βγαινει...?

andreas.kris

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
R 1200 GS ADVENTURE
Δεν ξερω αν η διαδρομη που ανεβασες εχει χωματοδρομο για να χρειαζεσε χωματινα! Αυτο που ξερω ομως ειναι να κατσεις στην καστανιτσα να φας! Εχει αρκετες συνταγες με καστανο αλλα κορυφη τους ειναι τα ρεβυθια με το καστανο... καλη βολτα και καλη μασα...

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
την κυριακη λεω με ενα φιλο να τραβηχτω εδω...
Карти Google

βγαινει με ασφαλτινα λαστιχα?
Καλημέρα Ηλία !! Δεν έχω ανέβει μετά τις πολλές βροχές που έπεσαν πριν λίγο καιρό και δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα είναι οι δρόμοι! Σίγουρα όμως κάποια κομμάτια έχουν αρκετή πέτρα στην διαδρομή που βλέπω! Με ένα λάστιχο 50 / 50 τύπου σκορπιον μτ90 θα σου έλεγα οκ κατα την άποψη μου! Με καθαρά ασφάλτινο λάστιχο και θα το ΄΄χαλάσεις΄΄ θεωρώ αλλά και δεν θα το ευχαριστηθείς καθόλου !
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
το δυσκολο κομματι ειναι μετα το καταφυγιο που θα μπεις χωμα και θα κατεβεις πλατανακι και μετα τον αγ.βασιλη προς πραστο επισης χωμα..
το κομματι πραστο-βασκινα βγαινει ανετα,οσο ειναι ακομα χωμα,διοτι παει προς ασφαλτο να γινει..
το πλατανακι μπορει και να παρακαμφει προς απευθειας(χωμα) πανω απο τον αγιο βασιλειο....υπαρχει σχετικη σημανση.τα κομματια αυτα εχουν γινει με mt90 και περνανε ανετα ,αλλα στεγνα.η βροχη εχει σταματησει στην περιοχη απο την τριτη
 
Top Bottom