μοτοκrossντρεσσερ στο καντηλι -Ευβοια στης 4 Μαρτιου....του μηνα

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δεν ξερω αν εχει ανοιξει ο δρομος για θηβα ,να κοψω λιγη ωρα! Εβαλα λαστιχα και τα εχω λιωσει στα γερανια μονο! Ρε λες ?
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δεν ξερω αν εχει ανοιξει ο δρομος για θηβα ,να κοψω λιγη ωρα! Εβαλα λαστιχα και τα εχω λιωσει στα γερανια μονο! Ρε λες ?
Σχινος Βιλια Ερυθρες λες;
Αυτος ποτε ειχε προβλημα;
Απο Ερυθρες για Θηβα ειναι μια χαρα.
Βεβαια ολος ειναι ΟΚ απο Μανδρα. Γενικως δεν εχει θεμα περα απο καποιες μικρες καθυστερησεις σε 3 σημεια που στενευει απο ζημιες, αλλα αυτα ειναι περιξ Παλαιοκουνδουρων.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δηλαδη πρεπει να ταξιδεψω 2.30 ωρες πηγαινε και 2.30 ελα ,απο κορινθο να λιωσω 3 χιλιοστα λαστιχο , για να σας δειξω τι κανει η μεγαλυτερη χωματερη εταιρια μοτοσυκλετων στον κοσμο?:)
Δεν νομίζω πως προλαβαίνεις ΄τωρα σε 3 μέρες να βρεις καλό transalp....




















































:ll:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Το πράσινο κομμάτι θα είναι βατό και εύκολο σχετικά..

Το μπλέ κομμάτι... αχχχχ το μπλέ κομμμάτι...! :roflmao::roflmao::roflmao:

Είμαι διχασμένος αυτή τη στιγμή γιατί την κυριακή έχει και την πίτα το Λεωνίδιο που θέλω και εκεί πολύ να πάω γιατί θα είναι πολλοί και καλοί φίλοι και έκατσε γκαντεμιά που πέφτουν μαζί αλλά σκέφτομαι απο την άλλη αυτό το μπλέ κομμάτι πως θα είναι υλικό για αναμνήσεις...:yew:
Ιδιως μετα τις τελευταιες βροχες, το Καντηλι την Κυριακη θαναι epic!! :yew:

Και κατα συμπτωση ερχομαι στην Αθηνα μεσανυχτα Σαββατου, μια μεταμεσονυκτια αλλαγη πισω τροχου και θα μπορουσα ναρθω :wacky: :rolleyes: Αλλα πρεπει ναμαι οπωσδηποτε 300+χμ βορεια Δευτερα πρωι-πρωι οποτε το βλεπω δυσκολο, θα δειξει..
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Ιδιως μετα τις τελευταιες βροχες, το Καντηλι την Κυριακη θαναι epic!! :yew:

Και κατα συμπτωση ερχομαι στην Αθηνα μεσανυχτα Σαββατου, μια μεταμεσονυκτια αλλαγη πισω τροχου και θα μπορουσα ναρθω :wacky: :rolleyes: Αλλα πρεπει ναμαι οπωσδηποτε 300+χμ βορεια Δευτερα πρωι-πρωι οποτε το βλεπω δυσκολο, θα δειξει..
Κολώνεις ρε....



























:rolleyes::rolleyes::rolleyes:





















 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καταρχην ωραια ιδεα για πισια ,βιλια κ.τ.λ. αλλα στις πρωινες ωρες καμιά φορα ειναι πιο καλη η εθνικη(λογω υγρασιας και πολλων αλογων στον τροχο:rolleyes:). Τωρα για οσον αφορα την honda δεν μπορω να οδηγησω τα μοτο της εχω αλλεργια. Και ας μην λεω σε κανεναν οτι καθημερινα οδηγω pcx:muted:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καταρχην ωραια ιδεα για πισια ,βιλια κ.τ.λ. αλλα στις πρωινες ωρες καμιά φορα ειναι πιο καλη η εθνικη(λογω υγρασιας και πολλων αλογων στον τροχο:rolleyes:). Τωρα για οσον αφορα την honda δεν μπορω να οδηγησω τα μοτο της εχω αλλεργια. Και ας μην λεω σε κανεναν οτι καθημερινα οδηγω pcx:muted:
pcx??

