και μετά το v-strom τι???

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Λοιπόν, μια φορά όταν έμενα Αθήνα, παίρνω την μηχανή να πάω για δουλειά. Στην απέναντι πολυκατοικία, τσακωνόταν η του 3ου με την του 2ου για κάποια νερά που έριξε. Αφού της είπε διάφορα, είσαι μπιπ είσαι έτσι είσαι αλλιώς, της λέει του 3ου, άντε παράταμε μαρη αγράμματη. Και απαντά του 2ου, εγώ μαρή είμαι αγράμματη? 2 παιδιά σπούδασα εγώ :) Ωραία απάντηση, κομμένη ραμμένη. Δηλ Θέλει τρόπο να αποφασίσεις. Μου θύμισες την εκπομπή αυτοκινήτου, του Θεσσαλονικιού αναποφάσιστου αγοραστή :D Στο τέλος δεν θυμάμαι να αγόρασε κάτι. Αλλά θα σου πω την γνώμη μου, πάρε ένα βε στρομ. Δηλ αγάπησέ το λίγο ακόμη, και θα έχεις αγοράσει σωστή μηχανή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θοδωρή τι ζώδιο είσαι μανάρι μου;
Α και ωροσκόπο...

Βασικά τι ώρα γεννήθηκες;
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Θοδωρή τι ζώδιο είσαι μανάρι μου;
Α και ωροσκόπο...

Βασικά τι ώρα γεννήθηκες;
Ευκολακι... Παρθένος με ωροσκόπο Λέων
Έχω πράσινα μάτια και θεληματικο προκοιλι....
Γεννήθηκα μια Πέμπτη, ανήμερα της εύρεσης του Σταυρού, στις 04:50 (μπορεί και 03:50, είπαμε λιοντάρι ωροσκόπο) πριν από 40 χρόνια...
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ευκολακι... Παρθένος με ωροσκόπο Λέων
Έχω πράσινα μάτια και θεληματικο προκοιλι....
Γεννήθηκα μια Πέμπτη, ανήμερα της εύρεσης του Σταυρού, στις 04:50 (μπορεί και 03:50, είπαμε λιοντάρι ωροσκόπο) πριν από 40 χρόνια...
Αυτά τα θυμάσαι απ'έξω, ή στα είπανε πριν λίγο;;; :eek:
Περίεργα πράγματα!!!!! :laugh:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αυτά τα θυμάσαι απ'έξω, ή στα είπανε πριν λίγο;;; :eek:
Περίεργα πράγματα!!!!!
Φυσικά και τα θυμάμαι!!! Άλλωστε ο σωστός άνδρας από 2 πράγματα ξεχωρίζει... Το ένα είναι ότι δεν ξεχνά τον ωροσκόπο του
 

some1

Μέλος
Όνομα
Νικος
τελικα τι πήρες?
εχω και εγω ενα βστρομ του 2013 με καλύπτει δε λεω αλλα το μετανιωσα που πριν τρια χρονια οταν κοιταγα το gs1150 μου λεγανε ολοι ειναι αρχαιο θα σου ζηταει συνεχεια κτλ κτλ..
απο τότε ακομα πιανω τον εαυτο μου συχνα να κοιταω αγγελιες, αξιζει να το δωσω αραγε για ενα τετοιο μηχανακι?
 

chaosm

Μέλος
Ευκολακι... Παρθένος με ωροσκόπο Λέων
Έχω πράσινα μάτια και θεληματικο προκοιλι....
Γεννήθηκα μια Πέμπτη, ανήμερα της εύρεσης του Σταυρού, στις 04:50 (μπορεί και 03:50, είπαμε λιοντάρι ωροσκόπο) πριν από 40 χρόνια...
Κι όμως κάτι σου λείπει..

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ευκολακι... Παρθένος με ωροσκόπο Λέων
Έχω πράσινα μάτια και θεληματικο προκοιλι....
Γεννήθηκα μια Πέμπτη, ανήμερα της εύρεσης του Σταυρού, στις 04:50 (μπορεί και 03:50, είπαμε λιοντάρι ωροσκόπο) πριν από 40 χρόνια...
Να κοιτάς αυτό που θα πάρεις ΑΝ πάρεις να ταιριάζει με το ζώδιο σου σύμφωνα με την ημερομηνία παραγωγής... :fun
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στέλνει φίλος αγγελία εξωτερικού BMW R1200ST το οποίο είναι τόσο άσχημο που είναι όμορφο, είναι καλό μηχανάκι, είναι λιγότερα από 2000 ευρώ, άντε να βγει στα 2500 με ελληνικές πινακίδες και κάπου εκεί αρχίζει το κάψιμο....

Ο ωροσκόπος λέοντας φταίει, στανταράκι :p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Στέλνει φίλος αγγελία εξωτερικού BMW R1200ST το οποίο είναι τόσο άσχημο που είναι όμορφο, είναι καλό μηχανάκι, είναι λιγότερα από 2000 ευρώ, άντε να βγει στα 2500 με ελληνικές πινακίδες και κάπου εκεί αρχίζει το κάψιμο....

Ο ωροσκόπος λέοντας φταίει, στανταράκι :p
Εμενα μου αρεσει.....ειναι ιδιαιτερο....κ κυριως ΟΧΙ πολυφορεμενο !!!!!
Το ζουμι ειναι οτι καποια μηχανακια ειναι πολυ φθηνα ενω αξιζουν πολλα.....ειναι ωραιο να τα ανακαλυπτεις !!!!!!
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Στέλνει φίλος αγγελία εξωτερικού BMW R1200ST το οποίο είναι τόσο άσχημο που είναι όμορφο, είναι καλό μηχανάκι, είναι λιγότερα από 2000 ευρώ, άντε να βγει στα 2500 με ελληνικές πινακίδες και κάπου εκεί αρχίζει το κάψιμο....

Ο ωροσκόπος λέοντας φταίει, στανταράκι :p
Παρ' το, χτες
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
ραίο θέμα :fun
hahaha :fun:


τελικα τι πήρες?
εχω και εγω ενα βστρομ του 2013 με καλύπτει δε λεω αλλα το μετανιωσα που πριν τρια χρονια οταν κοιταγα το gs1150 μου λεγανε ολοι ειναι αρχαιο θα σου ζηταει συνεχεια κτλ κτλ..
απο τότε ακομα πιανω τον εαυτο μου συχνα να κοιταω αγγελιες, αξιζει να το δωσω αραγε για ενα τετοιο μηχανακι?

βρήκαμε κι άλλον που θα πάρει μηχανάκι πριν από σένα, και δες τον... και αυτός GS!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
τελικα τι πήρες?
εχω και εγω ενα βστρομ του 2013 με καλύπτει δε λεω αλλα το μετανιωσα που πριν τρια χρονια οταν κοιταγα το gs1150 μου λεγανε ολοι ειναι αρχαιο θα σου ζηταει συνεχεια κτλ κτλ..
απο τότε ακομα πιανω τον εαυτο μου συχνα να κοιταω αγγελιες, αξιζει να το δωσω αραγε για ενα τετοιο μηχανακι?
Αξίζει,αξίζει.
Παίζει κι ένα καλό αυτό τον καιρό για πούλημα...
:muted:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Gs1150 απλο, του 2002, με abs, χωρίς servo, έχω γνωστού μου πολύ καλό, καθαρό και φρεσκοφτιαγμένο!! Όποιος ενδιαφέρεται να του δώσω τηλέφωνο σε πμ
(Θα το κοιτούσα και για μένα, αλλά φοβάμαι το βάρος του στο χώμα...)
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Gs1150 απλο, του 2002, με abs, χωρίς servo, έχω γνωστού μου πολύ καλό, καθαρό και φρεσκοφτιαγμένο!! Όποιος ενδιαφέρεται να του δώσω τηλέφωνο σε πμ
(Θα το κοιτούσα και για μένα, αλλά φοβάμαι το βάρος του στο χώμα...)
Να μην σε φοβίζει το βάρος του για το χώμα καθώς έχουν 10 κιλά διαφορά και καμία σχέση στη γεωμετρία τους.. Αν σου αρέσει σαν μοτοσυκλέτα το 1150 στο συνιστώ ανεπιφύλακτα και για χώμα! Είχα και τα δύο για αυτό εκφέρω άποψη και μάλιστα με το 1150 για τρία χρόνια μόνο tkc 80 φόραγα με ότι αυτό συνεπάγεται..!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Επ , τι έχουμε εδώ ;


Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom