βολτα στον ναο του Επικουριου Απολλωνα ,ισως.. στης 27-01

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Είπα πως δεν θα απαντήσω σε τπτ αλλά βαρέθηκα να ακούω αυτήν την καραμέλα και στο έχω πει και κατ' ιδίαν , όπως και στο πουλί. Για ποια ανοιχτή διαχείριση μιλάτε? Αφού εσείς διαγραψατε εν μια νυκτί τους τελευταίους 3 απ το Team και έμειναν 4 άτομα . Εσείς δεν αφήνετε τους νέους που διατυμπανιζετε τόσο καιρό! Με γεια σας με χαρά σας κάντε ότι θέλετε, αλλά φτάνει με την "ανοιχτή διαχείριση" δεν πουλάει!
Κάποιοι αγάπησαν αυτό το φόρουμ δεν ήταν απλά περαστικοί! Αυτά και τπτ άλλο από μένα
αληθειες λες Γιαννο....
αυτο εχω ''εισπραξει''....
δεν υφισταται αυτη η ρημαδα η ''ανοιχτη διαχειρηση''....

αλλα το ξαναλεω......
σας γουσταρω ουλους....
δεν με αγγιζει τιποτα σχετικα με το φορουμ και την διαχειρηση του.....
με ''ΑΓΓΙΖΟΥΝ'' μονο οσοι δημοσιευουν , αυτο που εκαναν, με τον τροπο που το εκαναν και περασαν καλα ....
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Είπα πως δεν θα απαντήσω σε τπτ αλλά βαρέθηκα να ακούω αυτήν την καραμέλα και στο έχω πει και κατ' ιδίαν , όπως και στο πουλί. Για ποια ανοιχτή διαχείριση μιλάτε? Αφού εσείς διαγραψατε εν μια νυκτί τους τελευταίους 3 απ το Team και έμειναν 4 άτομα . Εσείς δεν αφήνετε τους νέους που διατυμπανιζετε τόσο καιρό! Με γεια σας με χαρά σας κάντε ότι θέλετε, αλλά φτάνει με την "ανοιχτή διαχείριση" δεν πουλάει!
Κάποιοι αγάπησαν αυτό το φόρουμ δεν ήταν απλά περαστικοί! Αυτά και τπτ άλλο από μένα
Σιγουρα διαβαζοντας καποιος το ποστ σου του δημιουργειτε μια εικονα η ενα μερος μιας εικονας αρκετα εντυπωσιακη
Σιγουρα εγω που δεν εχω παει στο παμιρ δεν εχω την ιδια πληροφορια με σενα ουτε την ιδια αισθηση του χωρου των ανθρωπων κλπ
Φαντασου τωρα να ξεκινησω και να γραφω στο θεμα σου, δικες μου πληροφοριες και οχι καταναγκην φανταστικες ουτε μυθοπλασια αλλα μονο θεωριτικες !!!
Σιγουρα εγω που καθομαι σε μια καρεκλα και βλεπω εσενα μεσα απο το ταξιδιωτικο σου να βρω χιλιες αστοχιες του εχγειρηματος σου αλλα ξερουμε ολοι οτι η θεωρια απο την πραξη διαφερει παρασαγκας ,
η πραγματικοτητα ομως ειναι μια!!! εσυ πηγες στο παμιρ ενω εγω καθομουν στην πολυθρονα μου λεγωντας μεγαλες κουβεντες πχ!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

