Ωρα για προπονηση! Μονο για Αdvriders... Κυριακη 7 Οκτωβριου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Την προπονηση θα την κανει ο γνωστος #skliroStig υποθέτω!!! :thinking:

@Phoenix
Αυτος θα ειναι υπευθυνος μακιγιερ ατα καμαρινια πριν βγουνε τα μονδελα στην πιστα...να βγουνε πετωντας...
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Θα γίνει τις ανταλλαγής..........!!!!!!!ωραία πράγματα με το καλό να είμαστε όλοι εκεί!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
....καποιοι εχουν αφησει ηδη το μηχανακι τους εκει.
Γυρνοντας απο δρακολιμνη!!
:thnkg::like:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η ιδέα των "μικρών" είναι καταπληκτική.
Θα είμαι εκεί με την φωτογραφική μου, να σας θαυμάσω και φυσικά να μου δείξετε νέα κόλπα.
Ελπίζω να είναι και το πουλί, αν τον αφήσει η "παντόφλα", να δείξει στους απειρους πως πέφτεις και σηκώνεσαι σβέλτα.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
ερώτηση:από λάστιχα πρέπει να φοράμε at least 50-50;
Η μπορούμε με κάποιο πιο ασφάλτινο να έρθουμε και να ακούσουμε 5 πράγματα;
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
ερώτηση:από λάστιχα πρέπει να φοράμε at least 50-50;
Η μπορούμε με κάποιο πιο ασφάλτινο να έρθουμε και να ακούσουμε 5 πράγματα;
Εννοείται οτι μπορεί ο καθένας να ερθει με οτι λάστιχα-μοτοσυκλετα-εξοπλισμο θέλει! Όπως ειπες θα ακουσετε-δειτε 5 πραγματα και αν έχετε τον κατάλληλο εξοπλισμό κάνετε οτι μπορείτε με την προπόνηση.
Ο καθένας θα κρίνει για τον εαυτό του και θα έχει την βοήθεια των αλλων οπου χρειαστεί.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Η βολτα μετα τι θα περιλαμβανει?
Ρωταω γιατι με ασφαλτινο, οσο ευκολο και να ειναι το κομματι της βολτας που θα γινει θα μπορεσει να βγει με ασφαλεια??
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Η βόλτα που θα ακολουθήσει θα έιναι κυκλική διαδρομη απο την οποία μπορεί να
Περασει μεγάλη on-off με λάστιχα 50-50 αν ο αναβάτης έχει ικανοτητα. Σίγουρα ενα χωμάτινο λάστιχο σε συνδυασμό με χωμάτινο εξοπλισμό θα βοηθήσει σε ολα.

Αν κάποιος δεν τα έχει απλα δεν ακολουθεί την διαδρομή και δεν έγινε κάτι. Σίγουρα θα έχει πολλά αλλά πραγματα να δει και να κανει.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν και δεν μου αρέσουν τα νέα πράγματα και αυτές οι καινούργιες ιδέες..... Θα είμαι εκεί να προσέχω τον γέροντα γιατί ο γέρος από πέσιμο η................ πηγαίνει
 

joks

Μέλος
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Africa 750
Πραγματικά είναι μια εξαιρετική ιδέα για όσους είναι σαν και μένα που θέλουν να μπουν στο χώμα αλλά δεν έχουν κανέναν να τους πει τα βασικά και παλεύουν μόνοι τους. Εάν βολεύει η ημερομηνία θα σας έρθω με πολύ χαρά. Δεν είμαι και μακριά. Ένα πακέτο δρόμος είναι μόνο.
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Μπραβο παιδια για την κινηση.. Εννοειται πως χρειαζεται κατι τετοιο!

Συμβουλες και μαθηματα σε φιλικο και παρεΐστικο περιβαλλον, γιατι κακα τα ψεματα, δεν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα απο πολλούς ώστε να πάνε σε ένα ανάλογο σχολείο επι πληρωμής φυσικά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπραβο παιδια για την κινηση.. Εννοειται πως χρειαζεται κατι τετοιο!

Συμβουλες και μαθηματα σε φιλικο και παρεΐστικο περιβαλλον, γιατι κακα τα ψεματα, δεν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα απο πολλούς ώστε να πάνε σε ένα ανάλογο σχολείο επι πληρωμής φυσικά.
Αυτή η ιδέα των παιδιών, δεν έχει καμμια σχέση με μάθημα που κάνουν επαγγελματίες δάσκαλοι και φυσικά δεν έχει σκοπό να αντικαταστήσει κάτι τέτοιο.

Το πουλί θα βάλουμε να μας δείξει πως πέφτεις και σηκώνεσαι σβέλτα. :p
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Αυτή η ιδέα των παιδιών, δεν έχει καμμια σχέση με μάθημα που κάνουν επαγγελματίες δάσκαλοι και φυσικά δεν έχει σκοπό να αντικαταστήσει κάτι τέτοιο.

Το πουλί θα βάλουμε να μας δείξει πως πέφτεις και σηκώνεσαι σβέλτα. :p
Ναι εννοειται και λαθος μου που δεν το ανεφερα.. Καθε συμβουλη απο τους πιο εμπειρους, ευπροσδεκτη
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom