Ωχ, το μάτι μου...........

Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Και πάνω που νομίζεις πως δεν είναι δυνατόν να υπάρξει ασχημότερο μηχανάκι από το DN-01, έρχεται η BMW και σου παίρνει την πρωτιά μέσα από τα χέρια:



Με τα νίκελα του, με τα μαόνια του, τα πάντα-όλα λέμε............... Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου.

Για περισσότερο μαστίγωμα του αμφιβληστροειδούς, πάρτε μια νταμιτζάνα κολλύριο και ανοίχτε εδώ: https://www.press.bm...item=node__8498
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Είναι καθαρά υποκειμενικό τι θέμα ομορφιάς και αν μας αρέσει!!!Εμένα μου αρέσει...είναι καθαρή η απάντηση προς την HONDA με την top caseless Goldwind....Όπως είπε και ο Πάνος από πάνω...τα αμερικανάκια θα κάνουν σαν τρελά!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παίζουν οι Γερμανοί με τα λεφτά !!!!!!
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Ευτυχώς οι αμφιβληστρο - φακοί μείναν πάνω στα μάτια μου.
Το κοίταξα σαν Αμερικανός και το σύγκρινα με την roadmaster Indian αλλά και την CBVO Street glide / Street glide Harley, και πίστεψέ με, φίλε Παναγιώτη, αν ήμουν Αμερικανός και ήθελα ένα μηχανάκι σε αυτή τη κλάση τη BMW θα διάλεγα. :cool:

Τώρα όμως που είμαι Ελληνάκι, και οδηγώ στα βουνά και όχι στο route 66, ένα Mega on off διαλέγω.
 

akis21

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Akis
Μοτό
R1200 gs adv
Πολυ όμορφο σχεδιαστικά ,αν θέλετε ασχήμια κοιτάτε το r1100s που το έβγαλε και η μαμά εταιρεια
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Μεν και Δεν, μαζεύομαστε....το εργαλείο είναι cruiser και έχει κοινό...απλά είναι η πρώτη φορά που επιχειρούν κάτι τέτοιο!!!Και με το Nine-T ακούστηκαν πολλά και τελικά είναι Μ@ύνα!!!
 

NLS

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW R1200GS '07
Καμία σχέση το NineT.
Το NineT είναι μια ωραία "στεγνή" σπουδή, πάνω στον τελευταίο αεροελαιόψυκτο.

Αυτό εδώ δεν είναι ούτε cruiser.
Εξακύλινδρο σε σειρά!?
Είναι "κάτι", αλλά δεν ξέρω τι.

Κοινό θα έχει. Γιατί κοινό υπάρχει για τα πάντα τελικά.
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καμία σχέση το NineT.
Το NineT είναι μια ωραία "στεγνή" σπουδή, πάνω στον τελευταίο αεροελαιόψυκτο.

Αυτό εδώ δεν είναι ούτε cruiser.
Εξακύλινδρο σε σειρά!?
Είναι "κάτι", αλλά δεν ξέρω τι.

Κοινό θα έχει. Γιατί κοινό υπάρχει για τα πάντα τελικά.


Νομίζω ότι με το χαρακτήρα που βγάζει και προορίζετε για cruiser το λες...τώρα αν τα Αμερικανάκια μπορέσουν και το κάνουν και custom, τότε να δεις τι θα δούμε!!!
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Κάστομ είναι και το NineT και αυτό! Η Bmw έπιασε τον παλμό, την ανάγκη της αγοράς ή την μόδα για καστομιά!
Και τα δύο μΕ αρέσουν!
 
Top Bottom