και μετά το 640 τι???

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
1.Cbf 600 (οχι της αγγελιας που ποσταρεις)
2.FZ6
3.TDM 900 (κραξτε οσο θελετε.Αν βρεις ενα εντελως νορμαλ.Ταξιδευει υπεροχα,δεν καιει,δεν χαλαει οτι και να κανεις)
Το CBF υποτιμημενο εδω στην Ελλαδα παρολα αυτα που μπορει να προσφερει.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Reactions: STF

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πω πω πω.... αυτό το Tenere 700 σας έχει κάνει μεγάλη ζημιά τελικά...

Θα συνηθίσετε στην ιδέα σιγά-σιγά, ακόμη αρχή είναι :roflmao:
Ειστε εκτος θεματος..!!
Εδω προσπαθουμε να βοηθησουμε εναν συμφορουμιτη....που ειναι...εχμμ...λιγοοο..ιδιαιτερος...!!!!
Ειδικα ο καπετανιος....εχει μεγαλο πλουραλισμο....στις προτασεις του....χαχα..!!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
todor. Πρόλαβε ΚΟΥΤΑ το παρακάτω & μην το πεις ουτε του ΠΑΠΑ
1-2 εχουν μεινει ακόμα και εκτος Αθήνας

( για εκει που μετακινήσε ειναι αρκετό + δεν πληρώνεις ούτε λάμπα. για Πολλα Χρονια
- δεν το πουλάς Ποτέ , συντήρηση + πάγια αστεία )

Αν δεν είχαν εξαντληθεί θα έδινα κι εγώ ένα μέρος να δω τον Θοδωρή πάνω σε αυτό το μηχανάκι έτσι για το γαμωτο!!

Τελεια προσφορά οποίος πρόλαβε αλλά ο Θοδωρής εκεί πάνω θα έδειχνε αστείος!! Και τώρα 250cc...
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Αν δεν είχαν εξαντληθεί θα έδινα κι εγώ ένα μέρος να δω τον Θοδωρή πάνω σε αυτό το μηχανάκι έτσι για το γαμωτο!!

Τελεια προσφορά οποίος πρόλαβε αλλά ο Θοδωρής εκεί πάνω θα έδειχνε αστείος!! Και τώρα 250cc...
Εχει 1 στον Πυργο + 1 στην Χαλκιδα ακόμα
+ 1 εγώ αν το θελει του το πουλάω:secret:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εχει 1 στον Πυργο + 1 στην Χαλκιδα ακόμα
+ 1 εγώ αν το θελει του το πουλάω:secret:
Πρόλαβες και πήρες ρε αλάνι?!! Ωραίος!! Νταξει προσφοράρα ΤΖΆΜΠΑ. ούτε παπί δε παίρνεις.

Εγώ πάλι στη Suzuki που πήγα να χαζέψω κάθισα επικίνδυνα πολύ ώρα παρέα με ένα gsxs 1000s στα 10 χιλιαρικακια...!
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Πρόλαβες και πήρες ρε αλάνι?!! Ωραίος!! Νταξει προσφοράρα ΤΖΆΜΠΑ. ούτε παπί δε παίρνεις.

Εγώ πάλι στη Suzuki που πήγα να χαζέψω κάθισα επικίνδυνα πολύ ώρα παρέα με ένα gsxs 1000s στα 10 χιλιαρικακια...!
Οι 3 Καλύτερες προσφορές της ήταν-ειναι :
Το Gsx250r
Το Sv650X
To gsx1000s

Επιστροφή στο φλέγον Θέμα μην χαλάμε το ποστ (sorry)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κα
Τα
Να
Εντάξει ιδιαίτερο και με ιστορία.

Αντικειμενικά πάντως επειδή βασίζεται στο gsxs 1000s σαν προσφορά ένα χιλιάρικο κάτω το gsxs είναι καλυτερη
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Να ρωτήσω κάτι σοβαρό φίλε μου
Το στρώμα δεν το ξαναβλέπεις? Γιατί?
Γιατί θα μου πει να πάμε να το δούμε μαζί, και είναι βέβαιο ότι θα του βρω όλα τα χάλια που έχει, το άριστα συντηρημενο με βιβλίο σέρβις κλπ....
Οπότε δεν έχει ελπίδα σε Στρομ..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει ιδιαίτερο και με ιστορία.

Αντικειμενικά πάντως επειδή βασίζεται στο gsxs 1000s σαν προσφορά ένα χιλιάρικο κάτω το gsxs είναι καλυτερη
Βασικά είναι η ξεφτίλα τόσα λεφτά και όχι πλήρεις ρυθμίσεις πίσω και για τα δύο. Είναι και λολ το ρεζερβουάρ του κατανα.

Το S κερδίζει διαγωνισμό ασχήμιας άνετα, ακόμα και σε τυφλούς. Όσο είσαι επάνω, μηχανάρα.

Το katana το βλέπεις και το θες, το καβαλάς και το θες, εντάξει θα πας Χαλκίδα και δεν γυρίζει χωρίς ανεφοδιασμό, αλλά όσο περιμένεις οδική να σου φέρει βενζίνη θα το χαζεύεις με χαρά.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Εσύ με το "όλοι ευρωπαϊκά θα πάρετε...." δε βγάζεις το Ducati από το προφίλ σου να βάλεις τον eurokiller...
Νομίζω πρέπει να βάλω όλο το ιστορικό για να φαίνεται ότι μετά από πολλή Ευρώπη χρειάζεται κι ένας Ιάπωνας αλλά πρέπει να είμαι ειλικρινής...πέραν του ότι είναι ο πιο Ευρωπαίος Ιάπωνας...στο τέλος όλοι στην Ευρώπη θα καταλήξουμε αφού όλοι τσι ρε θα πάρουμε...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νομίζω πρέπει να βάλω όλο το ιστορικό για να φαίνεται ότι μετά από πολλή Ευρώπη χρειάζεται κι ένας Ιάπωνας αλλά πρέπει να είμαι ειλικρινής...πέραν του ότι είναι ο πιο Ευρωπαίος Ιάπωνας...στο τέλος όλοι στην Ευρώπη θα καταλήξουμε αφού όλοι τσι ρε θα πάρουμε...
Στο advrider γράφουν ότι δεν μπορεί να λέγεσαι μοτοσικλετιστής και να μην είχες ποτέ στην κατοχή σου GS. Παρατηρώντας τις "φυλές" εκεί, άλλοι πήραν/κόλλησαν, άλλοι πήραν/δεν θέλουν να το ξανδούν, άλλοι πήραν/διάλειμμα κάτι άλλο/ξαναπήραν, κανείς δεν είναι "ουδέτερος" για το μηχανάκι.
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Εγω να προτείνω που ψαχνω και εγω ;; o_O
Pegaso strada? Στα 2000-2500 βρίσκεις.. βεβαια δεν εχω καταλαβει αν θα εχεις το κεφάλι σου ήσυχο εντελώς.. αλλα απο μοτέρ τουλαχιστον θα το εχεις αποσο μου εχουν πει κ έμενα.. όντως όπως μου είπαν κ εμενα 2-3 προβληματάκια πιθανόν να ειναι λυμένα απο τον προηγούμενο..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βασικά είναι η ξεφτίλα τόσα λεφτά και όχι πλήρεις ρυθμίσεις πίσω και για τα δύο. Είναι και λολ το ρεζερβουάρ του κατανα.

Το S κερδίζει διαγωνισμό ασχήμιας άνετα, ακόμα και σε τυφλούς. Όσο είσαι επάνω, μηχανάρα.

Το katana το βλέπεις και το θες, το καβαλάς και το θες, εντάξει θα πας Χαλκίδα και δεν γυρίζει χωρίς ανεφοδιασμό, αλλά όσο περιμένεις οδική να σου φέρει βενζίνη θα το χαζεύεις με χαρά.
Εντάξει 10 χιλιάρικα τέτοια μηχανή κλαιν τώρα αν δεν έχει πίσω μια απόσβεση συμπίεσης οκ.

Αλλά τώρα σοβαρά αυτή η μηχανή είναι άσχημη???



Εγώ τη βρίσκω μ@ναρα και μόνο επίθεση. Δεν θα ήθελα να την δω στον καθρεπτη με ένα καλό πιλότο επάνω.. Όλο κακία είναι. Δηλαδή αν είναι αυτή άσχημη ένα gs θα έπρεπε να είχε ήδη αυτοκτονήσει!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και αυτό το βλέπεις και το θες..??!



ΟΚ το γούστο είναι υποκειμενικό!! Εμένα δεν μου αρέσει. Σαν να χάλασε το photoshop μου φαίνεται!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα ίδια λένε για το v85.

Το ντυμένο η αλήθεια είναι πιο άσχημο από το γυμνό. Νόμιζα ότι αυτό λέγαμε. Εντάξει ανακαλώ μερικώς. Το κατάνα είναι απείρως ομορφότερο (από κοντά είναι πιο καλό από τις φωτό, όπως το νέο βεστρόμ)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom