λαστιχο για adventure lc8

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ξέρετε απο που μπορω να παραγγείλω τα Mitas e09 Dakar ;
Σημερα μου ειπαν πως ο αντιπρόσωπος δεν τα φέρνει Ελλάδα :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ρώτησες Ηράκλειο; Εγώ τα είχα παραγγείλει πέρυσι στο "Μοτοσακό"
 

chaosm

Μέλος
Επαναφέρω το θέμα. Είμαι σε αναζήτηση ελαστικών. Δυστυχώς τα mt 90 που φοράω δε μπορώ να τα βρω (όσο έψαξα). Ψάχνω κάτι αντίστοιχο γιατί μου αρέσει πάνω στη μηχανή το συγκεκριμένο. Κάποια άλλα λάστιχα λένε ότι χαλάνε τη γεωμετρία της μηχανής και τα mt 90 ταιριάζουν γάντι.

Η χρήση είναι αποκλειστικά δρόμο και με ταχύτητες. ( το ξέρω ότι τρώει τακούνι αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό).

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος να μου πει και ποιες σαμπρέλες να βάλω. Η μηχανή είναι ktm adventure 950
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Επαναφέρω το θέμα. Είμαι σε αναζήτηση ελαστικών. Δυστυχώς τα mt 90 που φοράω δε μπορώ να τα βρω (όσο έψαξα). Ψάχνω κάτι αντίστοιχο γιατί μου αρέσει πάνω στη μηχανή το συγκεκριμένο. Κάποια άλλα λάστιχα λένε ότι χαλάνε τη γεωμετρία της μηχανής και τα mt 90 ταιριάζουν γάντι.

Η χρήση είναι αποκλειστικά δρόμο και με ταχύτητες. ( το ξέρω ότι τρώει τακούνι αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό).

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος να μου πει και ποιες σαμπρέλες να βάλω. Η μηχανή είναι ktm adventure 950
Στην Αθήνα δύο καταστήματα δείχνουν διαθεσιμότητα...
Που εψαξες;
 

chaosm

Μέλος
Πάτρα είμαι εγώ. Τον έναν θα τον πάρω αύριο το πρωί. Το είδα κ εγώ. Απλά όσους ρώτησα εδώ Πάτρα μου είπαν ότι δεν. Πήρα και τον ouzakia αλλά το παιδί δε μπορεί να στείλει επαρχία. Απλά επειδή μέχρι τη Παρασκευή πρέπει να βρω άκρη ψάχνω plan b. Γιατί και άλλος είχε διαθεσιμότητα στο site και μόλις πήρα ούτε καν.
Στην Αθήνα δύο καταστήματα δείχνουν διαθεσιμότητα...
Που εψαξες;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πάτρα είμαι εγώ. Τον έναν θα τον πάρω αύριο το πρωί. Το είδα κ εγώ. Απλά όσους ρώτησα εδώ Πάτρα μου είπαν ότι δεν. Πήρα και τον ouzakia αλλά το παιδί δε μπορεί να στείλει επαρχία. Απλά επειδή μέχρι τη Παρασκευή πρέπει να βρω άκρη ψάχνω plan b. Γιατί και άλλος είχε διαθεσιμότητα στο site και μόλις πήρα ούτε καν.
Για το continental tkc 70 ακούγονται καλά λόγια.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Από σαμπρέλες; για χρήση on road και με ταχύτητες
Δεν ξέρω να σου πω.
Απλές φοράω τώρα και δεν είχα κάποιο θέμα.
Οι ενισχυμένες βαραίνουν το τιμόνι απ' ότι λένε.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Αν θες ρωτάω και τον λάστιχα μου μιας και είναι πολύ καλός φίλος και μοτοσικλετιστής και ο ίδιος.
Όσο για τις σαμπρελες Michelin 4 mm
φοράω με το εν λόγω ελαστικό και δε νοιώθω κάποιο θέμα.
Δεν έχω αλλάξει και πολλά βέβαια μόνο με τα trailsmart έχω άποψη
και για μένα τα mt90 σε σύγκριση με τα παραπάνω ταιριάζουν πολύ καλύτερα στη μοτο..
Ότι θες μου λες :)
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Επαναφέρω το θέμα. Είμαι σε αναζήτηση ελαστικών. Δυστυχώς τα mt 90 που φοράω δε μπορώ να τα βρω (όσο έψαξα). Ψάχνω κάτι αντίστοιχο γιατί μου αρέσει πάνω στη μηχανή το συγκεκριμένο. Κάποια άλλα λάστιχα λένε ότι χαλάνε τη γεωμετρία της μηχανής και τα mt 90 ταιριάζουν γάντι.

Η χρήση είναι αποκλειστικά δρόμο και με ταχύτητες. ( το ξέρω ότι τρώει τακούνι αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό).

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος να μου πει και ποιες σαμπρέλες να βάλω. Η μηχανή είναι ktm adventure 950
@Miltiadis νομίζω έχει ένα ζευγάρι καινουρια για πούλημα στειλτου ένα μνμ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μια χαρά ειναι και τα Sahara..:ok:
Μόνο που δεν θα βγάλουν πολλα km.;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν υπάρχουν πουθενά. Τους πήρα τηλέφωνο
Τους μ@λ@κες...:muted:
Τι τα εχουνε διαθεσιμα και για online αγορά μάλιστα...;:tzt:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Για το continental tkc 70 ακούγονται καλά λόγια.
και ειναι....
βεντουζα στο στεγνο....
και στο βρεγμενο επισης ----->εμπιστοσυνη.....
οσο για σαμπρελες------>Michelin 4 mm
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Ποια η γνωμη σας για Pirelli Scorpion STR για χρηση 70-30 ας πουμε? Δεδομενο οτι τωρα εχω πανω MT90 και θελω να δοκιμασω κατι καινουριο.
 
Top Bottom