καλημέρα

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Πιο πάνω από σένα.... Μιντιλόγλι
Παιδιά θα βγάλω φωτογραφίες σήμερα οκ...
Γυρναγαμε σχετικα κοντα σημερα. Λιγο πιο πανω απο Μιντιλογλι εγω , απο Κρήνη. Αρα , παρεα , θα παιξει οταν με το καλο ερθεις
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες.... γιατί;
Εδώ θα βρεις τον τροπο

 

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Έβαλα για αυτό το διάστημα λάστιχα ον οφ γιατί τη χρησιμοποίω στη πόλη πρέπει να βάλω πάλι τα λάστιχα εντουρο....
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πες του !!!!!!
Ότι οι θεες είναι μπιγιοντ ειτζ
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
:welcome:& με το Καλό να πατήσεις Ελληνικά χώματα. :friendship:

Εγώ έφυγα από την Ελλάδα αμέσως μετά Λο λύκειο, έκανα ιατρική στη Γένοβα κ δουλεύω χρόνια τώρα εδώ σαν αναισθησιολόγος. Είμαι 45 αλλά αντέχω μην ανησυχείτε αν είστε μικρότεροι....δεν είμαι βάρος
Εμείς να ανησυχήσουμε...δεν νομίζω...εσύ μάλλον ναι...αφού θα πρέπει να κουβαλάς εξτρα βάρος σε χωματόβολτα μαζί μας ,γιατί λόγω ηλικιας μας ,το ιατρικό σου βαλιτσάκι με τα απαραίτητα "σύνεργα" ανάνηψης θα είναι must κ χρησιμότατο σε συνδιασμό με την ιατρική σου εμπειρία από καταστάσεις εντατικής.
:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Phoenix....τι είναι οι μπιγιοντ Έιτζ;
Πέρα από ηλικία
Όπως έλεγε η διαφιμηση της bp κάποτες μπιγιοντ πετρολεουμ....
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μην δίνεις σημασία... Βλαχακι ειναι
Αφού στα είπα
Άντε Μαρί σταφιδιαζμενη παστουνοταγαρα που θα με πεις Βλαχάκι !!!
Βλαχάρα. Ναι !!!!!
 

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Phoenix κ εγώ βλάχος ευρωπαϊκού βεληνεκούς.....δε βγαίνω με το τσαρούχι γιατί απλά δεν ξέρω πού να το αγοράσω
 

Iraklio1000

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Suzuki V-strom 1000 Vespa px150 Beta alp 4.0
Ευχαρίστως φίλε μου.... αυτό θέλω.... παρέα!!!!!
Πριν έρθω θα σας ειδοποιήσω κ εννοείται αν θέλετε τίποτα από Ιταλία που δε νομίζω βέβαια γιατί στην Ελλάδα δε λείπει τίποτα, θα μου το πείτε.
Με το καλό να έρθεις στη πατρίδα και να χορτάσεις βόλτες!!! Αυτό το αν θέλετε τίποτα από Ιταλία με άγγιξε!!! Εδώ και μήνες σκεφτόμουν να βρω άκρη με κάποιον να αγοράσω ένα beta alp 4.0 από εκεί μια και εδώ δεν βρίσκεις εύκολα, αλλά για καλή σου τύχη βρήκα και πήρα ένα από Θεσσαλονίκη αλλιώς θα ψάχναμε χώρο για δεύτερο στο βανάκι!!! Χαχαχα!!!
 

Spi

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
HONDA CRF 450 XR
Με το καλό να έρθεις στη πατρίδα και να χορτάσεις βόλτες!!! Αυτό το αν θέλετε τίποτα από Ιταλία με άγγιξε!!! Εδώ και μήνες σκεφτόμουν να βρω άκρη με κάποιον να αγοράσω ένα beta alp 4.0 από εκεί μια και εδώ δεν βρίσκεις εύκολα, αλλά για καλή σου τύχη βρήκα και πήρα ένα από Θεσσαλονίκη αλλιώς θα ψάχναμε χώρο για δεύτερο στο βανάκι!!! Χαχαχα!!!
Εδώ κυκλοφορεί κ το ανάλογο της montesa κ αρκετά ktm freeride Αλλά είσαι σίγουρος ότι σε συμφέρει οικονομικά να το πάρεις από Ιταλία αν βάλεις μέσα κ όλα τα γραφειοκρατικά;
 

Iraklio1000

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Suzuki V-strom 1000 Vespa px150 Beta alp 4.0
Εδώ κυκλοφορεί κ το ανάλογο της montesa κ αρκετά ktm freeride Αλλά είσαι σίγουρος ότι σε συμφέρει οικονομικά να το πάρεις από Ιταλία αν βάλεις μέσα κ όλα τα γραφειοκρατικά;
Αν είδες έγραψα ότι βρήκα τελικά από Ελλάδα οπότε γλίτωσα όλα αυτά. καλές βόλτες!!!
 
Top Bottom