Ωρα για προπονηση! Μονο για Advriders the real Adv story....

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Κι ένα βίντεο από εμένα. Συγχωρέστε με για τυχόν λάθη αλλά ήταν η πρώτη μου φορά στο χώμα!
Ήχος κακός δυστυχώς λόγω δονήσεων στο τιμόνι και εικόνα μόνο στο 1080 είναι ανεκτή λόγω youtube..
FHD0026.MOV
Nα σημειωθει οτι ο φιλος ειναι ετοιμος για ολα. Το πηγαινε σουπερ το 990!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Μπράβο για την "ωραία" δουλειά που κάνατε, :clp:νομίζω ότι στο επόμενο AdvtrOFFy θα γίνει μάχη στα βουνά!! :friendship:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Το νού σου του χρόνου :yew:
Σε είδα στις φωτό, πεταγες!!!!! μαζί θα πάμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Nα σημειωθει οτι ο φιλος ειναι ετοιμος για ολα. Το πηγαινε σουπερ το 990!
Το πιο γρηγορο χωματινο 990 κοβει βολτες καπου στο Κιατο(αν θυμαμαι καλα)εχω ξεχασει το nickname του γμτ.
 

George gk

Μέλος
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
YAMAHA XT 660Z TENERE 2008
Μπράβο στα παιδιά που έφτιαξαν αυτό το υπέροχο σκηνικό.
Ευχαριστούμε
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Πραγματικά εξαιρετική ιδέα και σίγουρα θα έβρισκε αρκετά τιμόνια που θα απολάμβαναν τέτοια έμπνευση!!Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν (γιατί όλα ξεκινάνε από την θέληση και την ιδέα) και πρόσφεραν τη χαρά του παιχνιδιού αλλά και μπόλικη εμπειρία σε όσους τα κατάφεραν και βρέθηκαν εκεί!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπραβο ρε παιδες!!! Πολυ σας χαρηκα πραγματικα ολους! Δυστυχως δεν μπορουσα να ειμαι μαζι σας λογω υποχρεωσεων !!! Και το πιο μεγαλο μπραβο στον Αποστολη και τον Αλεξ για την πρωτοβουλία και τις "συμβουλες" τους προς ολους! Φανηκε απο τις φωτο του μπαρμπα Κωστα οτι το διασκεδάσετε ολοι!!
Πολυ καλα τούς τα'πες Ηλια και επαυξανω με +800...:friendship:αν δεν ειχες και ΚαΤεΜ...θα ελεγω οτι συμφωνω σε ολα...αλλά ουδεις τέλειος σ αυτη τη ζωη :fun:laugh::laugh::inlove:
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Τι ωραία πράγματα ρε παιδιά!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω λόγω του 5 ημερών μπόμπιρα που ήρθε στην ζωή μου, αλλά σύντομα πιστεύω θα ξανα λασπωθω με τα φιλαράκια εδω μέσα!!! Πολλά μπράβο στα παιδιά που διοργανώνουν τέτοια πράγματα!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι ωραία πράγματα ρε παιδιά!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω λόγω του 5 ημερών μπόμπιρα που ήρθε στην ζωή μου, αλλά σύντομα πιστεύω θα ξανα λασπωθω με τα φιλαράκια εδω μέσα!!! Πολλά μπράβο στα παιδιά που διοργανώνουν τέτοια πράγματα!!!
Να σας ζήσει! Ζήσε κι εσύ τις μοναδικές στιγμές και βόλτες θα έρθουν ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι ωραία πράγματα ρε παιδιά!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω λόγω του 5 ημερών μπόμπιρα που ήρθε στην ζωή μου, αλλά σύντομα πιστεύω θα ξανα λασπωθω με τα φιλαράκια εδω μέσα!!! Πολλά μπράβο στα παιδιά που διοργανώνουν τέτοια πράγματα!!!
Να σας ζήσει Νικόλα!
Ότι καλύτερο εύχομαι!
Ζήστε τον ερχομό του γιου σας,οι βόλτες μπορούν να περιμένουν...!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Να σας ζήσει, καλότυχο πάντα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τι ωραία πράγματα ρε παιδιά!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω λόγω του 5 ημερών μπόμπιρα που ήρθε στην ζωή μου, αλλά σύντομα πιστεύω θα ξανα λασπωθω με τα φιλαράκια εδω μέσα!!! Πολλά μπράβο στα παιδιά που διοργανώνουν τέτοια πράγματα!!!
Αυτά είναι τα καλύτερα!!!! Να σας ζήσει ο μικρός, να τον δείτε όπως επιθυμεί
 
Top Bottom