joks

Μέλος
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Africa 750
πολυ ωραιο σχολιο απο ενα νεο μελος !!
θα ηθελα να σε ρωτησω
τι ειναι αυτο που σου αρεσει εδω σε αυτον τον χωρο και τι δεν σου αρεσει
Το πρώτο θέμα που είχα διαβάσει ήταν το ταξίδι ενός ψηλού παλικαριού πάνω σε ενα χιλιαρι fazer. Είχα ξενυχτήσει για να το διαβάσω. Και κάπως έτσι κόλλησα με τα τα ταξίδια που έχουν καταθεσει τόσα μελη.
Στη συνέχεια είχα πρόβλημα με τις τσιμουχες από τα μπροστινά. Ρώτησα και βρέθηκαν άνθρωποι που θέλησαν (και τα κατάφεραν) να βοηθήσουν.
Και τέλος το κλίμα που βγαίνει από τις βόλτες του φόρουμ, που αν και δεν έχω καταφέρει να έρθω σε καμία, σας χαίρομαι και το προσπαθώ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είπα πως δεν θα απαντήσω σε τπτ αλλά βαρέθηκα να ακούω αυτήν την καραμέλα και στο έχω πει και κατ' ιδίαν , όπως και στο πουλί. Για ποια ανοιχτή διαχείριση μιλάτε? Αφού εσείς διαγραψατε εν μια νυκτί τους τελευταίους 3 απ το Team και έμειναν 4 άτομα . Εσείς δεν αφήνετε τους νέους που διατυμπανιζετε τόσο καιρό! Με γεια σας με χαρά σας κάντε ότι θέλετε, αλλά φτάνει με την "ανοιχτή διαχείριση" δεν πουλάει!
Κάποιοι αγάπησαν αυτό το φόρουμ δεν ήταν απλά περαστικοί! Αυτά και τπτ άλλο από μένα
Γιάννη με όλο το σεβασμό προς το πρόσωπό σου οφείλω να σου πω ότι είσαι λίγο αφελής όταν βγάζεις συμπεράσματα ακούγοντας-βλέποντας..? μόνο την μια πλευρά των πραγμάτων...
Δεν γίνανε τα πράγματα έτσι όπως γράφεις και νομίζεις.
Και για όλα αυτά υπάρχουν γραπτές αποδείξεις...
Φιλικά...:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το πρώτο θέμα που είχα διαβάσει ήταν το ταξίδι ενός ψηλού παλικαριού πάνω σε ενα χιλιαρι fazer. Είχα ξενυχτήσει για να το διαβάσω. Και κάπως έτσι κόλλησα με τα τα ταξίδια που έχουν καταθεσει τόσα μελη.
Στη συνέχεια είχα πρόβλημα με τις τσιμουχες από τα μπροστινά. Ρώτησα και βρέθηκαν άνθρωποι που θέλησαν (και τα κατάφεραν) να βοηθήσουν.
Και τέλος το κλίμα που βγαίνει από τις βόλτες του φόρουμ, που αν και δεν έχω καταφέρει να έρθω σε καμία, σας χαίρομαι και το προσπαθώ.
Στο ίδιο μοτίβο κινούμαι και εγω που είμαι νέος στο φόρουμ. Βρήκα πολλά ωραία θέματα για ανάγνωση, βοήθεια όταν την χρειάστηκα (με τις μπότες που μου δάνεισε ο Phoenix, χωρίς να με ξέρει). Το ότι δεν έχω καταφέρει να έρθω και εγώ σε βόλτα μέχρι σήμερα είναι θέμα συγκυριών και σωστών ελαστικών. Το παρασκήνιο που περιγράφεται δεν το γνωρίζω. Προσωπικά τείνω να αποφεύγω τέτοιες αντιπαραθέσεις (Και σε αλλά φόρουμ και συλλόγους που συμμετέχω). Οι βόλτες και η Καλή παρέα με ενδιαφέρει.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Γιάννη με όλο το σεβασμό προς το πρόσωπό σου οφείλω να σου πω ότι είσαι λίγο αφελής όταν βγάζεις συμπεράσματα ακούγοντας-βλέποντας..? μόνο την μια πλευρά των πραγμάτων...
Δεν γίνανε τα πράγματα έτσι όπως γράφεις και νομίζεις.
Και για όλα αυτά υπάρχουν αποδείξεις...
Φιλικά...:)
Με όλο το σεβασμό κι εγώ, τα παιδιά τα ξέρω 10 χρονια, μαζί ήμασταν μετέπειτα στην Σαρτη όταν ξεκίνησε όλο αυτό . Δεν ξύπνησα τώρα μετά από λήθαργο για να πω πράγματα . Με έχουν βοηθήσει , ίσως τους βοήθησα κι εγώ λιγότερο φυσικά, αλλά ότι έχω να πω τους το λέω στα μούτρα. Συνέχεια όταν μιλάγαμε τους έκανα πλάκα με την και καλά ανοιχτή διαχείριση . Ας κάνουν όπως είπα ότι θέλουν εγώ άλλωστε ως μακρινός ότι βλέπω λέω κι όχι ότι μου πουν , δεν είμαι μέσα στα πράγματα που λέμε!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
κατεβα ....
διπλα εισαι....
και ελα να σου εξηγησω απο κοντα....
23,4 χλμ ειναι , μονο.....
κλικασισε εδω πανω..... μην χαθεις.....
Θα βάλω GPS μην νομίζεις ότι έτσι θα έρθω. Πάω να σερβάρω το J. Deere. Άσχετο 35 λίτρα λάδι παίρνει στον ποπό. Καταστράφηκα. 2 20άκιλα αγόρασα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Άσχετο, τι είναι η ανοιχτή διαχείριση?
Ανοιχτη διαχειρηση ειναι αυτο που γινετε ,κανουμε τωρα!! δηλαδη συζηταμε μπροστα σε εμφανες σημειο!! προσπαθωντας να περιγραψουμε τα πραγματα στη φυσικη τους διασταση και οχι οπως τα φανταζομαστε , ακουσαμε ,μας ειπαν η εμπασει περιπτωση οπως τα αισθανομαστε !!
φυσικα οπως θα ξερουν οι παλιοι !!!αυτο στα αρχικα φορουμ απο τα οποια προερχομαστε δεν υπηρχε ουτε κατα διανοια ηταν κατι σαν τον αγιαζμο και τον βενζεβουλη
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Το πρώτο θέμα που είχα διαβάσει ήταν το ταξίδι ενός ψηλού παλικαριού πάνω σε ενα χιλιαρι fazer. Είχα ξενυχτήσει για να το διαβάσω. Και κάπως έτσι κόλλησα με τα τα ταξίδια που έχουν καταθεσει τόσα μελη.
Στη συνέχεια είχα πρόβλημα με τις τσιμουχες από τα μπροστινά. Ρώτησα και βρέθηκαν άνθρωποι που θέλησαν (και τα κατάφεραν) να βοηθήσουν.
Και τέλος το κλίμα που βγαίνει από τις βόλτες του φόρουμ, που αν και δεν έχω καταφέρει να έρθω σε καμία, σας χαίρομαι και το προσπαθώ.
Στο ίδιο μοτίβο κινούμαι και εγω που είμαι νέος στο φόρουμ. Βρήκα πολλά ωραία θέματα για ανάγνωση, βοήθεια όταν την χρειάστηκα (με τις μπότες που μου δάνεισε ο Phoenix, χωρίς να με ξέρει). Το ότι δεν έχω καταφέρει να έρθω και εγώ σε βόλτα μέχρι σήμερα είναι θέμα συγκυριών και σωστών ελαστικών. Το παρασκήνιο που περιγράφεται δεν το γνωρίζω. Προσωπικά τείνω να αποφεύγω τέτοιες αντιπαραθέσεις (Και σε αλλά φόρουμ και συλλόγους που συμμετέχω). Οι βόλτες και η Καλή παρέα με ενδιαφέρει.
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
και σε αυτο να εστιαζεται....
ποιος πηγε και που ..... και πως περασε....

κινητρο η περιγραφη και οι φωτο για να κουναμε τον ποπο μας και να ξεφευγουμε.....

:friendship::friendship::friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είπα πως δεν θα απαντήσω σε τπτ αλλά βαρέθηκα να ακούω αυτήν την καραμέλα και στο έχω πει και κατ' ιδίαν , όπως και στο πουλί. Για ποια ανοιχτή διαχείριση μιλάτε? Αφού εσείς διαγραψατε εν μια νυκτί τους τελευταίους 3 απ το Team και έμειναν 4 άτομα . Εσείς δεν αφήνετε τους νέους που διατυμπανιζετε τόσο καιρό! Με γεια σας με χαρά σας κάντε ότι θέλετε, αλλά φτάνει με την "ανοιχτή διαχείριση" δεν πουλάει!
Κάποιοι αγάπησαν αυτό το φόρουμ δεν ήταν απλά περαστικοί! Αυτά και τπτ άλλο από μένα
Επίσης να μην ξεχάσω ότι η "ανοιχτή διαχείριση" έτσι όπως την ορίζεις διέγραψε αυτούς που μείνανε...;)
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μέσα και εγώ στην εκδρομή. Να μην βγω και έξω από το θέμα :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
...αλλά ότι έχω να πω τους το λέω στα μούτρα...
Εδώ ακριβώς είναι το πρόβλημα...
Ότι έγινε έγινε πισώπλατα και εις βάρος των υπολοίπων...:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εδώ ακριβώς είναι το πρόβλημα...
Ότι έγινε έγινε πισώπλατα και εις βάρος των υπολοίπων...:)
Το τι ακριβώς έγινε μέσα στην δική σας ομάδα διαχειρησης, δεν είναι σωστό να γραφτεί εδώ!
Δεν είναι η πρώτη φορά που δεν μπορούν να συνεργαστούν κάποιοι άνθρωποι και φυσικά δεν είναι η τελευταία.
Αυτο που ποτέ δεν κατάλαβα είναι γιατί αφού δεν μπορούν να συνεργαστούν... Πρέπει να τσακώνονται!!
Δεν μπορεί να τα ρίχνουμε όλα στη φύση του Έλληνα.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Το τι ακριβώς έγινε μέσα στην δική σας ομάδα διαχειρησης, δεν είναι σωστό να γραφτεί εδώ!
.
Ε ναι γιατί εσύ δεν έχεις πρόσβαση...αυτά να μην γράφατε και δεν θα έγραφα κι εγώ τπτ ...αμολα καλούμπα ΧΑΡΤΑΕΤΟ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ε ναι γιατί εσύ δεν έχεις πρόσβαση...αυτά να μην γράφατε και δεν θα έγραφα κι εγώ τπτ ...αμολα καλούμπα ΧΑΡΤΑΕΤΟ
Εάν σου πει κάποιος ότι έχουμε ανακατευτεί στην διαχειρηση, θα έρθω γονατιστός να με χαστουκισεις.
Εαν είναι να λέμε μαλακιες....να μου το πεις να αρχίσω να λέω και εγώ.....νομιζω ότι μιλάμε σοβαρά.
Φυσικά οι admin βλέπουν τα πάντα, αλλά διαχειρηση δεν κάνουμε πλέον.
Ολες οι αποφάσεις είναι των διαχειριστών.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom