***αναβολη , συντομα θα γινει!!!**** Μόνοημερα ΜΙΣΩκταρια στην Πελλοπονησσο

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δε του λες να βαλει καμμια παραπανω..
Μπορει να δει 10-15 μηχανοβιους ξαφνικα...
Στις βολτες του φορουμ ολα γινονται..!!!!
Έχουμε μούριες εμείς.... Εκεί στην ψιλή!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αποστολη επειδή με ψήνει η διαδρομή ισχύει η Νέδα? Γιατί έχει αρκετό περπάτημα και ιδρώτα και ο σκοπός είναι να κάνεις βουτιά και με τα ρούχα μηχανής και τόση διαδρομή δεν ξέρω πως ταιριάζουν όλα αυτά!

Βλέπω και συνολικά τη διαδρομή που έχεις βάλει και με Νέδα μέσα εντάξει το έκαψες! Χαχαχα
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αποστολη επειδή με ψήνει η διαδρομή ισχύει η Νέδα? Γιατί έχει αρκετό περπάτημα και ιδρώτα και ο σκοπός είναι να κάνεις βουτιά και με τα ρούχα μηχανής και τόση διαδρομή δεν ξέρω πως ταιριάζουν όλα αυτά!

Βλέπω και συνολικά τη διαδρομή που έχεις βάλει και με Νέδα μέσα εντάξει το έκαψες! Χαχαχα
Όλα θα βγουν βαγγο... Trust meee... Χαχαχα εγώ έχω βάλει επιστροφη μέχρι 12 το βράδυ, και μισή ώρα πλύσιμο στο λαμπίκο της Καβάλας

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Όλα θα βγουν βαγγο... Trust meee... Χαχαχα εγώ έχω βάλει επιστροφη μέχρι 12 το βράδυ, και μισή ώρα πλύσιμο στο λαμπίκο της Καβάλας

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απλά ενημερώνω πως το μονοπάτι για τη Νέδα έχει σε σημεία σχεδόν σκαρφάλωμα! Δεν είναι ένας χωματοδρομος να περπατήσεις 10 λεπτά. Είναι περίπου 20 λεπτά μονοπάτι με περίεργα σημεία δηλαδή άνθρωπος με κορντουρες και μπότες δεν ξερω.. Με σορτσάκια ειμασταν και ιδρωναμε!

Εσύ ξέρεις. Εγώ αν έρθω θα σας περιμένω στη καντίνα!!
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Απλά ενημερώνω πως το μονοπάτι για τη Νέδα έχει σε σημεία σχεδόν σκαρφάλωμα! Δεν είναι ένας χωματοδρομος να περπατήσεις 10 λεπτά. Είναι περίπου 20 λεπτά μονοπάτι με περίεργα σημεία δηλαδή άνθρωπος με κορντουρες και μπότες δεν ξερω.. Με σορτσάκια ειμασταν και ιδρωναμε!

Εσύ ξέρεις. Εγώ αν έρθω θα σας περιμένω στη καντίνα!!
και εγω μαζι σου στην καντινα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπόν... Πάρτε μαγιό και θα σας δείξω το μυστικό ανέβασμα μέσα από το ποτάμι
Θα σας μείνει αξεχαστο
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Λοιπόν... Πάρτε μαγιό και θα σας δείξω το μυστικό ανέβασμα μέσα από το ποτάμι
Θα σας μείνει αξεχαστο
Πόση ώρα ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχετε πλάκα!! Με κορντουρες όλα αυτά μπότες κλπ.

Και 600χλμ και ταβέρνες και καφέδες. Πεζοπορίες μαγιό βουτιές σε καταρράκτες! Αχχ τι όμορφη Κυριακή να ήσουν σαβ/κο!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το κατέβασμα θα γίνει από το ίδιο σημείο ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι... Υπαρχουν και σχοινιά σε σημεία μέσα στο ποτάμι για βοήθεια.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μετα απο σωρια αντιδρασεων , τελικα ειχατε δικαιο , ειμαι λιγο ξεροκεφαλος!!!!! χαχαχα *

Και επειδη σημασια εχει και η παρεα , εδω σας εχω !!!!! και νυκτερινη επιδαυρο αν αντεχουμε !!!!

