και μετά το 640 τι???

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Αν σε ψήσει το cbf πάντως δίνει κολλητός σε πολύ καλή κατάσταση και εντός μπάτζετ σου.
Αν θες πληροφορίες περισσότερες πες μου Θοδωρή
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Θοδωρή υπάρχει στην περιοχή μου ένα Multi πρώτης γενιάς 2004 σίγουρα χωρίς πέσιμο και σίγουρα με ελάχιστα χιλιόμετρα (κάτω από 35000). Θέλει άλλαγμα λάστιχα μπαταρία και σίγουρα μεγάλο σέρβις με ιμάντες(500 ευρώ). Υπολογίζω τιμή 2000 με 2500. Αν θες πες μου.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Θοδωρή υπάρχει στην περιοχή μου ένα Multi πρώτης γενιάς 2004 σίγουρα χωρίς πέσιμο και σίγουρα με ελάχιστα χιλιόμετρα (κάτω από 35000). Θέλει άλλαγμα λάστιχα μπαταρία και σίγουρα μεγάλο σέρβις με ιμάντες(500 ευρώ). Υπολογίζω τιμή 2000 με 2500. Αν θες πες μου.
εξαιρετικο και απαξιωμενο μηχανακι το 1000 της πρωτης γενιας. Αν καποιος μπορει να το υποστηριξει μετα την αγορα σε οτι αφορα το κοστος της συντηρησης που δεν πρεπει να γινεται απο αλμπανηδες αλλα και στο κοστος χρησης λαστιχα ασφαλειες,τελη κτλ ειναι ιδανικο και κατα την αποψη μου μηχανακι που αναβει τα αιματα.
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Όταν έδινα την Ιταλίδα, μου το έπαιζες βαρύ πεπόνι...θα είχες μπιμπελό μηχανάκι...κάτσε με τα παλιογιαπωνεζικα τώρα

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Σε εντελώς αλλο κλίμα αλλα σου γράφω τι θα έπαιρνα εγώ:
Triumph Tiger 955i '05 - 2.800 € - Car.gr
αυτό το όχημα, τι λέει?? τι γνωστά θέματα έχει?? (βέβαια, πάλι θα φοβάμαι το θέμα του συνεργείου στον Βόλο), αλλά....
δε μπορώ να πω ότι δεν το καλοβλέπω...


μια φορά ξεβράκωτος δεν θα είμαι καβάλα σ' αυτό...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
antsoar για πες εδώ στον αποφασιστικό που απλά αρνείται να δεχτεί ότι όλοι σε Χόντα θα καταλήξουν, είτε στην Ιαπωνική είτε στην Ευρωπαϊκή μονοδρομημένη
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δεν ήσουν έτοιμος για KTM...είναι για λίγους...μπορείς όμως ακόμα να το σώσεις και να αποφύγεις τη διαγραφή...και τον αφορισμό...
Bmw F 650 GS Dakar '07 - 3.000 € - Car.gr
Bmw F 650 GS Dakar '03 - 2.100 € - Car.gr
Bmw F 650 GS Dakar F 650 GS DAKAR '02 - 2.400 € - Car.gr

Bmw F 650 GS ΕΥΚΑΙΡΙΑ ABS 3τεμ διαθέσιμα '04 - 1.890 € - Car.gr
Bmw F 650 GS '05 - 2.650 € - Car.gr <--------
Bmw F 650 GS '06 - 2.700 € - Car.gr
Δηλαδή τωρα που βλέπω τις τιμές λέω να πάρω κι έγω ένα...αν και εγώ αν επιστρέψω στους 19 θα είναι μόνο για τσι ες αντβεντσουρ ή το πολύ για μουλτιστρατα...
μπορεί και να πάω να το δω από κοντά..... (δεν είμαστε και τπτ κολλημένοι που λέμε όχι, απλά δεν ξέρουμε τι θέλουμε....)
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Στο advrider γράφουν ότι δεν μπορεί να λέγεσαι μοτοσικλετιστής και να μην είχες ποτέ στην κατοχή σου GS. Παρατηρώντας τις "φυλές" εκεί, άλλοι πήραν/κόλλησαν, άλλοι πήραν/δεν θέλουν να το ξανδούν, άλλοι πήραν/διάλειμμα κάτι άλλο/ξαναπήραν, κανείς δεν είναι "ουδέτερος" για το μηχανάκι.
Αν είχε όπισθεν θα αγόραζα σίγουρα κάποια στιγμή ένα μεταχειρισμένο adventure...αλλά με αυτόν τον όγκο και κιλά πολύ δύσκολα για μένα. Το πιστεύω το μηχανάκι χωρίς να το έχω οδηγήσει...απλά μ αρεσει η φιλοσοφία εργονομία και μεγάλη αυτονομία. Μ' αρεσουν οι αχανεις στεπες και οι ατελείωτες ευθείες...και η ιδεα της αυτονομίας για 500χλμ...αλλά 250 κιλά είναι πολλά τα κιλά...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
μπορεί και να πάω να το δω από κοντά..... (δεν είμαστε και τπτ κολλημένοι που λέμε όχι, απλά δεν ξέρουμε τι θέλουμε....)
Ωραίο δείχνει αυτό, να πας να το δεις, σε τελική τι έχεις να χάσεις.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ωραίο δείχνει αυτό, να πας να το δεις, σε τελική τι έχεις να χάσεις.
έτσι δείχνει... υπάρχει και v-strom με αλλαγμένους δίσκους συμπλέκτη, service στα καλάμια και αρκετά άλλα ενδιαφέροντα πραγματάκια, με σχετικά λίγα χιλιόμετρα και σε ωραία τιμή!!!
θα το δω κι αυτό και θα του προτείνω ανταλλαγή!!!! μπορεί να μην είμαι ο μοναδικός χαζός σ' αυτή τη πόλη.... :) :) :)
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110
Το ktm πόσα ευρώ θέλει για να έρθει σε λογαριασμό;
Ρώταω γιατί αν είναι να το φτιάξεις και να το πουλήσεις, μάλλον θα το μετανοιώσεις.
Το adv δεν σηκώνει πατέντες και ελλειπή συντήρηση.
Αν υπάρχει συνεργείο στο Βόλο που μπορείς να το πηγαίνεις άφοβα ,λογίκα το μηχανάκι μαζεύεται εκτός κιαν είναι πολυ χάλια και δεν συμφέρει,οπότε το πουλάς και ότι πιάσει.
Και μια φώτο ,που βρήκα στο νετ,από ένα χαμηλωμένο,λόγω του ύψους του αναβάτη,
20 χρόνια μηχανάκι.


Στάλθηκε από το Redmi 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Το ktm πόσα ευρώ θέλει για να έρθει σε λογαριασμό;
Ρώταω γιατί αν είναι να το φτιάξεις και να το πουλήσεις, μάλλον θα το μετανοιώσεις.
Το adv δεν σηκώνει πατέντες και ελλειπή συντήρηση.
Αν υπάρχει συνεργείο στο Βόλο που μπορείς να το πηγαίνεις άφοβα ,λογίκα το μηχανάκι μαζεύεται εκτός κιαν είναι πολυ χάλια και δεν συμφέρει,οπότε το πουλάς και ότι πιάσει.
Και μια φώτο ,που βρήκα στο νετ,από ένα χαμηλωμένο,λόγω του ύψους του αναβάτη,
20 χρόνια μηχανάκι.


Στάλθηκε από το Redmi 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το μηχανάκι αύριο θα είναι έτοιμο και readytorace!!!!! Αμαρτία να το κάνω ασφάλτινο... αν και δε θα με χαλούσε καθόλου, απλά θα του άλλαζα λάστιχα. Και στο smolikas tour, στα 650 καθαρά ασφάλτινα, το απόλαυσα πολύ περισσότερο από όσο χώμα του έχω κάνει!!!!! (Ωχ ωχ θα πέσουν όλοι οι κεραυνοί του Δία πάνω μου...)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το μηχανάκι αύριο θα είναι έτοιμο και readytorace!!!!! Αμαρτία να το κάνω ασφάλτινο... αν και δε θα με χαλούσε καθόλου, απλά θα του άλλαζα λάστιχα. Και στο smolikas tour, στα 650 καθαρά ασφάλτινα, το απόλαυσα πολύ περισσότερο από όσο χώμα του έχω κάνει!!!!! (Ωχ ωχ θα πέσουν όλοι οι κεραυνοί του Δία πάνω μου...)
Το πεπρωμένο φυγείν αδύνατο...
Το χώμα σε περιμένει... ;)
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110
καθημερινά πόσα χλμ κάνεις για την δουλειά σου και πίσω;
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
αυτό το όχημα, τι λέει?? τι γνωστά θέματα έχει?? (βέβαια, πάλι θα φοβάμαι το θέμα του συνεργείου στον Βόλο), αλλά....
δε μπορώ να πω ότι δεν το καλοβλέπω...


μια φορά ξεβράκωτος δεν θα είμαι καβάλα σ' αυτό...
Το εχει ο Παναγιωτης PanDVS...στα Γιαννενα.....ειναι πολυ ευχαριστημενος...ριξτου συρμα...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
καθημερινά πόσα χλμ κάνεις για την δουλειά σου και πίσω;
20 πάνε έλα και μόνο αυτά... μέσα στην πόλη είμαι με τα πόδια ή με ποδήλατο (στην τεράστια πόλη του Βόλου)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Να προσθεσω...οτι δεν ειναι μονο ο Θοδωρης..."τολμηρος"..( ειδες ποσο "κομψα" το εθεσα )....
Ο Πανος πηγε στο Tiger μετα απο μακροχρονια συμβιωση με Bandid...οποτε η αποψη του εχει ενδιαφερον...!!!!
 
Top Bottom