αγραφα η ...

Gioktm

Gio arkas
Περιοχή
Τριπολη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Bmw 1200 Gs adventure
Καλημέρα παιδιά εγώ 23 δεν μπορώ αλλά θα ξεκινήσω σήμερα για Πρέβεζα Άρτα Και αύριο θα κάνω μια επιστροφή από πιο μέσα δεν έχω σχεδιάσει κάτι κάπου από άγραφα λέω και βλέπουμε Καλά να περάσετε αν ταιριάξει και συναντηθούμε πίνουμε ένα κρασί το τηλέφωνο μου είναι 6974451029 Γιώργος
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Καλημέρα αγόρια.... Λίγο υπομονή και σήμερα θα έχετε αλατοπίπερο στη βόλτα
Είχαμε αδιευκρινιστο ΣΚ.... Για αυτό αργεί το καλό πράμα
εχε τονου σου οτι ειμαστε με χοντρουλες...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εχε τονου σου οτι ειμαστε με χοντρουλες...
Εχεις π.μ από εχθές.... Νομίζω.
Τα αγραφα είναι το τέλειο μέρος για τα μαστοδοντα.
Μπλεξτε άφοβα.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Εχεις π.μ από εχθές.... Νομίζω.
Τα αγραφα είναι το τέλειο μέρος για τα μαστοδοντα.
Μπλεξτε άφοβα.
Από εσένα δεν μου ήρθε μήνυμα εκτός αν εννοείς από nomad

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από εσένα δεν μου ήρθε μήνυμα εκτός αν εννοείς από nomad

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απο αυτόν... Είναι αδιευκρινιστος Αγραφολογος!
Πάτε και το νου σας.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αύριο φεύγουμε
Δυστυχώς δεν προλαβαίνω.
Στην επόμενη... :friendship:
Χαιρετίσματα στον Γιώργη!
 

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
ibar επειδή λέμε να κάνουμε τα ίδια κομμάτια (από το γεφύρι του Αχελώου μετά τα Βρουβιανά -> Στεφανιάδα κλπ. μέχρι Άγραφα-Παύλιανη πάνω κάτω όπως ταχεις βάλει) το ΣΚ που μας έρχεται κάνε ένα κόπο και γράψε σε τι κατάσταση είναι γιατί θα ειμαστε με 2 GS και όχι σε φάση να κάνουμε άρση βαρών :p

Επίσης μιας και το αρχικό μου πλάνο ήταν να περάσω από Βραγγιανά -Νιάλα αντί για το Επινιανά-Άγραφα, αλλά λόγω υψομέτρου δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι το κομμάτι και αν είναι ανοιχτό (έχει φοβηθεί το μάτι μου με το χειμώνα που κάνε :rolleyes: ) και βλέπω έχει σχετικούς Αγραφολόγους στο πόστ, μήπως ξέρει κανείς;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να περάσετε μια βόλτα από το μαγαζάκι στην πλατεία...
Η σύζυγος του ιδιοκτήτη έφτιαχνε θυμάμαι διάφορες καταπληκτικές πίτες ...:ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να περάσετε μια βόλτα από το μαγαζάκι στην πλατεία...
Η σύζυγος του ιδιοκτήτη έφτιαχνε θυμάμαι διάφορες καταπληκτικές πίτες ...:ok:
Έτσι... Συνονόματος ο κωστας και πίτες να μην έχει σίγουρα θα έχει κάτι καλό.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ibar επειδή λέμε να κάνουμε τα ίδια κομμάτια (από το γεφύρι του Αχελώου μετά τα Βρουβιανά -> Στεφανιάδα κλπ. μέχρι Άγραφα-Παύλιανη πάνω κάτω όπως ταχεις βάλει) το ΣΚ που μας έρχεται κάνε ένα κόπο και γράψε σε τι κατάσταση είναι γιατί θα ειμαστε με 2 GS και όχι σε φάση να κάνουμε άρση βαρών :p

Επίσης μιας και το αρχικό μου πλάνο ήταν να περάσω από Βραγγιανά -Νιάλα αντί για το Επινιανά-Άγραφα, αλλά λόγω υψομέτρου δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι το κομμάτι και αν είναι ανοιχτό (έχει φοβηθεί το μάτι μου με το χειμώνα που κάνε :rolleyes: ) και βλέπω έχει σχετικούς Αγραφολόγους στο πόστ, μήπως ξέρει κανείς;
Όλα τα ψηλά περασματα έχουν τις δυσκολίες τους ακόμα, αλλά αν έχετε χωμάτινα λάστιχα να προσπαθήσετε και αν δεν περνάει γυρίζετε πίσω.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
ibar επειδή λέμε να κάνουμε τα ίδια κομμάτια (από το γεφύρι του Αχελώου μετά τα Βρουβιανά -> Στεφανιάδα κλπ. μέχρι Άγραφα-Παύλιανη πάνω κάτω όπως ταχεις βάλει) το ΣΚ που μας έρχεται κάνε ένα κόπο και γράψε σε τι κατάσταση είναι γιατί θα ειμαστε με 2 GS και όχι σε φάση να κάνουμε άρση βαρών

Επίσης μιας και το αρχικό μου πλάνο ήταν να περάσω από Βραγγιανά -Νιάλα αντί για το Επινιανά-Άγραφα, αλλά λόγω υψομέτρου δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι το κομμάτι και αν είναι ανοιχτό (έχει φοβηθεί το μάτι μου με το χειμώνα που κάνε :rolleyes: ) και βλέπω έχει σχετικούς Αγραφολόγους στο πόστ, μήπως ξέρει κανείς;
Μια χαρά περνάς, τώρα για την νιαλα μας είπαν είναι ανοιχτή...θα δούμε αύριο και θα σού πω

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
ibar επειδή λέμε να κάνουμε τα ίδια κομμάτια (από το γεφύρι του Αχελώου μετά τα Βρουβιανά -> Στεφανιάδα κλπ. μέχρι Άγραφα-Παύλιανη πάνω κάτω όπως ταχεις βάλει) το ΣΚ που μας έρχεται κάνε ένα κόπο και γράψε σε τι κατάσταση είναι γιατί θα ειμαστε με 2 GS και όχι σε φάση να κάνουμε άρση βαρών :p

Επίσης μιας και το αρχικό μου πλάνο ήταν να περάσω από Βραγγιανά -Νιάλα αντί για το Επινιανά-Άγραφα, αλλά λόγω υψομέτρου δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι το κομμάτι και αν είναι ανοιχτό (έχει φοβηθεί το μάτι μου με το χειμώνα που κάνε :rolleyes: ) και βλέπω έχει σχετικούς Αγραφολόγους στο πόστ, μήπως ξέρει κανείς;
Το ωραιοτερο κομματι για να ανεβεις Νιαλα ειναι απο Χρύσω-Αγιο Δημητριο. Δοκιμαστε το.
 
Top Bottom