ΠΗΓΑΙΝΕ : station 14 to the Mouries


ΓΥΡΙΣΜΟΣ :



Το σκέφτηκα, το ξανά σκέφτηκα, δεν με αγκιξε κάτι άλλο για μονοήμερη και είπα να βάλω αυτήν εδώ αν θέλει κάποιος να μου κάνει πάρεα έστω και στα μισά (αλλά το φαγι θα είναι αργά χαχαχα).

Ξεκινάμε από Σταθμό 14, 7:00 η ώρα ραντεβού εκεί και βάζουμε μουσικουλα 7:30 και εθνικούλα χαλαρή 120χλμ μεχρι έξοδο προς λεβιδι...................τα υπολοιπο επι το εργο αγαπες!!!!!

ΣΤΑΘΜΟΣ 14 - ΦΟΛΟΗ - ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑ - ΚΑΡΥΤΑΙΝΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΟ -ΕΛΑΤΗ - ΜΟΥΡΙΕΣ - ΚΑΡΥΑ (ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ......δεν το εχω δει ποτε ) - ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΑΡΚΕΤΑ ΩΣ ΠΟΛΥ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΜΕ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΑΓΙΚΟ Ή ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ !!!!!


Ελπιζω να σας ανοιγουν οι χαρτες οπως τους εστησα , γιατι gpx δεν μαφηνει να τα ανεβασω νομιζω !!!!







Τώρα η τρελό θα με πείτε και δεν θα ακολουθησει ούτε η μηχανή μου είτε θα μαστε καμοια 10αρια μουρλαμενοι στα πλαίσια του χωρισμού!!!!




Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ανανεωση θεματος !!!!!!!! γιατι θελω tc-drift στην βολτα και αναμετρηση στα μπριζολιδια χαχα


  1. apos.zeitou ΣΤΑΘΜΟΣ 14
  2. orla13 ΔΙΟΔΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 7:55
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μέσα 90% εγώ μέχρι ελληνικό, εκεί θα σε αφήσω να πάω δίπλα στους γονείς μου που μένουν δίπλα σε ένα χωριό μέσα στα βουνά σε ερημιά, φυσικά αν θέλεις (θέλετε) πάμε μαζί, κουρουνιου το χωριό 3κμ χώμα μέχρι το καλύβι των γονιών!
Έχω διανυκτερεύσει στο χωριό των γονιών.
Αν έχει κ μπριζόλες πολύ δελεαστική πρόταση.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Έχω διανυκτερεύσει στο χωριό των γονιών.
Αν έχει κ μπριζόλες πολύ δελεαστική πρόταση.
Πολύ σπάνιο να έχει μείνει κάποιος στο κουρουνιου! Ότι και να πω είναι λίγο! Respect! Χαχα
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Πολύ σπάνιο να έχει μείνει κάποιος στο κουρουνιου! Ότι και να πω είναι λίγο! Respect! Χαχα
Εχω μεινει....Οχι σε ξενωνα , σε σπιτι. Δεν συνεχιζω , θα βγουμε συγγενεις... :Ρ
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Άρε μπαγασακια τι κάνετε για μέρικα άψυχα λαχταριστά μπριζολάκια....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Kαλησπερα παιδες , η πελλοπονησσο δεν με θελει με τιποτα ,κοιταω τοσες μερες τον καιρο δεν λεει να φτιαξει , και επειδη θα ειναι μεγαλη βολτα , δεν θελω να μπω ουτε στην διαδικασια του αδιαβροχου ουτε της ταλαιπωριας !!!! Κραταω ανοιχτο το θεμα γιατι σιγουρα θα ξεκλεψω μια κυριακη συντομα , και θα επανερθω!!!!


Συγνωμη orla13 αν κατεβεις στους δικους σου φυγε πρωι να γλυτωσεις τα τουλουμια!!!!

Ανοιγω δευτερο θεμα για μια αγαπημενη διαδρομη που ολο την αναβαλω και δεν την εχω κανει μονοκαβαλος!!!!


Τα λεμε στα επομενα οκταρια!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κρίμα... Όχι μόνος δεν θα πάω βαριέμαι, next time
Λογικά μέσα στον Ιούλιο θα το ξανακάνουμε....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom