μοτοκrossντρεσσερ στο καντηλι -Ευβοια στης 4 Μαρτιου....του μηνα

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black





Ο χάρτης της διαδρομής.
Συνάντηση την ώρα που θα πεί ο Στέργιος στο φούρνο ΜΙΤΑΦΗ στη Ν. Αρτάκη. Μένουν εκεί τρέιλερ όσων έρθουν με μικρά και βουρ για Νεροτριβιά , απ' όπου ξεκινάει και η χωμάτινη διαδρομή προς Μαντούδι και Αλεξίου, μέσω Κανδηλίου. 64 χλμ, με δυνατότητα για "έξοδο" από τη διαδρομή σε πολλά σημεία, αν κάποιος δρόμος δεν περνάει κλπ.
Καφές, λουκουμάδες κλπ εκεί κι ύστερα επιστροφή προς Ψαχνά-Ν. Αρτάκη από παράλληλο δρομολόγιο ανατολικά της γνωστής ασφάλτινης διαδρομής του Αη Γιάννη Ρώσου.
Για φαγητά και τέτοια πεζά, μη ρωτάτε....:D Είμαστε "υπερ άνω" :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ενας καφές και πολύ μας είναι:roflmao::laugh:
 

Attachments

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
μπραβο βρε θοδωρη
Σε ευχαριστουμε πολυ
Τωρα τα περναω στο τζιπιες μου για να ειμαι ετοιμος !!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ειμαι ετοιμος φιλε εγινε το λοαντιγκ ,καργαρησα !!!!
Τωρα μπορω να σου πω οτι ηρεμησα


Λοιπον !!!
Αφου εφτιαξα το τζιπιες μου
Ενημερωνω οτι στης 0930 το πρωι της κυριακης θα εχουμε φυγει απο του μυταφη
Ενημερωνω οτι το βουνο ειναι στα καλυτερα του δηλαδη ειναι μανταρα, λασπη, τρυπες,( οχι πηγαδια ) νερα και που και που υπαρχει και καποιος δρομος ....η μονοπατι
Ομως μην στεναχωριεστε !!!!
Εχουμε την διαδρομη σε τζιπιες
:bdw::nnj::wtng::dstpc:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το πράσινο κομμάτι θα είναι βατό και εύκολο σχετικά..

Το μπλέ κομμάτι... αχχχχ το μπλέ κομμμάτι...! :roflmao::roflmao::roflmao:

Είμαι διχασμένος αυτή τη στιγμή γιατί την κυριακή έχει και την πίτα το Λεωνίδιο που θέλω και εκεί πολύ να πάω γιατί θα είναι πολλοί και καλοί φίλοι και έκατσε γκαντεμιά που πέφτουν μαζί αλλά σκέφτομαι απο την άλλη αυτό το μπλέ κομμάτι πως θα είναι υλικό για αναμνήσεις...:yew:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το πράσινο κομμάτι θα είναι βατό και εύκολο σχετικά..

Το μπλέ κομμάτι... αχχχχ το μπλέ κομμμάτι...! :roflmao::roflmao::roflmao:

Είμαι διχασμένος αυτή τη στιγμή γιατί την κυριακή έχει και την πίτα το Λεωνίδιο που θέλω και εκεί πολύ να πάω γιατί θα είναι πολλοί και καλοί φίλοι και έκατσε γκαντεμιά που πέφτουν μαζί αλλά σκέφτομαι απο την άλλη αυτό το μπλέ κομμάτι πως θα είναι υλικό για αναμνήσεις...:yew:
Είναι αυτό που νομίζω;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Είναι αυτό που νομίζω;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ίσως σε κάποια σημεία χειρότερο? Εξαρτάται απο τον καιρό κιόλας αυτή τη βδομάδα μέχρι την κυριακή..
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Σαμπρέλες τρομπα λεβιεδες όλα αυτά καλά το παιδικό καθισματακι πως θα το μεταφέρεις; και που θα χρησιμεύσει ;
Το νόημα είναι αλληγορικό. Παιδιά παίζαμε με λάσπες και με χώματα και αυτοκίνηακια- μηχανάκια . Το ίδιο και τώρα . Δεν μεγαλώνουμε ποτέ ....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το πράσινο κομμάτι θα είναι βατό και εύκολο σχετικά..

Το μπλέ κομμάτι... αχχχχ το μπλέ κομμμάτι...! :roflmao::roflmao::roflmao:

Είμαι διχασμένος αυτή τη στιγμή γιατί την κυριακή έχει και την πίτα το Λεωνίδιο που θέλω και εκεί πολύ να πάω γιατί θα είναι πολλοί και καλοί φίλοι και έκατσε γκαντεμιά που πέφτουν μαζί αλλά σκέφτομαι απο την άλλη αυτό το μπλέ κομμάτι πως θα είναι υλικό για αναμνήσεις...:yew:
Είναι αυτό που νομίζω;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ίσως σε κάποια σημεία χειρότερο? Εξαρτάται απο τον καιρό κιόλας αυτή τη βδομάδα μέχρι την κυριακή..

Η "ραχοκοκκαλιά" είναι η ίδια. Αλλά έχω πολλούς δευτερεύοντες δρόμους μέσα, σίγουρα χειρότερους από το βασικό που είχατε κάνει.
Πάντα υπάρχει όμως η δυνατότητα επιστροφής στο βασικό.
Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι θα είναι μετά το ύψος του Προκοπίου, προς Σπάθαρι και Αλεξίου. Εκεί θυμίζει Βιετναμ η περιοχή:D
Σε κάθε περίπτωση ο καιρός το κάνει αδιάβατο, ή απλώς διασκεδαστικό ;) Αυτό δεν αλλάζει ποτέ στο χώμα (εξαιρείται η πέτρα...., για χώμα μιλάω:roflmao: ).
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Η "ραχοκοκκαλιά" είναι η ίδια. Αλλά έχω πολλούς δευτερεύοντες δρόμους μέσα, σίγουρα χειρότερους από το βασικό που είχατε κάνει.
Πάντα υπάρχει όμως η δυνατότητα επιστροφής στο βασικό.
Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι θα είναι μετά το ύψος του Προκοπίου, προς Σπάθαρι και Αλεξίου. Εκεί θυμίζει Βιετναμ η περιοχή:D
Σε κάθε περίπτωση ο καιρός το κάνει αδιάβατο, ή απλώς διασκεδαστικό ;) Αυτό δεν αλλάζει ποτέ στο χώμα (εξαιρείται η πέτρα...., για χώμα μιλάω:roflmao: ).
Συμφωνω απολυτα
μπραβο θεο παιδι μου
τοσα χρονια μαθηματα δεν πηγαν χαμενα !!!
και μην ξεχνατε να περασετε την διαδρομη στο τζιπιες
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Η "ραχοκοκκαλιά" είναι η ίδια. Αλλά έχω πολλούς δευτερεύοντες δρόμους μέσα, σίγουρα χειρότερους από το βασικό που είχατε κάνει.
Πάντα υπάρχει όμως η δυνατότητα επιστροφής στο βασικό.
Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι θα είναι μετά το ύψος του Προκοπίου, προς Σπάθαρι και Αλεξίου. Εκεί θυμίζει Βιετναμ η περιοχή:D
Σε κάθε περίπτωση ο καιρός το κάνει αδιάβατο, ή απλώς διασκεδαστικό ;) Αυτό δεν αλλάζει ποτέ στο χώμα (εξαιρείται η πέτρα...., για χώμα μιλάω:roflmao: ).
Αυτο ακριβώς θέλουμε :woot:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Στέργιο από ότι βλέπω η διαδρομή είναι κοντά 120 χλμ...Μπεντζινα να φουλαρουμε όπως μπαίνουμε Αρτάκη πριν το φούρνο να ειμαστε ετοιμοι ή θα βάλουμε μετά;;;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η "ραχοκοκκαλιά" είναι η ίδια. Αλλά έχω πολλούς δευτερεύοντες δρόμους μέσα, σίγουρα χειρότερους από το βασικό που είχατε κάνει.
Πάντα υπάρχει όμως η δυνατότητα επιστροφής στο βασικό.
Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι θα είναι μετά το ύψος του Προκοπίου, προς Σπάθαρι και Αλεξίου. Εκεί θυμίζει Βιετναμ η περιοχή:D
Σε κάθε περίπτωση ο καιρός το κάνει αδιάβατο, ή απλώς διασκεδαστικό ;) Αυτό δεν αλλάζει ποτέ στο χώμα (εξαιρείται η πέτρα...., για χώμα μιλάω:roflmao: ).
Εμένα χαρά μου! Αν είναι όπως τα λες και είναι πιο δύσκολα κομμάτια από αυτά που είχα βάλει πίστεψέ με αν έχουμε κάνει 20 χλμ ως τη μια το μεσημέρι θα είμαι περήφανος για την ομάδα. Να δω gs και ktm μεγάλα να βγάζουν αέρα τα κομματάκια..? Ήδη πάω να φορτίσω τις κάμερες! Αυτά πρέπει να καταγραφούν..

Γιανναρά..! Μεγάλη ΠροκοπιαδΑ ετοιμάζεται..! @giannis1070
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εμένα χαρά μου! Αν είναι όπως τα λες και είναι πιο δύσκολα κομμάτια από αυτά που είχα βάλει πίστεψέ με αν έχουμε κάνει 20 χλμ ως τη μια το μεσημέρι θα είμαι περήφανος για την ομάδα. Να δω gs και ktm μεγάλα να βγάζουν αέρα τα κομματάκια..? Ήδη πάω να φορτίσω τις κάμερες! Αυτά πρέπει να καταγραφούν..

Γιανναρά..! Μεγάλη ΠροκοπιαδΑ ετοιμάζεται..! @giannis1070
:D

Είμαι προετοιμαζμένος...έχω αρχίσει τα βάρη...είμαι στον όγκο τώρα και θα πάρω μαζί μου και ένα παλάγκο / ματσαπλί για το σινούκ που θα μας σηκώσ'



Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συμφωνω απολυτα
μπραβο θεο παιδι μου
τοσα χρονια μαθηματα δεν πηγαν χαμενα !!!
και μην ξεχνατε να περασετε την διαδρομη στο τζιπιες
Παλιοπουλο με μουστάκι..... Γλεντας τον κόσμο βλέπω.
Τους έβαλες και βγάλανε gpx αρχεία και διαδρομές με χρώματα για το καντήλι :cool:
Πες τους την αλήθεια...... :muted:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Λέω να έρθω να βρίσκεται και κανα σοβαρο μηχανακι.
Με αυτά που λέτε όμως αναρωτιέμαι πόσους και τι χρώμα ιμάντες να φέρω...
Ανοιχτόχρωμους να φαίνονται από σωστικά συνεργεία
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δηλαδη πρεπει να ταξιδεψω 2.30 ωρες πηγαινε και 2.30 ελα ,απο κορινθο να λιωσω 3 χιλιοστα λαστιχο , για να σας δειξω τι κανει η μεγαλυτερη χωματερη εταιρια μοτοσυκλετων στον κοσμο?:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δηλαδη πρεπει να ταξιδεψω 2.30 ωρες πηγαινε και 2.30 ελα ,απο κορινθο να λιωσω 3 χιλιοστα λαστιχο , για να σας δειξω τι κανει η μεγαλυτερη χωματερη εταιρια μοτοσυκλετων στον κοσμο?:)
Στο καντήλι της Εύβοιας θα έρθεις.... :p
Άκου 2.5 ωρες:eek:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom