και μετά το 640 τι???

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εντάξει ρε Θοδωρή, μετά το Vstrom...

Vstrom.

Είσαι χειρότερος και από μονοδρομημένο πενφεδάκια με γερούς εκκεντροφόρους δηλαδή.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ας πούμε ότι το 640 ήταν μια ευχάριστη παρένθεση κι ένα υπέροχο όνειρο όσο κράτησε (και κρατάει...)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
ας πούμε ότι το 640 ήταν μια ευχάριστη παρένθεση κι ένα υπέροχο όνειρο όσο κράτησε (και κρατάει...)
Πασο...αλλα αφου γυρισες σελιδα...παρε κατι αλλο εστω κ σε διαφορετικη κατηγορια...
Το Vstrom ...καλο-χρυσο...αλλα θα ειναι ξαναζεσταμενο φαι...γνωμη μου κ πολυ φιλικα στο λεω Θοδωρη...!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πασο...αλλα αφου γυρισες σελιδα...παρε κατι αλλο εστω κ σε διαφορετικη κατηγορια...
Το Vstrom ...καλο-χρυσο...αλλα θα ειναι ξαναζεσταμενο φαι...γνωμη μου κ πολυ φιλικα στο λεω Θοδωρη...!!!!
σαν τι??? :fun:fun:fun:fun:fun:fun
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23

Δεν στελνεις κανα κρητικο να το δει?
Καμια σχεση με στρωμα.ειναι πυροβολο,ολο με λερωμενο παντελονι θασαι,
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
σαν τι??? :fun:fun:fun:fun:fun:fun
Θοδωρη...απ'τη φυση μου...ειμαι λιγο αντιδραστικος...γι'αυτο δεν θελω να κανω το ιδιο στους αλλους...
Ποτε δεν προτεινω συγκεκριμενα μηχανακια...αν ξερω για καποια μηχανη πεντε πραγματα θα τα πω πανω στη κουβεντα..
Πιστευω παντως ....αν κ εχω αγαπησει το κουλουρακι μου...κ δεν σκεφτομαι να το δωσω...πως αν γυριζα σελιδα...οτι κ να γινοταν...δεν θα ξαναγυριζα στο ιδιο...!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εμένα δε με παίρνει να πω τπτ...:secret::p:p:p
"δεν με παίρνει"??? που από το πολύ πάρσιμο έχεις πάρει τέτοια κλίση που περπατάς με τα χέρια????

μίλα ρε.... μίλα!! δε σε φοβάμαι!!! (πρόσεχε τι θα πεις όμως, γιατί ξέρω που μένεις.......)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
"δεν με παίρνει"??? που από το πολύ πάρσιμο έχεις πάρει τέτοια κλίση που περπατάς με τα χέρια????

μίλα ρε.... μίλα!! δε σε φοβάμαι!!! (πρόσεχε τι θα πεις όμως, γιατί ξέρω που μένεις.......)
[url=https://imgbb.com/][/URL]
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
τι εντυπώσεις έχουμε από αυτό το μοντέλο?

Aprilia Pegaso Strada '08
Έχω μια λίστα με τα προβλήματα και όχι τις λύσεις του factory... :p
Έχει πάντως ένα κοινό με το 640 σου...
Δεν ξέρεις εάν θα πάρει μπρος για να πας στην δουλειά σου...:fun
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
τι εντυπώσεις έχουμε από αυτό το μοντέλο?

Aprilia Pegaso Strada '08
Θοδωρή ,το μοτέρ του είναι το Minarelli που φοράνε κ τα ΧΤ660 ,οπότε ,αποδεδειγμένα αξιόπιστο γενικά ,με κάποια χαζοθεματάκια που λυνονται εύκολα κ ανέξοδα κ αναγράφονται στα φόρουμς (χτ660-Aprillia660))

Το πΑπρίλια ,είχε επίσης κάποια ηλεκτρικά θεματάκια (αντλία βενζίνης-κεντρικός διακόπτης-ανορθωτής) όχι κάτι σπουδαίο ,κ θέματα που βγάζουν το 95% των μοτοσυκλετών ,απλά οι Γιαμπανέζοι δεν τα ξεφωνίζουν.

Μέτριες αναρτήσεις ,καλά (για την κατηγορία) φρένα ,χαμηλή κατανάλωση ,δυσκολία μεταπώλησης.

Η εμφάνιση είναι πάντα υποκειμενικό κριτήριο.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
τι εντυπώσεις έχουμε από αυτό το μοντέλο?

Aprilia Pegaso Strada '08
Το Strada είναι όμορφο και θεωρείται πετυχημένο μοντέλο. Κάτι χαζοβλαβες έβγαλε και μαλιστα όχι σε μηχανικά μέρη πχ υγρασία στο κοντέρ κτλ.

Στα μάτια μου είναι πολύ όμορφο και ξεχωριστό. Νομίζω πως αν σου αρέσει πρέπει να το ψάξεις λίγο.

(Το αντίστοιχο ον οφ δεν μου αρέσει καθόλου).
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Versys 650 νομιζω καλυτερη επιλογη
και αφού το χάζεψα αρκετά και άρχισα να ερωτεύομαι το πρασινάκι......

αν ακούστε τπτ, εδώ είμαστε... ακόμα καλύτερα με ανταλλαγή (αν και μόνο ένας βρέθηκε σε όλη την Ελλάδα να δώσε v-strom για 640 ανταλλαγή, δεν ελπίζω να βρεθεί άλλος που να δώσει versys για 640...)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
και αφού το χάζεψα αρκετά και άρχισα να ερωτεύομαι το πρασινάκι......

αν ακούστε τπτ, εδώ είμαστε... ακόμα καλύτερα με ανταλλαγή (αν και μόνο ένας βρέθηκε σε όλη την Ελλάδα να δώσε v-strom για 640 ανταλλαγή, δεν ελπίζω να βρεθεί άλλος που να δώσει versys για 640...)
[url=https://ibb.co/ZNBjBD9][/URL]
 
Top Bottom