εχεις V-Strom και πιανουν λιγο το χερια σου? εδω εισαι..

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Χαζευοντας βιντεακια στο youtube επεσα πανω σε αυτο το παλικαρι.. απλα και αναλυτικα, φτιαχνεις και μαθαινεις..

https://www.youtube.com/user/DrVstrom

και καλα μαστορεματα..:yew:
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Έχω κάνει αρκετά από αυτά που λέει επειδή είμαι της DIY λογικής. Τα βίντεο του είναι ένας πολύ καλός μπούσουλας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ironMANos®

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
BANDIT 1250
Λιγο τραβαγμένο να αυτοχαρακτηρίζετε κάποιος ως δόκτωρας κάνωντας καποιες εργασίες ρουτίνας.
 

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Λιγο τραβαγμένο να αυτοχαρακτηρίζετε κάποιος ως δόκτωρας κάνωντας καποιες εργασίες ρουτίνας.
ναι κι εγω δεν νομιζω να εχει διδακτορικο, ισως πηρε το ονομα λογο το γαντιων (χειρουργικα ντε) :sneaky:.
οσο για τις εργασιες ρουτινα που λες, ενταξη, καποιοι ξερουν πιο πολλα και καποιο λιγοτερα. για μενα ηταν πολυ κατατοπιστικα... ισα που αλλαζω και υγρα φρενων μεσα στο Σ/Κ :thinking::yew:
 

ironMANos®

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
BANDIT 1250
ναι κι εγω δεν νομιζω να εχει διδακτορικο, ισως πηρε το ονομα λογο το γαντιων (χειρουργικα ντε) :sneaky:.
οσο για τις εργασιες ρουτινα που λες, ενταξη, καποιοι ξερουν πιο πολλα και καποιο λιγοτερα. για μενα ηταν πολυ κατατοπιστικα... ισα που αλλαζω και υγρα φρενων μεσα στο Σ/Κ :thinking::yew:


Το σχόλιο μου εστιάζει μόνο ως προς το Dr...........τίποτα άλλο.
Βίντεο σαν αυτό όμως ίσως σχολιαστούν αρνητικά απο κάποιους που χρησημοποιούν διαφορετικές μεθόδους στις εργασίες τους και ίσως τελικά μετανιώσεις που ανέβασες το βίντεο.:UH:
Εχουν συμβεί πολλά τέτοια κρούσματα.
 
Top Bottom