καλημέρα

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Καλημέρα σε όλους, είμαι Έλληνας του εξωτερικού. Ιταλία Γένοβα. Θέλω εδώ κ χρόνια να κάνω λίγο εντουρο στην Ελλάδα.
Εγώ είμαι από ένα χωριό έξω από τη Πάτρα οπότε οι διαδρομές είναι κυρίως στο Χελμό. Έχω ένα ΗΟΝDA CRF 450XR 2020 που είναι η έκδοση νόμιμη του CRF 450X έχει 6 ταχύτητες λίγα άλογα λιγότερα φώτα φλας κόρνα κτλ αλλά δε παύει να είναι ένα CRF δηλαδή πιο εκτός δρόμου από δρόμου. Έχει ιταλικό Termignoni και λίγο διαφορετική ρύθμιση εγκεφάλου, κατά τα άλλα είναι όπως το έχει κάνει η μαμά Honda.
Θα έρθω το καλοκαίρι με το αυτοκίνητο κ θέλω να κατεβάσω κ τη μηχανή, έχω ένα βανακι θα τη βάλω μέσα.
Λόγω του ότι δεν είναι πολύ δρόμου κ με τα λάστιχα εντουρο τη φορτώνω στο βαν για τις μετακινήσεις μεγάλου μήκους σε άσφαλτο.
Τί λέτε εσείς; Που θα μπορούσα να πάω;
Ευχαριστώ όλους
Γάμος Σπύρος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Σπύρο!
Εννοείς ότι το φορτώνεις στο van και πας όπου θες?
Με αυτό το σκεπτικό γυρίζεις όλη την Ελλάδα...
 

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Ε ναι γιατί δεν είναι για ταξίδι..... είναι ένα CRF450 για να καταλάβετε φοράω σορτς ποδηλατικό για το πισινό μου!!!!!!!
Δε μπορώ να γυρίσω όλη την Ελλάδα γιατί θα έχω το γιό μου στους παππούδες.... είναι δέκα χρόνων κ του έχω πάρει ένα beta 80
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες στο advride

Ρίξε μια ματιά εδω

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν είσαι στην Πάτρα... Ρίξε ένα σύρμα, γιατί στην γύρω περιοχή, θα βολτάρουμε πολύ όταν ελευθερωθουμε
 

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Ευχαρίστως φίλε μου.... αυτό θέλω.... παρέα!!!!!
Πριν έρθω θα σας ειδοποιήσω κ εννοείται αν θέλετε τίποτα από Ιταλία που δε νομίζω βέβαια γιατί στην Ελλάδα δε λείπει τίποτα, θα μου το πείτε.
 

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Εγώ έφυγα από την Ελλάδα αμέσως μετά Λο λύκειο, έκανα ιατρική στη Γένοβα κ δουλεύω χρόνια τώρα εδώ σαν αναισθησιολόγος. Είμαι 45 αλλά αντέχω μην ανησυχείτε αν είστε μικρότεροι....δεν είμαι βάρος
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ έφυγα από την Ελλάδα αμέσως μετά Λο λύκειο, έκανα ιατρική στη Γένοβα κ δουλεύω χρόνια τώρα εδώ σαν αναισθησιολόγος. Είμαι 45 αλλά αντέχω μην ανησυχείτε αν είστε μικρότεροι....δεν είμαι βάρος
Κοίτα... Στην ζωή έχω δει πολλούς 30ρηδες γέρους και άλλους τόσους 60ρηδες νέους.
Εδώ μέσα είμαστε όλοι παιδιά.. Εκτός από ένα πουλί Phoenix ... Θα καταλάβεις σε λίγο καιρό.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Όταν είσαι στην Πάτρα... Ρίξε ένα σύρμα, γιατί στην γύρω περιοχή, θα βολτάρουμε πολύ όταν ελευθερωθουμε
Εσύ με τι θα πας έως την Πάτρα , πες μου οταν ξεκινήσεις να βάλω την κατσαρόλα στη φωτιά , θα γίνει μουρλια ο κόκορας .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καλός ήρθες φίλε μου με το ωραίο μηχανάκι , βασικά βάλε δύο φωτό (μια από το μηχανάκι κ μια από το βανακι) το δεύτερο ενδιαφέρει πολλούς .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εσύ με τι θα πας έως την Πάτρα , πες μου οταν ξεκινήσεις να βάλω την κατσαρόλα στη φωτιά , θα γίνει μουρλια ο κόκορας .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάποιον θα βρω με βαν
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες και πάντα όρθιος.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Εγώ έφυγα από την Ελλάδα αμέσως μετά Λο λύκειο, έκανα ιατρική στη Γένοβα κ δουλεύω χρόνια τώρα εδώ σαν αναισθησιολόγος. Είμαι 45 αλλά αντέχω μην ανησυχείτε αν είστε μικρότεροι....δεν είμαι βάρος
Ο,τι λέει ο gsmaniac ισχύει το αντίθετο!!! ο Phoenix είναι το παιδί και όλοι οι άλλοι γέροι...με τα πε εν φε...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ευχαρίστως φίλε μου.... αυτό θέλω.... παρέα!!!!!
Πριν έρθω θα σας ειδοποιήσω κ εννοείται αν θέλετε τίποτα από Ιταλία που δε νομίζω βέβαια γιατί στην Ελλάδα δε λείπει τίποτα, θα μου το πείτε.
Όλο και κάτι θα υπάρχει στην Ιταλία που δεν υπάρχει εδώ...Από ποιο χωριό; Κάθε καλοκαίρι και Πάσχα πηγαίνω στα Ροϊτικα...
 
Top Bottom