εξατμίσεις delkevic

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
βαρατε βιολιτζιδες.
:cool:
οτι γνωριζει ή εχει ακουσει,αν εχει ακουσει κατι καποιος σας,τη γνωμη του παρακαλω.
οχι για μενα,για ενα φιλαρακο με bandit εξιμισο που βρηκε σε τιμη χαρισμα τις παραπανω λεγαμενες.
ευχαριστω!
:panda:
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Είχε πάρει έναν λαιμό Delkevic φίλος για drz400sm, ίδια διάσταση με τον μαμά λαιμό απλά ανοξείδωτος..
Δεν θεωρούνται κάτι ουάου όπως πχ μια Ysohi ή Akra αλλά από ένα μαμά τελικό φαντάζομαι θα είναι ελαφρύτερο.
Αν πχ μια Racetech ή Racegun(ντόπιες) έχει ίδια τιμή ας υποστηρίξει την εδώ αγορά.
Αν πχ την έχει βρει 100€ με τα μεταφορικά μεγειά του!
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
200 e φουλ εξτρα την εχει βρει.
εννοειται την παιρνει σαν budget προιον,απλα να ξεφορτωθει τον θερμοσυφωνα του μπαντιτ.
στην εδω αγορα,οι ντοπιες,αν και εχω καιρο να ενημερωθω για τις τιμες τους,μου φαινεται οτι εβγαιναν αρκετα ποιο ψηλα.
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Να την πάρει! Μια χαρά ειναι και η συγκεκριμένη που εχει βρει ειναι και σε κομπλε κατάσταση! Δεν πιάνει την ακραπο αλλα ειναι πολυ καλη, και σε ποιότητα και σε ηχο!
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Απο του Παπαγιαννη -που την εχει δει και ιστοριας και χρεωνει τιμες εξωτερικου- πιο καλη θα ειναι!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Δεν έχω δει καμία απο κοντά,να την περιεργαστω κλπ,όμως είναι γνωστή μάρκα.
Αν θέλει ας ρίξει και μια ματιά και στις dominator.
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
ανώτερη η delkevic απο την dominator τις εχω δει και τις δυο. Άποψη μου παντα βέβαια.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
ανώτερη η delkevic απο την dominator τις εχω δει και τις δυο. Άποψη μου παντα βέβαια.
Τις domi τις έχω δει από κοντά και δείχνουν πιο ποιοτικές από racetech gpr κλπ.
Παίζει η delkevic να είναι και καλύτερες, γιαυτό είπα ότι δεν τις έχω ψάξει.
Νομίζω το στοίχημα είναι πως διατηρούνται στο πέρασμα των χρόνων.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Απο του Παπαγιαννη -που την εχει δει και ιστοριας και χρεωνει τιμες εξωτερικου- πιο καλη θα ειναι!
Γιατί το λες αυτό; Προσωπικά δεν τον γνωρίζω, όταν όμως έβαλα την εξάτμιση στο Tenere εκεί και ευγενέστατος ήταν και όλα τα χατίρια μου τα έκανε χωρίς να βαρυγκομάει και η τιμή μου φάνηκε μια χαρά στα 170€ (τοποθετημένη) και είχα κι έναν άνθρωπο να απευθυνθώ αν χρειαζόταν (που δεν χρειάστηκε).
Ξαναλέω, ούτε συστημένος πήγα, ούτε τον γνώριζα από πριν (για να μην παρεξηγηθώ).
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
200 e φουλ εξτρα την εχει βρει.
εννοειται την παιρνει σαν budget προιον,απλα να ξεφορτωθει τον θερμοσυφωνα του μπαντιτ.
στην εδω αγορα,οι ντοπιες,αν και εχω καιρο να ενημερωθω για τις τιμες τους,μου φαινεται οτι εβγαιναν αρκετα ποιο ψηλα.
Όταν λες φουλ εξτρά; Εννοείς από λαιμούς μέχρι πίσω;
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
οχι,εννοω το τελικο μαζι με το link pipe,σιγαστηρα και οτι αλλο χρειαζεται απο κολλιεδες και τζιτζιμιτζιλε + τα μεταφορικα ολα μαζι 200 φραγκα
 

spyrakos35

japanese axle power
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
fjr 1300
Μια χαρα ειναι, παρτη....

Εγω θα ηθελα να στηροξω τους Ελληνες κατασκευαστες αλλα μου βγαινουν ακριβοι.
Δε λεω οτι φταινε, λεω απλα την εικονα.

Τελος να αναφερω οτι ειμαι πεπεισμενος πλεον οτι σοβαρη μελετη απο πολλους κατασκευαστες δε γινεται.
Ομορφη να ναι και ο,τι να ναι....
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
οχι,εννοω το τελικο μαζι με το link pipe,σιγαστηρα και οτι αλλο χρειαζεται απο κολλιεδες και τζιτζιμιτζιλε + τα μεταφορικα ολα μαζι 200 φραγκα
Οκ!
Πάντως οι ερωτήσεις τσάμπα είναι
Δε πάει να ρωτήσει και για τις Ελληνικές;

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Απο του Παπαγιαννη -που την εχει δει και ιστοριας και χρεωνει τιμες εξωτερικου- πιο καλη θα ειναι!
Μια από τα ίδια με τον Στέφανο... Δεν τον ξέρω, δεν με ξέρει. Πριν ένα χρόνο περίπου που έβαλα στο dakaraki εξάτμιση, ήταν ευγενικός χωρίς τουπέ δηθενιες κτλ 170 με απόδειξη και σιγαστήρα



Υ.Γ
Το μόνο που με δυσκόλεψε ήταν ότι έπρεπε να παω το μηχανάκι εκεί 9.00 το πρωί και να το πάρω κατά τις 14.00
 
Top Bottom