καταδρομικη ΤΩΡΑ μεσημερι!!

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Πριν λίγο γύρισα, κρίμα αν το έβλεπα πιο νωρίς θα ερχόμουν. Αφού σε βολέυει προς τα εκεί ας οργανωθούμε μία φορά λιγο πιο νωρίς, μην βγαίνω συνεχώς μόνος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
τελικα δε πηγα.. ..γιατι η βροχοπτωση και η χιονοπτωση τις προηγουμενες μερες με απετρεψε απο το κινηθω μονος ..αλλα βεβαια το εχω μετανιωσει,εχω τυψεις που δε ξεκινησα και η βδομαδα δε θα ξεκινησει καλα με αυτη τη ψυχολογια..
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Πριν λίγο γύρισα, κρίμα αν το έβλεπα πιο νωρίς θα ερχόμουν. Αφού σε βολέυει προς τα εκεί ας οργανωθούμε μία φορά λιγο πιο νωρίς, μην βγαίνω συνεχώς μόνος.
εκει κινηθηκες? πως ηταν το τερεν?
 

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Όχι, προς Μαγούλα-Μάνδρα πήγα αλλά εκει κινούμαι συνήθως μια και μένω βορειοανατολικά.
Γενικώς ψάχνομαι ακόμη στην Αττική και αυστηρά για καταδρομικές (3-4 ώρες). Βγαίνω σχεδόν καθε ΣΚ οπότε αν θες στην επόμενη κανονίζουμε.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
οκ!!!την αλλη κυριακη λογικα θα παω και εγω ευβοια, αν δε μπορεσω λογω δουλειας και μπορεσω σαββατο θα σου πω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Όχι, προς Μαγούλα-Μάνδρα πήγα αλλά εκει κινούμαι συνήθως μια και μένω βορειοανατολικά.
Γενικώς ψάχνομαι ακόμη στην Αττική και αυστηρά για καταδρομικές (3-4 ώρες). Βγαίνω σχεδόν καθε ΣΚ οπότε αν θες στην επόμενη κανονίζουμε.
Να οργανωθουμε βρε παιδια. Μην σας πω απ τα μηχανακια που βλεπω, οτι πιο παλια καναμε την ιδια διαδρομη ο καθενας μονος του!!!
Τα Σαββατα εγω μπορω. ;-)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Υπομονή να μου περάσει το διάστρεμμα...μην τα κανονίσετε όλα τώρα.xaxaxa
Ο γέρος...ή από πέσιμο..ή από χ....
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τώρα μας μένει το χ... Που είσαι παππού; Θα κάνουμε καταδρομική κανένα μεσημεράκι, ε;
Έλα τώρα αφού ξέρεις ότι τα παππουδια δεν κολανε οπότε ρίξεις σύνθημα εφυγα:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυριο Σαββατο θα παω προς Βαρυμπομπη, Καλιφορνια, χαλαρα.
Επειδη οι φίλοι που συνηθως ερχονται παρεα δουλευουν, θα παω για φωτογραφικο εντουρο!! :happy:
Αν και καποιος αλλος βρισκεται εκει, ωραια θα ηταν να βρεθουμε. ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
...τι ωραια που ηταν.
Σε 3 ωρες γεμιζεις τις μπαταριες μιας ολοκληρης εβδομαδας. :happy:
Αν και με παρεα ειναι αλλιως, καθως μπαίνεις και σε πιο δυσκολα. :rolleyes:

 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παω λιγο Βαρυμπομπη.
Αν με ψαχνετε ξερετε που να ειδοποιησετε!!
 
Top Bottom