και μετά το 640 τι???

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Και ένα αυτοκόλλητο SIRINA να του βάλεις να γίνει λίγο πιο κιν κι το εργαλείο.

Το έχω δει φορεμένο και σε lc4. Οπς συγνώμη... :happy:
Σορυ, αλλά θα βάλω κανονική σειρήνα, όχι αυτοκόλλητο!!! Άσπρη v-strom, άσπρο κράνος, θα πέσει πολύ γέλιο!!!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σορυ, αλλά θα βάλω κανονική σειρήνα, όχι αυτοκόλλητο!!! Άσπρη v-strom, άσπρο κράνος, θα πέσει πολύ γέλιο!!!!
Δεν απαγορεύεται να βάλεις κανονική σειρήνα?

Εκτός κι αν βάλεις αυτά που έχουν οι ψαράδες και οι παλιατζήδες να ψαρώνει ο κόσμος.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν απαγορεύεται να βάλεις κανονική σειρήνα?

Εκτός κι αν βάλεις αυτά που έχουν οι ψαράδες και οι παλιατζήδες να ψαρώνει ο κόσμος.
Φαντάζομαι και φάρους απαγορεύεται να φοράς αλλά κάθε μπράβος/συνοδός που σέβεται τον εαυτό του (ή τέκνα πλουσίων οικογενειών που διασκεδάζουν με την πλέμπα) τα έχει στο αυτοκίνητο ανενόχλητος.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δεν απαγορεύεται να βάλεις κανονική σειρήνα?

Εκτός κι αν βάλεις αυτά που έχουν οι ψαράδες και οι παλιατζήδες να ψαρώνει ο κόσμος.
Λεπτομέρειες.....
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Φαντάζομαι και φάρους απαγορεύεται να φοράς αλλά κάθε μπράβος/συνοδός που σέβεται τον εαυτό του (ή τέκνα πλουσίων οικογενειών που διασκεδάζουν με την πλέμπα) τα έχει στο αυτοκίνητο ανενόχλητος.
Ζω καθημερινά ανάμεσά τους γιατί κυκλοφορώ στην Γλυφάδα και δεν είναι αστείο γιατί πολλοί από αυτους οδηγούν τάπα και με τσαμπουκά παντού ακόμα και στα στενάκια.

Και μια και το φερε η κουβέντα για σποτάκια φάρους κτλ είδα προχτές στην Ανάβυσσο βράδυ, σε σκοτεινό δρόμο κάτι σαν virago, ένα μικρό τσοπεροειδες με 3 σετ led spots και σκιαχτηκα, νόμιζα πως μου την έπεσαν οι εξωγήινοι.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μπερδεύεται ο Σωτήρης μας.... Τα οχήματά σας τότε είχαν 1, 2 άντε 4 άλογα, να τραβάνε το κάρο.....

Το κάρβουνο είναι στη δική σου εποχή Σωτήρη μου....
Ποιος Σωτήρης μαρή σκολοπένδρα...?
Πήρες αργό γιαπωνέζικο και ξεκουτιανες παλιοραμόλι
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
είχε κάτι ΓΡΗΓΟΡΟ πριν δηλαδή; Ready to LOL πορτοκαλί φαντασιόπληκτοι.
Το γερμανικό χρεπι σου το περνάει από πανου όμως και δε σε χάλασε καθοLOυL
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το γερμανικό χρεπι σου το περνάει από πανου όμως και δε σε χάλασε καθοLOυL
Λογικό, ειδικά τώρα που λείπει η ασφάλεια.
Αν βγάλω το καλώδιο του εμπρός φρένου, όπου δείχνει να μην κάνει κόνξες μετά, το γερμανικό χρέπι δουλεύει μιά χαρά, πράγμα το οποίο δεν μπορεί να πει κανείς για την πορτοκαλί φυλή γενικότερα. Στοκ μηχανάκι ειδικά, δεν θα είχε νόημα η συζήτηση.

Το άλλο γερμανικό χρέπι νομίζω ανήκει στην σφαίρα της φαντασίας όλων των περτικαλιών. Σαν μηχανάκι, όχι σαν σετάκι με εμένα επάνω. Ask cuban rider...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Λογικό, ειδικά τώρα που λείπει η ασφάλεια.
Αν βγάλω το καλώδιο του εμπρός φρένου, όπου δείχνει να μην κάνει κόνξες μετά, το γερμανικό χρέπι δουλεύει μιά χαρά, πράγμα το οποίο δεν μπορεί να πει κανείς για την πορτοκαλί φυλή γενικότερα. Στοκ μηχανάκι ειδικά, δεν θα είχε νόημα η συζήτηση.

