ή στραβό είναι το τιμόνι ή στραβό είναι το μάτι μου

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Σιγα μην φαινεται μονο σε σενα περιεργη η διαγνωση Απλα εγω ημουν πιο διακριτικος απο σενα

...Και τα 170 πολλα μου φαινονται για λυσιμο δεσιμο μπροστινου Αλλα ΟΚ αν αυτος νομιζει οτι τοσα αξιζει η εργασια του εμας δεν μας αφορα Αφορα μονο αυτον που θα τα δωσει

Λυσιμο μπροστινου???δηλαδη????naked ειναι δεν εχει και τιποτα να βγαλεις..
Εγω για λυσιμο μπροστινου πληρωσα 60 εργασια για να βγουν και οι δυο μπουκαλες και να αλλαχτουν τσιμουχες, τοσο μεγαλη αποκλιση στην τιμη και παραπανω εργασια για να λυσεις και τιμονοπλακα???? :/
Τελοσπαντων..
Κωστη αφου προβλημα δεν σου δημιουργει στην οδηγηση αγορι μου αστο μπας και σου ριξει κανεις πουθενα το μηχανακι καταλαθος να σου τα πληρωσει η ασφαλεια του ;) ;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Φίλε, 99% η μηχανή ΔΕΝ έχει κανένα πρόβλημα (αφήνω 1% γιατί τηλε-Ιατρική δεν κάνουμε).

Ίσως αυτό το βίδεο σε βοηθήσει να κάνεις μια εύκολη προσπάθεια μονάχος σου. Με υπομονή και προσοχή θα τα καταφέρεις, μη φοβάσαι να δοκιμάσεις!

 
Τελευταία επεξεργασία:

dudukas

Μέλος
Περιοχή
Ζακυνθος
Όνομα
Ντενης
Μοτό
xrv 750-fzs 600
Το αφρικα οταν το πηρα ειχε αυτο ακριβως το θεμα που εχει το μηχανακι σου κ ειχε γινει απο στατικη πτωση... με ενα ελαφρο λασκαρισμα σε ολες τις βιδες κ στις 2 τιμονοπλακες το εφερα με το ματι ειναι πολυ απλο σε 5 λεπτα ηταν ετοιμο......
 

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)
Από εγκυκλοπαιδική περιέργεια έχουμε
κάποια εξέλιξη;
 

Kostas Hondakis

You Only Ride Once
Περιοχή
Νέα Σμύρνη Αττικής-Ηράκλειο Κρήτης
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
Honda CB1000R
Λυσιμο μπροστινου???δηλαδη????naked ειναι δεν εχει και τιποτα να βγαλεις..
Εγω για λυσιμο μπροστινου πληρωσα 60 εργασια για να βγουν και οι δυο μπουκαλες και να αλλαχτουν τσιμουχες, τοσο μεγαλη αποκλιση στην τιμη και παραπανω εργασια για να λυσεις και τιμονοπλακα???? :/
Τελοσπαντων..
Κωστη αφου προβλημα δεν σου δημιουργει στην οδηγηση αγορι μου αστο μπας και σου ριξει κανεις πουθενα το μηχανακι καταλαθος να σου τα πληρωσει η ασφαλεια του ;) ;)
Πονηρεεεεε χαχαχα αφου ξερεις οτι δε μ τρεχει. Κατσε να δουμε αν κάνουμε δουλεια με τον γατο.
 

peterpan

Μέλος
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
CBF1000
Ναι το ξερω. Ειναι δυο χρονων ποστ.
Εχω φερει φτυαρι, ...νε τι?
Τελικα τι πορισμα υπαρχει για το μπροστινο του CB1000R?
 

paraligo

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
gs1200
WR450F 09
WR450F 17
honda wave 110
ότι να 'ναι,
ή το τιμόνι ¨φεύγει¨ από τα καβαλέτα ή δεν είναι είναι ευθηγραμισμένα οι τιμονόπλακες με τον πίρο του τροχού..........
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Παιδια καλησπέρα σας. Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε αλλο, το μηχανάκι το εδωσα εδω και λιγο καιρο

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:cool::ok:
Ισιο ή στραβο εφυγε;:p
 
Top Bottom