θανατηφόρο δυστύχημα για τον παρουσιαστή του DriveMag Riders

chrismma

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
Ποδηλατο
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το είδα σήμερα το πρωί και έπαθα σοκ. Κριμα για τον άνθρωπό, αλλά θα ήθελα να ξέρω τις συνθήκες. Ήταν ένας αναβάτης με αρκετή εμπειρία, ήταν ανθρώπινο λάθος άραγε;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

chrismma

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
Ποδηλατο
Το είδα σήμερα το πρωί και έπαθα σοκ. Κριμα για τον άνθρωπό, αλλά θα ήθελα να ξέρω τις συνθήκες. Ήταν ένας αναβάτης με αρκετή εμπειρία, ήταν ανθρώπινο λάθος άραγε;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Στο 2ο άρθρο λέει (αν και όχι τόσο ξεκάθαρα) ότι οδηγούσε βρεγμένο οδόστρωμα, γλίστρισε και χτύπησε κάποιο αυτοκίνητο (σταματημένο ή όχι δεν λέει) και έπεσε σε κάποιο φράχτη (;; )Μετά λέει ότι στο δρόμο για το νοσοκομείο ένοιωσε άσχημα και πέθανε από εσωτερική βλάβη .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το είδα σήμερα το πρωί και έπαθα σοκ. Κριμα για τον άνθρωπό, αλλά θα ήθελα να ξέρω τις συνθήκες. Ήταν ένας αναβάτης με αρκετή εμπειρία, ήταν ανθρώπινο λάθος άραγε;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Του έφυγε η μοτοσυκλέτα σε έναν βροχερό επαρχιακό και προσέκρουσε σε διερχόμενο όχημα.
Απλά αποδεικνύεται για ακόμη μια φορά ότι όσο εμπειρία και να έχουμε πάντα καραδοκεί το δυστύχημα.
Κριμα, στεναχωρηθηκα γιατί μου άρεσε η δουλειά του λόγω του ότι έδειχνε ότι προσπαθεί, είχε μεράκι και την αγαπούσε.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Του έφυγε η μοτοσυκλέτα σε έναν βροχερό επαρχιακό και προσέκρουσε σε διερχόμενο όχημα.
Απλά αποδεικνύεται για ακόμη μια φορά ότι όσο εμπειρία και να έχουμε πάντα καραδοκεί το δυστύχημα.
Κριμα, στεναχωρηθηκα γιατί μου άρεσε η δουλειά του λόγω του ότι έδειχνε ότι προσπαθεί, είχε μεράκι και την αγαπούσε.
Αυτό ακριβώς και εγω αυτο κρατάω. Προς γνώση και συμόρφωση για εμάς.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κριμα ρε παιδια :(

Και μια υπενθυμιση σε ολους μας οτι μια στιγμη ειναι αρκετη για να γινει μεγαλη στραβη..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κρίμα...:(
 

TimosV

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ ΚΕΝΤΡΟ
Όνομα
Τίμος
Μοτό
Multi 1100
KTM 390 adv
Άντε ρε παιδιά. Κρίμα το παιδί. Ήταν πολύ καλός στη δουλειά του. Έμπειρος. Αλλά η καλή στιγμή πάντα καραδοκεί. Χρειάζεται προσοχή. Και ειδικά σε μια χώρα σαν τη Ρουμανία που η οδήγηση όλων είναι ...... κάπως.

Πάλι κρίμα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δεν έχει κάνει κανείς συμβόλαιο ....
Θέλει προσοχή και τύχη ....
Όσο πιο έμπειρος είσαι τόσο καταλαβαίνεις ότι δεν ξέρεις τίποτα ....
Άδειασε το μυαλό σου όταν ανέβεις στο μηχανάκι ....
Γίνε ένα με το εργαλείο ....
Όταν βρέχει αν μπορείς σταματά αν δεν μπορείς...φυλαξου .....
Και πολλά άλλα ....
Ραντεβού ....στα γουναραδικα
Μια προσευχή για τον Κρίστιαν .....
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Όση εμπειρία να υπάρχει, όλοι κρινόμαστε σε κάθε δευτερόλεπτο οδήγησης.
Καλό παράδεισο
 
Top Bottom