λιμνιωνας κεντρικη ευβοια

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
δυστυχώς το 1100 λογο τεχνικών προβλημάτων (δεν εχει ασφάλεια, λάστιχα, φρένα, λάδια κλπ), δεν μπορούσα να το πάρω μαζι,...και επειδή δεν έλεγε να χάσω την βόλτα, πηγα με την πάπια, καλα ητανε....με καθηστέρησαν λιγο οι φίλοι μου με το 990...αλα τι να κάνω :happy: άξιζε!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
δυστυχώς το 1100 λογο τεχνικών προβλημάτων (δεν εχει ασφάλεια, λάστιχα, φρένα, λάδια κλπ), δεν μπορούσα να το πάρω μαζι,...και επειδή δεν έλεγε να χάσω την βόλτα, πηγα με την πάπια, καλα ητανε....με καθηστέρησαν λιγο οι φίλοι μου με το 990...αλα τι να κάνω :happy: άξιζε!
περα απο την πλακα τον μοτοσυκλετιστη δεν τον κανει η μηχανη αλλα το παθος για αυτην και οποια και να ειναι!!!
αδερφε μπραβο σου!!!!με τα παντα πας παντου
ο αλεξης ειναι φιλος μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χαίρο μαι πάντα όταν βλέπω μοτοσυκλετιστές να περνάνε καλά και να γυρνάνε όρθιοι, και ενίοτε κουρασμένοι :D:D:D

Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για φιλαράκια!!!:friendship::friendship::friendship:

Μπράβο σε όλους που κατάφεραν να κάνουν βολτίτσα σήμερα! Ο καιρός βοήθησε κι ήταν κρίμα να χαθεί αυτή η μέρα....:cool:
 

Makarios Panayiotou

Μέλος
Περιοχή
ΓΑΛΑΤΣΙ
Όνομα
Μακάριος
Μοτό
R1200 GS





Αδιευκρίνιστος
Μια καταπληκτική ημερήσια εκδρομή.Συναντήσαμε τα παιδιά της Λέσχης της Χαλκίδας , στη κοπή της πίττας τους , στρίψαμε , γελάσαμε , τσιμπήσαμε το κάτι τις στη κυρά Ασήμω στη Γλυφάδα.Νάμαστε καλά ν' ανταμώνουμε.
 
A

aeriko

Επισκέπτης
Μακαριε μπηκες δυναμικα, ευγε φιλε μου.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Στέργιο όντως η Εύβοια είναι απίστευτη.... πολλά γουστάρω(like) λοιπόν σε όλο το βήμα σου. .,
Χαιρετίσματα στον Τάσο δεν έδωσες? :-((

R1200GlamorusSpecial
 
Top Bottom