η επιστροφή μιας μαγείας

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Για μεταφορά δεν γνωρίζω εγώ τουλάχιστον να σου πω. Αυτό που σκέφτομαι βέβαια είναι να πάρεις με τη σειρά τηλέφωνο μεταφορικές εταιρίες που κάνουν δρομολόγια Ελλάδα Γεωργία. Πιστεύω θα βγάλεις άκρη.
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Δεν γνωρίζω κάποια μεταφορική και πόσο μάλλον έδρα εδώ.. Αλλά από το λίγο που έψαξα ίντερνετ υπάρχει η LKW WALTER με έδρα Αυστρία που κάνει μεταφορές και Καύκασο. Μιλάνε ελληνικά όπως και το σαιτ είναι και στα ελληνικά. Μπορείς να στείλεις ερώτηση και απαντούν. Ελπίζω να βρεις κάποια άκρη και να φέρεις την μηχανή πίσω.. :friendship:
 

DrK

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1250 RT 2019
Ευχαριστώ για το όμορφο καλωσόρισμα. Έχεις δίκιο, θα μου φανεί πούπουλο τώρα το Dakar. :like:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
:welcome: Κωνσταντίνε!

Εύχομαι την ευκολότερη οδό για να παραλάβεις τη παλιά σου αγάπη!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κάτι μου λέει ότι είσαι μπεμβεδακιας
 

DrK

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1250 RT 2019
Σα να πεις!
Είπα μα κάνω τη μετάβαση, αλλά αν καλομάθεις στο διαφορικό, ΔΕΝ γυρνάς στην αλυσίδα! Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια...
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !

Υπέροχη η ιστορία και η έκβαση αυτής την υπόθεσης, με το καλό να έρθει η ώρα να την παραλάβεις και να είσαι έτοιμος να ρίξεις λίγα χρήματα να την φέρεις εκεί που θέλεις γιατί δεν ξέρεις σε τι κατάσταση θα έρθει μετά από τόσα χρόνια και φυσικά δεν γνωρίζεις που μπορεί να έχει περπατήσει !
 

DrK

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1250 RT 2019
Καλώς όρισες !

Υπέροχη η ιστορία και η έκβαση αυτής την υπόθεσης, με το καλό να έρθει η ώρα να την παραλάβεις και να είσαι έτοιμος να ρίξεις λίγα χρήματα να την φέρεις εκεί που θέλεις γιατί δεν ξέρεις σε τι κατάσταση θα έρθει μετά από τόσα χρόνια και φυσικά δεν γνωρίζεις που μπορεί να έχει περπατήσει !
Ενοείται ότι είμαι διατεθειμένος να ρίξω χρήματα κ φυσικά είμαι προετοιμασμένος να τη βρω τουλάχιστον «ταλαιπωρημένη» μετά από τόσα χρόνια. Οι φωτογραφίες βέβαια που μου έστειλαν από την αστυνομία στη Γεωργία τη δείχνουν σε άριστη «εμφάνιση»
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Ενοείται ότι είμαι διατεθειμένος να ρίξω χρήματα κ φυσικά είμαι προετοιμασμένος να τη βρω τουλάχιστον «ταλαιπωρημένη» μετά από τόσα χρόνια. Οι φωτογραφίες βέβαια που μου έστειλαν από την αστυνομία στη Γεωργία τη δείχνουν σε άριστη «εμφάνιση»
Βρήκες άκρη με την μεταφορά της;
 
Top Bottom