Το άλλο γερμανικό χρέπι νομίζω ανήκει στην σφαίρα της φαντασίας όλων των περτικαλιών. Σαν μηχανάκι, όχι σαν σετάκι με εμένα επάνω. Ask cuban rider...
Ενημερωτικά, με το πορτοκαλί χρεπι μου (που μόνο χρεπι δεν είναι πλέον) έκανα 1 τρόφυ, 1 Olympus madness και αρκετές χωματοβόλτες εδώ γύρω, όπως και μια υπέροχη ασφάλτινη βόλτα 650χλμ... Κι ακόμα δουλεύει....
Άντε λοιπόν στο μαγαζί της γειτονιάς να πσάχνεις ασφάλειες, καλωδιακια και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς για το γερμανικό υπερόπλο σου, που ούτε βόλτα το τετράγωνο δεν έχεις κάνει ακόμα!!! Ψέματα... Έχεις γεμίσει μια γλάστρα από το χώμα της αυλής προσπαθώντας να το κουνήσεις.... :fun:fun:fun:fun:friend:

Τώρα με τον άσπρο Πίου, δε φοβάμαι να πάω και με 131 στον δρόμο!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ποιος Σωτήρης μαρή σκολοπένδρα...?
Πήρες αργό γιαπωνέζικο και ξεκουτιανες παλιοραμόλι
Ενώ πριν....

Είδες άμα τον έχω στον νου μου συνέχεια??? Αχ αχ.... :inlove::inlove::inlove:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ενημερωτικά, με το πορτοκαλί χρεπι μου (που μόνο χρεπι δεν είναι πλέον) έκανα 1 τρόφυ, 1 Olympus madness και αρκετές χωματοβόλτες εδώ γύρω, όπως και μια υπέροχη ασφάλτινη βόλτα 650χλμ... Κι ακόμα δουλεύει....
Άντε λοιπόν στο μαγαζί της γειτονιάς να πσάχνεις ασφάλειες, καλωδιακια και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς για το γερμανικό υπερόπλο σου, που ούτε βόλτα το τετράγωνο δεν έχεις κάνει ακόμα!!! Ψέματα... Έχεις γεμίσει μια γλάστρα από το χώμα της αυλής προσπαθώντας να το κουνήσεις.... :fun:fun:fun:fun:friend:

Τώρα με τον άσπρο Πίου, δε φοβάμαι να πάω και με 131 στον δρόμο!!!
Όλα αυτά είναι αλήθεια.

Ας όψεται η σκοτεινή πλευρά πίσω από τον κοβίδιο που έκανε τα φετινά πλάνα πλάκα, σίγουρα ήταν η ΚΤΜ στο κόλπο για να κερδίσει αγώνες gp στο αστείο φετινό πρωτάθλημα. Φάγατε ακόμα και τον δάσκαλο με το μάτι σας...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Λογικό, ειδικά τώρα που λείπει η ασφάλεια.
Αν βγάλω το καλώδιο του εμπρός φρένου, όπου δείχνει να μην κάνει κόνξες μετά, το γερμανικό χρέπι δουλεύει μιά χαρά, πράγμα το οποίο δεν μπορεί να πει κανείς για την πορτοκαλί φυλή γενικότερα. Στοκ μηχανάκι ειδικά, δεν θα είχε νόημα η συζήτηση.

Το άλλο γερμανικό χρέπι νομίζω ανήκει στην σφαίρα της φαντασίας όλων των περτικαλιών. Σαν μηχανάκι, όχι σαν σετάκι με εμένα επάνω. Ask cuban rider...
Μολις φτιάξεις τα ηλεκτρικά του, να μην ξεχάσεις να φτιάξεις και μια βάση να βάλεις τον πυροσβεστήρα.
Θα σου χρειαστεί.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μολις φτιάξεις τα ηλεκτρικά του, να μην ξεχάσεις να φτιάξεις και μια βάση να βάλεις τον πυροσβεστήρα.
Θα σου χρειαστεί.
Έτσι είναι τα καυτά γκομενάκια.

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εντάξει... τραγουδάρα...
 
Top Bottom