Αγόρασες κι εσύ ακριβά για να κάνεις οικονομία??:D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
@Phoenix @forester: παιζει ν'αφησω με ασφαλεια μια τσαντα με πραγματα (ρουχα κλπ) στου ΜΙΤΑΦΗ την Κυριακη το πρωι? Ετσι περναω και την παιρνω στο γυριζμο και φευγω για πανω, για πετε..
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@Phoenix @forester: παιζει ν'αφησω με ασφαλεια μια τσαντα με πραγματα (ρουχα κλπ) στου ΜΙΤΑΦΗ την Κυριακη το πρωι? Ετσι περναω και την παιρνω στο γυριζμο και φευγω για πανω, για πετε..
Ο Στέργιος αυτά Γιώργη. Δε γνωριζω προσωπικά κανέναν από το φούρνο.
Και νομίζω ότι προτάθηκε ως πάρκινγκ, με χώρο και σχετική ασφαλεια. Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ο Στέργιος αυτά Γιώργη. Δε γνωριζω προσωπικά κανέναν από το φούρνο.
Και νομίζω ότι προτάθηκε ως πάρκινγκ, με χώρο και σχετική ασφαλεια. Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.
Θοδωρη και Στεργιο, μαλλον το αφηνω το Καντηλι καθως το ξανασκεφτηκα (και το συζητησα κιολας με ενα καλο φιλο που ξερει το προγραμμα μου) και ειναι πολυ δυσκολο για μενα να τα καταφερω ναμαι παρον. Καλα να(/θα) περασετε!! :ok: :cool:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
@Phoenix @forester: παιζει ν'αφησω με ασφαλεια μια τσαντα με πραγματα (ρουχα κλπ) στου ΜΙΤΑΦΗ την Κυριακη το πρωι? Ετσι περναω και την παιρνω στο γυριζμο και φευγω για πανω, για πετε..
Γιωργο αν δεν βρεις ακρη, στην κραταω στο αυτοκινητο εως ότου γυρισουμε.
Ή μου την δινεις το πρωι για να μην την κουβαλας απο Αθηνα, αν βολευει.
:rolleyes:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Γιωργο αν δεν βρεις ακρη, στην κραταω στο αυτοκινητο εως ότου γυρισουμε.
Ή μου την δινεις το πρωι για να μην την κουβαλας απο Αθηνα, αν βολευει.
:rolleyes:
Φιλτατε Λευτερη ευχαριστω πολυ :ok: :cool: μαζι γραφαμε παραπανω, δυστυχως δεν μπορω να το χωρεσω στο προγραμμα μου τωρα που τα υπολογισα ολα. Btw, η ιδεα ητανε να γυρισω απο ασφαλτο μετα τον Αλεξιου και να παρω την τσαντα απο του Μιταφη, οποτε η ιδεα με το αυτοκινητο δε θα δουλευε, ευχαριστω και παλι! Το αλλο που σκεφτηκα ειναι να περασω πολυ πρωι απο το ΚΤΕΛ και να τη στειλω αλλα μετα θα χρειαζοτανε καποιος εκει να την παραλαβει γιατι ειναι Κυριακη και η αποθηκη κλεινει στις 6μμ. Αλλα τελικα ειναι δυσκολο για αλλους λογους, οποτε δυστυχως αναγκαζομαι να παω πασο :(
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ακρη θα βρεις.
Αρκει να απαντησει το πλι.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ακρη θα βρεις.
Αρκει να απαντησει το πλι.
Δεν παιζει Λευτερη οπως εγραψα απο πανω, πρεπει να τραβηχτω σαν τιραμολα για να τα καταφερω :D και αυτη τη φορα λεω ν'ακολουθησω τη λογικη, επαιξε ρολο και η παροτρυνση του καλου φιλου γιατι συνηθως αγνοω τη φωνη της λογικης στο κεφαλι μου o_O
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν παιζει Λευτερη οπως εγραψα απο πανω, πρεπει να τραβηχτω σαν τιραμολα για να τα καταφερω :D και αυτη τη φορα λεω ν'ακολουθησω τη λογικη, επαιξε ρολο και η παροτρυνση του καλου φιλου γιατι συνηθως αγνοω τη φωνη της λογικης στο κεφαλι μου o_O
Ναι Γιωργο.
Εγραψα πριν δω την συνεχεια του μηνυματος.
Στο μελλον παντως μου δινεις το Africa και στο φερνω ετοιμο λασπωμενο αν θελεις για φωτο!! :woot:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν παιζει Λευτερη οπως εγραψα απο πανω, πρεπει να τραβηχτω σαν τιραμολα για να τα καταφερω :D και αυτη τη φορα λεω ν'ακολουθησω τη λογικη, επαιξε ρολο και η παροτρυνση του καλου φιλου γιατι συνηθως αγνοω τη φωνη της λογικης στο κεφαλι μου o_O
Κι εμεις με την λογικη παμε, αλλα αν χαθουμε πουθενα μην παραξενευτεις αν μας δεις Δευτερα πρωι σε κανα καφε στα Τρικαλα!!
:muted::p:D:roflmao:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φρεσκα νεα!!!!!

σας παρουσιαζω το τζιπιεςμου αρτια αφειχθεν απο γιουεσει





























ειμαστε σιγουροι τωρα !!!!!!!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κατάλαβα.......

Θα μας βρούν αποστεωμένους σε καμιά χαράδρα...:hungover:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom