καλώς ήρθα :-Ρ

bebes

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
V-strom 650
Καλώς σας βρήκα:friendship:

Γράφηκα στο φόρουμ πριν μερικούς μηνες θέλοντας να κάνω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με μοτοσυκλέτες που έψαχνα.
Είχα κάτι παραπάνω απο 20 χρόνια να καβαλήσω δική μου μηχανη (η τελευταία μου ήταν η transalp 600 το πρωτο μοντέλο, η οποία πουλήθηκε πριν το μιλλένιουμ).

Πριν ενα χρόνο και κατι, ενας φίλος έφερε στο υπογειο μου την Africa του αδερφου του ο οποίος λειπει στο εξωτερικο μόνιμα.
Οι βολτίτσες που εκανα για τη συντήρηση της γύρω απο το τετραγωνο μου αναψαν ξανα τη σπίθα για μηχανή...
Ολα αυτα τα χρόνια ειχα ενα κινέζικο σκούτερ για τις μετακινήσεις μεσα στην πόλη, ενω εκανα ποτε ποτε καμια βολτα με τις μηχανες του αδερφου πριν μεταπιδήσει στα "θηρία" (ducati multistrada 1200, Tiger 1200)

Αφου περασα απο διαφορα κύματα ξεκοκκαλίζοντας πολλά θέματα "αναζήτησης μηχανής" εδω, οι υποψήφιες ήταν με τη σειρα: Africa twin 750, transalp 650 ή 700 αν εβρισκα καποια με ABS στα 3000€, BMW F650GS ABS απο 2006 και μετα, τελικά εγινε η έκλπηξη και πηρα ενα V-strom 2007 με ABS.
Τωρα βρίσκομαι στο στάδιο της προσαρμογής.

Τα παιδια μεγάλωσαν, μολις φτιάξει λιγο ο καιρος θα παρω την κυρα να κανουμε τιποτα εκδρομουλες να δουμε αν αντεχουν τα κοκκαλάκια μας :yew:

Πιστεύω θα τα λέμε καλά εδω, ορεξη να εχετε να απαντάτε στις ερωτήσεις μου χαχαχα


Θέλει λιγη δουλειά στον καλωπισμό, πιστεύω το καλοκαίρι θα ειναι έτοιμη

 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Όπως λες καλώς ήρθες. Τέλειο το μηχανάκι σου για βόλτες και ειδικά με την σύζυγό.
Να το χαρείτε και πάντα όρθιος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Τάσο...! :ok:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
:welcome:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλωσηρθες στο advride Τάσο .
Τίμιο το στρομα .
Καλή επάνοδο στον κόσμο των 2 τροχών να έχεις.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες και πάντα όρθιοι.
 
Top Bottom