........μια ιδέα που ίσως βοηθήσει...

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
"Ανεβάζουμε" πάλι το θέμα καθώς πρόσφατα είχαμε "μαζικές" εγγραφές και μπορεί κάποιος να μην το έχει δει... ;)


ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Παρακαλείστε όσοι προσφερθήκατε, να τσεκάρετε ότι το τηλέφωνό σας είναι διαθέσιμο στην σελίδα του προφίλ σας η οποία είναι ορατή μόνο στα εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ. Αυτό δεν γίνεται με tapatalk αλλά μόνο με είσοδο από υπολογιστή (ή έστω browser κινητού ή tablet).
Είναι επικίνδυνο και δεν προτείνουμε να έχετε το τηλέφωνό σας σε δημόσια θέα στο Ίντερνετ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μέσα και εγώ...
Θανάσης Ελάτη Ν.Τρικάλων-Θεσσαλία.
thenos o katemis
Για οποιαδήποτε βοήθεια.
Τηλ.στο προφίλ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

esel

Μέλος
Περιοχή
δωθε
Όνομα
Stelios tzianetopoulos
Μοτό
bmw R1200LC adv
παιδια το να δηλωσω εγω ο σκατο...αθηναιος ειναι περισσοτερο και περα για περα μακακια εκει που ομως θα μπορουσα να βοηθησω ειναι Νομος Κορινθιας.....
 

R2D2

Μέλος
Περιοχή
Δράμα
Όνομα
Manolios
Μοτό
R 1200 GS '08
βλέπω έχουμε κενό στη Δράμα παίδες.. μέσα κι εγώ, τηλέφωνο έχω στο προφίλ.
μπράβο για την ιδεα και 10 μπράβο για όλους τους "καλούς Σαμαρείτες" της λίστας !!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
βλέπω έχουμε κενό στη Δράμα παίδες.. μέσα κι εγώ, τηλέφωνο έχω στο προφίλ.
μπράβο για την ιδεα και 10 μπράβο για όλους τους "καλούς Σαμαρείτες" της λίστας !!
Το σκεφτόμουν το καλοκαίρι που τριγυρναγα στα βουνα σας......να είσαι καλά Μανολιο και να χρειαστείς μόνο για καλό. :friendship:

Όπως και όλοι της λίστας.
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Λόγω αλλαγή τόπου κατοικίας για Ηγουμενίτσα,Θεσπρωτία κλπ. πλέον ΜΟΝΟ πληροφορίες και οδηγίες προς ναυτιλομένους!Θεσσαλονικη απο δω και πέρα....Παρακαλώ ας διορθωθεί η λίτσα αλλα αν γίνεται να παραμείνω και για Ηγουμενίτσα μήπως βοηθηθεί κάποιος φίλος έστω και τηλεφωνικά
 

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
Θα ηθελα να ευχαριστήσω τον Αχιλλέα (axi) και τον Κωσταντινο (δεν θυμάμαι nickname) για την βοήθεια που μου προσέφεραν αποψε στα Γιάννενα...
Τον έναν για την σαμπρέλα που μου προσέφερε κ τον άλλο για την τοποθέτηση της στη 1 το βράδυ!
Και ΝΑΙ Επιτέλους φτάσαμε σπίτι!!!
Να είστε καλά παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ
και επί τι ευκαιρία να επαναφέρω λίγο το θέμα κ να δηλώσω πως πλέον μένω στην Πάργα κ μπορώ να παρέχω βοήθεια σε όποιον χρειαστεί
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
"Ανεβάζουμε" πάλι το θέμα καθώς πρόσφατα είχαμε "μαζικές" εγγραφές και μπορεί κάποιος να μην το έχει δει... ;)

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Παρακαλείστε όσοι προσφερθήκατε, να τσεκάρετε ότι το τηλέφωνό σας είναι διαθέσιμο στην σελίδα του προφίλ σας η οποία είναι ορατή μόνο στα εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ. Αυτό δεν γίνεται με tapatalk αλλά μόνο με είσοδο από υπολογιστή (ή έστω browser κινητού ή tablet).
Είναι επικίνδυνο και δεν προτείνουμε να έχετε το τηλέφωνό σας σε δημόσια θέα στο Ίντερνετ.
..:ok:
 
Top Bottom