........μια ιδέα που ίσως βοηθήσει...

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Επειδή τα καλά πρέπει να λέγονται αλλά και να γράφονται, θέλω ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΉΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ τον jmar, ο οποίος χωρίς να με γνωρίζει, με ένα απλό τηλέφωνο που του έκανα, μεσολάβησε σε ένα πρόβλημα που αντιμετώπιζα με μια συναλλαγή μου με το γνωστό "έμπορο" ανταλλακτικων στα Χανιά, και το οποίο λύθηκε εντός δύο ημερών μετά την παρέμβαση του, ενώ μέχρι τότε ταλαιπωριόμουν άλλες 20! Για τον έμπορο δε θα αναφερθώ, δεν είναι άξιο του παρόντος θέματος.
Γιάννη εύχομαι να μην χρειαστεί αλλά είμαι έτοιμος να στο ανταποδώσω....
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Η λίστα ενημερώθηκε.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Παρακαλείστε όσοι προσφερθήκατε να τσεκάρετε ότι το τηλέφωνό σας είναι διαθέσιμο στην σελίδα του προφίλ σας. Αυτό δεν γίνεται με tapatalk αλλά μόνο με είσοδο από υπολογιστή (ή έστω browser κινητού ή tablet).
 

ikontop

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW F800GS
Η λίστα ενημερώθηκε.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Παρακαλείστε όσοι προσφερθήκατε να τσεκάρετε ότι το τηλέφωνό σας είναι διαθέσιμο στην σελίδα του προφίλ σας. Αυτό δεν γίνεται με tapatalk αλλά μόνο με είσοδο από υπολογιστή (ή έστω browser κινητού ή tablet).
Μια λεπτομερεια για τη λιστα: το λουτρακι και η καλαματα ειναι σε αλλη κατηγορια απο το ¨πελοποννησος¨. για να μην μπερδευτει καποιος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Μια λεπτομερεια για τη λιστα: το λουτρακι και η καλαματα ειναι σε αλλη κατηγορια απο το ¨πελοπονησσος¨. για να μην μπερδευτει καποιος.
:) Δίκιο έχεις, είμαστε σε φάση αναδιαμόρφωσης της λίστας... Αρχίζουμε να γινόμαστε πολλοί και ίσως πρέπει πλέον να τα βάζουμε ανά νομό.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Επειδή τα καλά πρέπει να λέγονται αλλά και να γράφονται, θέλω ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΉΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ τον jmar, ο οποίος χωρίς να με γνωρίζει, με ένα απλό τηλέφωνο που του έκανα, μεσολάβησε σε ένα πρόβλημα που αντιμετώπιζα με μια συναλλαγή μου με το γνωστό "έμπορο" ανταλλακτικων στα Χανιά, και το οποίο λύθηκε εντός δύο ημερών μετά την παρέμβαση του, ενώ μέχρι τότε ταλαιπωριόμουν άλλες 20! Για τον έμπορο δε θα αναφερθώ, δεν είναι άξιο του παρόντος θέματος.
Γιάννη εύχομαι να μην χρειαστεί αλλά είμαι έτοιμος να στο ανταποδώσω....
Τώρα το είδα Νικόλα να σαι καλά δεν έκανα κάτι σπουδαίο ,χαίρομαι που τελείωσε το θέμα, με χαρά να ξαναβοηθησω όπου χρειαστεί! :)
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
[ Tattoo ,μου άρεσε η ιδέα σου πολύ ,αλλά σκεφτόμουν με ποιο τρόπο μπορώ εγώ να προσφέρω...τελικά το βρήκα !!!! Οχι μόνο για τη χειρότερη περίπτωση που αναφέρεις παραπάνω :D :p :D :p . Σε βοήθεια τεχνικής υποστήριξης θα χώσω τον Malco :D , όποιος όμως βρεθεί στην Βορεια Ευβοια ,συγκεκριμένα στην Ιστιαία και στα πέριξ και κούφια η ώρα βρεθεί σε ανάγκη ή ο,τι άλλο info χρειαστεί ,ας επικοινωνήσει μαζί μου , μπορεί εγω να βρίσκομαι Αθήνα αλλά θα δόσω σήμα στους δικούς μου ανθρώπους εκεί να τρέξουν για ο,τι χρειαστεί.
Ελπίζω να είναι μια βοηθεια και αυτου του είδους :happy: ]

Αυτά γράφτηκαν στις 23 Ιουνίου 2014 .Τώρα με τα νέα δεδομένα βρίσκομαι στην Ιστιαία οπότε για ο,τι χρειαστεί θα τρέξω αυτοπροσώπως αλλά εύχομαι όταν με καλέσετε να είναι για να πιούμε κανέναν καφέ :coffee: :)
 

lari

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Λαζαρος
Νομος: Πελλας
Πολη: Γιαννιτσα

Νομος: Θεσσαλονικης
Πολη: Θεσσαλονικη

Ονομα: Λαζαρος
Ονομα φορουμ: lari

Ειμαι μεσα, το τηλ μου υπαρχει στο προφιλ μου.

επειδη δε το εγραψα πριν, στα τεχνικα κι εγω ειμαι σκραπας..αλλα για οτι χρειαστει θα βγαλουμε ακρη..
 
Τελευταία επεξεργασία:

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Παίδες δεν είναι απαραίτητο να είμαστε μάστορες για να μπούμε στην λίστα..
Ένα τηλέφωνο από τον μαστορα που εμπιστευομαστε.
Είναι αρκετό για να βοηθήσει μια
Επείγουσα κατάσταση.. :)
 

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)
Ζητώ συγγνώμη ταπεινά που αμέλησα τόσο καιρό.
Χρόνια πολλά για τις Άγιες μέρες κ πραγματικά
εύχομαι να βοηθήσω όταν χρειαστεί με κάθε τρόπο.
Παύλος Πάτρα.
 
Top Bottom