προς κατοχους ΚΤΜ...

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
παιδια γεια σας κ απο μενα..Αυτο το ειχε παθει και το δικο μου απο τον ηλιο και το πηγα σ ενα φιλαρακι φαναρτζη στον αγ δημητριο και μου το εφτιαξε καινουριο. Μου το βερνικωσε κι ολας απ εξω και δεν προκειται να ξαναπολυμεριστει και να θολωσει..ετσι είχα κανει και τα φωτα του αυτοκινητου και εδω και 6 χρονια ειναι σαν καινουρια..κοστιζει λιγο περισσοτερο απο την κρεμα και αξιζει γιατι λυνει το προβλημα μια και καλη ενω με την κρεμα μετα απο λιγο καιρο στον ηλιο θα ειναι παλι θολα. Οποτε αν εχετε φιλους φαναρτζηδες πηγαινετε να σας τα βερνικωσουν μετα απο το ξεθολωμα αλλιως στειλτε μου μηνυμα να σας πω τον δικο μου που το χει ξανακανει..
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Άψογη δουλειά! Καλα που βρήκα το άρθρο γιατί σκεφτόμουν να παραγγειλω άλλο τζαμακι.
Μπήκα στην πρίζα να το κάνω και εγώ γιατί είναι το μονο που με χαλούσε στο adv.
Φωτό σύντομα!
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Άψογη δουλειά! Καλα που βρήκα το άρθρο γιατί σκεφτόμουν να παραγγειλω άλλο τζαμακι.
Μπήκα στην πρίζα να το κάνω και εγώ γιατί είναι το μονο που με χαλούσε στο adv.
Φωτό σύντομα!
καλημερα Πετρο... η απαντηση που πηρα οταν ρωτησα στην ΚΤΜ για τζαμακι ειναι οτι τα δινουν μαζι με τα οργανα...
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
παιδια οπως προειπα ενας φιλος μου μπορει να τα φτιαξει σε πολυ καλη τιμη και κρατανε για παντα γιατι βαζει και ειδικο βερνικι απ εξω..εχει κανει τα δικα μου και αλλα 4-5 απο τοτε παιδιων του φορουμ και μη..ενδεικτικα πως ηταν πριν και πως γιναν μετα..




καινουρια!!!οποιος θελει μου στελνει μηνυμα!!
 
Top Bottom