βασικη φυσικη ή επιστροφη στις ριζες.

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Μετα απο πολλη σκεψη,πισωγυρισματα του μυαλου ,και βραδυνες ανησυχιες και αυπνιες ,(δεν θελω πονηρα συμπερασματα εχω περασει αυτην την ηλικια )τελευταια με ταλανιζει η σκεψη να παρατησω τα μεγαλεπηβολα μοτοσυκλετιστικα σχεδια και ονειρα και να επανελθω στην βασικη φυσικη ,που λεγαμε και στο σχολειο και να γυρισω πισω στις νεανικες ριζες ,της απλης μονοκυλινδρης ψευτοεντουρο (ετσι τις λεγαμε τοτε )της 10ετιας του 85-95.
Επειδη σε ενα τετοιο πισωγυρισμα αισθανομαι ανασφαλεια ψαχνω μονο μοτο με λιγα χιλιομετρα και σε καλη εως πολυ κατασταση.
ΕΧΩ βρει λοιπον ΑΥΤΟ και θελω γνωμες.Καθε λοιπον βοηθεια ευπροσδεκτη.
Απαντησεις του τυπου ,που πας ρε πουροτεκνε ΚΑΡΑμητρο,θα θεωρηθουν BULLING στην τριτη ηλικια,και θα εξωβελλισθουν στο πυρ το εξωτερον
:ha:ha:ha

το μηχανακι ειναι αυτο

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εάν μπορείς να τσεκάρεις ότι τα km είναι τα πραγματικά τότε φαίνεται καλή περίπτωση.
Δεν ξέρω μόνο τι υπάρχει διαθέσιμο από περιφερειακά ανταλλακτικά σε περίπτωση που χρειαστούν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετα απο πολλη σκεψη,πισωγυρισματα του μυαλου ,και βραδυνες ανησυχιες και αυπνιες ,(δεν θελω πονηρα συμπερασματα εχω περασει αυτην την ηλικια )τελευταια με ταλανιζει η σκεψη να παρατησω τα μεγαλεπηβολα μοτοσυκλετιστικα σχεδια και ονειρα και να επανελθω στην βασικη φυσικη ,που λεγαμε και στο σχολειο και να γυρισω πισω στις νεανικες ριζες ,της απλης μονοκυλινδρης ψευτοεντουρο (ετσι τις λεγαμε τοτε )της 10ετιας του 85-95.
Επειδη σε ενα τετοιο πισωγυρισμα αισθανομαι ανασφαλεια ψαχνω μονο μοτο με λιγα χιλιομετρα και σε καλη εως πολυ κατασταση.
ΕΧΩ βρει λοιπον ΑΥΤΟ και θελω γνωμες.Καθε λοιπον βοηθεια ευπροσδεκτη.
Απαντησεις του τυπου ,που πας ρε πουροτεκνε ΚΑΡΑμητρο,θα θεωρηθουν BULLING στην τριτη ηλικια,και θα εξωβελλισθουν στο πυρ το εξωτερον
:ha:ha:ha

το μηχανακι ειναι αυτο

Υπηρχε στην Ελλάδα σαν εισαγωγή?
Δεν το έχω ξαναδεί, μοτέρ φοράει από domi από ότι βλεπω
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
ΑΥΤΌ είναι fx650 φτιαγμένο. Ωραίο δείχνει, Δες κ αυτό
 
Top Bottom