κανεις για βολτα 26/3 ?

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Ωραία βόλτα , εγω ειμαι μεςα , για ΜότοΒολτα αυριο Κυριακη πρωί ,27/3, προς Λουτρακι ή Επίδαυρο ή Σούνιο
Οποίος ψήνεται … pm ή email στο gk8719@hotmail.com


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Χορταστικότατη η βόλτα σήμερα. Τέλειος καιρος, πανέμορφη, ανοιξιάτικη, μυρωδάτη διαδρομή. Εκτός όμως απο το λαμπρό και στριφτερό αυτό σκηνικό, τα μέλη της παρέας ήταν ένα κι ένα. Επίσης, υπέβοσκε το σύνθημα "ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΗ"! :p
Παιδιά χάρηκα πολύ για την γνωριμία και εύχομαι λίαν συντόμως και εις άλλα με υγεία :friendship:



















 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ωραία βόλτα , εγω ειμαι μεςα , για ΜότοΒολτα αυριο Κυριακη πρωί ,27/3, προς Λουτρακι ή Επίδαυρο ή Σούνιο
Οποίος ψήνεται … pm ή email στο gk8719@hotmail.com


Sent from my iPhone using Tapatalk
Έλα Επίδαυρο, για καφέ.
 

wildbilly

Έχει κόψει το καπίστρι και σέρνει και το παλούκι..
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Χοντρή 1250GS Exclusive 2019
Μοτοκούκι V85tt στο μούσκιο
Ρεμαλια αλητες μηχανοβιοι! Χαρηκα πολυ που γνωρισα τις μουτσουνες σας και βολταρα μαζι σας σε αυτα τα υπεροχα μερη! Πανεμορφη βολτα, υπεροχη παρεα, τι αλλο να ζητηξω ο σακατης? Μετα απο 3 χρονια απουσιας απο τα μοτοσακα, σημερα μπηκα για τα καλα παλι στο κολπο..Λιακο ibar ωραια η ιταλιδα λαδιερα ρεεεεεε!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ρεμαλια αλητες μηχανοβιοι! Χαρηκα πολυ που γνωρισα τις μουτσουνες σας και βολταρα μαζι σας σε αυτα τα υπεροχα μερη! Πανεμορφη βολτα, υπεροχη παρεα, τι αλλο να ζητηξω ο σακατης? Μετα απο 3 χρονια απουσιας απο τα μοτοσακα, σημερα μπηκα για τα καλα παλι στο κολπο..Λιακο ibar ωραια η ιταλιδα λαδιερα ρεεεεεε!!
Καλώς επέστρεψες στην δράση wildbilly !!!!
 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Εξαιρετικοφανταστικη βόλτα:clp:
 
Top Bottom