
Την άλλη φορά σε βόλτα είχα πέσει 5 φορές! Ζημιές; Καμία! (1-2 γρατζουνιές δε μας νοιάζουν εδώ) Αν ήταν να κρατήσω ένα μηχανάκι, το BMW μου θα κρατούσα μια και καλύπτει περισσότερους τομείς της μοτοσυκλετιστικής μου ζωής, αλλά ευτηχώς που μπορώ να έχω και τα δύο ;)
 
Top Bottom