σΚΤΜοΠύραυλος -ή- ΜπεΜπεδοΜονόδρομος ???

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μονο K T M και απο τ ' αλώνια στις αλπεις με τακουνια!!! Μεγαλος μηχαναρος και ερωτας το 990 που κανει τα παντα!!! Το gs 1200 lc που ειχα για ενα χρονο ωραιο μηχανακι δε λεω απλα εμενα προσωπικα δεν με κερδισε δε μου εκανε αυτο το μεγαλο κλικ που λεμε γι αυτο και δεν μου ελειψε ουτε ενα λεπτο απο οταν το εδωσα ! Αυτα !!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μονο K T M και απο τ ' αλώνια στις αλπεις με τακουνια!!! Μεγαλος μηχαναρος και ερωτας το 990 που κανει τα παντα!!! Το gs 1200 lc που ειχα για ενα χρονο ωραιο μηχανακι δε λεω απλα εμενα προσωπικα δεν με κερδισε δε μου εκανε αυτο το μεγαλο κλικ που λεμε γι αυτο και δεν μου ελειψε ουτε ενα λεπτο απο οταν το εδωσα ! Αυτα !!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ηλία για δώσε ινφο για τα προβολάκια που φοράς στην πρώτη φωτό

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
@giannis1070 δεν θυμαμαι καθολου μαρκα γιατι πανε και 5-6 χρονια . Μεταχειρισμενα τα ειχα βρει και τα ειχα αγορασει απλα απο φως δεν ελεγαν και πολλα !!
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Μονο K T M και απο τ ' αλώνια στις αλπεις με τακουνια!!! Μεγαλος μηχαναρος και ερωτας το 990 που κανει τα παντα!!! Το gs 1200 lc που ειχα για ενα χρονο ωραιο μηχανακι δε λεω απλα εμενα προσωπικα δεν με κερδισε δε μου εκανε αυτο το μεγαλο κλικ που λεμε γι αυτο και δεν μου ελειψε ουτε ενα λεπτο απο οταν το εδωσα ! Αυτα !!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αλήθεια,αφου ησουν ευχαριστημενος με το ΚΤΜ,πως και πηρες GS?
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αλήθεια,αφου ησουν ευχαριστημενος με το ΚΤΜ,πως και πηρες GS?
όλοι κάνουμε λάθη στα νεανικά μας χρόνια :p Κοίτα πέρα από την πλάκα τώρα γιατί εγώ μάθει να είμαι αντικειμενικός και όχι κολλημένος με μάρκες και σίδερα προσωπικά το gs και το lc που είχα πάρει είναι μια πολύ όμορφη μοτοσυκλέτα που μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα μαζί! Εντάξει ίσως στο πολύ και συνεχόμενο χώμα να υστερεί ή να μην σου πάει η καρδιά να κάνεις ότι με ένα κτμ αλλά πες ότι έχεις και δεύτερο όχημα για το βουνό ! Το 14 πηρα το adv κουτα ( το μόνο που δεν έβαλα ήταν ηλεκτρονικές αναρτήσεις γιατί δεν τις γουστάρω ) όλα τα άλλα φουλ πάνω ! τιμή 18.500 Σχετικά καλή τιμή για καινούργια μοτο ! Σ'ημερα δεν καταλαβαίνω το λόγο που η ίδια μοτό έχει φτάσει 25 χιλιάρικα. Έιναι λοιπόν υπερτιμημένη;) Πάμε στην άνεση διπλός και φορτωμένος φουλ Ναι είχε ωραία άισθηση γενικώς αλλά το multi 1200 που πήρα μετά το gs ήταν ακόμα πιο άνετο στο ταξίδι με τα ίδια ακριβώς δεδομένα:)
Με το 1190 δεν έχω κάνει μεγάλο ταξίδι ακομα διπλός και φορτωμένος οπότε δεν έχω άποψη ! Μονός με βαλίτσες κτλ είναι όλα μια χαρά ! Και η αληθεια είναι ότι το gs δεν μου έλειψε κάθολου παρόλο που μου αρέσει σαν μοτοσυκλέτα και αυτό γιατί έχω πορτοκαλί καρντιά :D και γενικά δεν μου αρέσει να έχω και ότι έχουν οι πολλοί ;)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Δεν είναι κολλημένος με μοτοσυκλέτες, αλλά έχω πορτοκαλί καρντια... :friend:
Τι άλλο θα ακούσουμε σε αυτό το θέμα του γάτου....:D
εννοείτε πως δεν είμαι!! το ποιοι είναι κολλημένοι φαίνεται από τα γραφόμενα τους :friend: πάρε να χεις !

ΥΓ : ktm POWER
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Δεν είναι κολλημένος με μοτοσυκλέτες, αλλά έχω πορτοκαλί καρντια... :friend:
Τι άλλο θα ακούσουμε σε αυτό το θέμα του γάτου....:D
Δεν είναι κολλημένος με μοτοσυκλέτα λέμε!
Το μουλτι ταξίδευε καλύτερα απ το Gs και δεν του αρέσει να έχει αυτό που έχουν πολλοί.
Αντιμπεμβεδακιας βαμμένος πλέον το παιδί...αντiκειμενικος όμως :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν είναι κολλημένος με μοτοσυκλέτα λέμε!
Το μουλτι ταξίδευε καλύτερα απ το Gs και δεν του αρέσει να έχει αυτό που έχουν πολλοί.
Αντιμπεμβεδακιας βαμμένος πλέον το παιδί...αντiκειμενικος όμως :p
Αυτό μου θύμισε..

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δεν είναι κολλημένος με μοτοσυκλέτα λέμε!
Το μουλτι ταξίδευε καλύτερα απ το Gs και δεν του αρέσει να έχει αυτό που έχουν πολλοί.
Αντιμπεμβεδακιας βαμμένος πλέον το παιδί...αντiκειμενικος όμως :p
είπα δε μιλάω:D
Καλά που τα λενε άλλοι.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Δεν είναι κολλημένος με μοτοσυκλέτα λέμε!
Το μουλτι ταξίδευε καλύτερα απ το Gs και δεν του αρέσει να έχει αυτό που έχουν πολλοί.
Αντιμπεμβεδακιας βαμμένος πλέον το παιδί...αντiκειμενικος όμως :p
Εγω αναφέρω την πραγματικότητα για τα δικά μου δεδομένα και το έχω ξαναπει ότι δεν πίστευα ότι το μουλτιμίξερ θα κάνει τόσο ανετο ταξίδι διπλό και φορτωμένο !!! Το gs μου αρέσει και θα ξανα έπερνα κάποια στιγμή στο μέλλον που θα γεράσω :ha και ενδεχομένως να μην με νοιάζει που θα το έχουν και όλοι :p Έως τότε αντικειμενικότητα ΜΟΝΟ Κ Τ Μ :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
αν καποιος δεν πρέπει να μιλάει είσαι εσύ :cool: γτ δεν έχεις καβαλήσει και τα δύο ( και δεν εννοω να εχει κανεις μια βόλτα μεχρι το περιπτερο με κτμ) :p
Είπα κάπου ότι είμαι αντικειμενικός ;
Εχω δηλώσει GSακιας - μποξερο/τελεπαραλεβερόπληκτος:cool:
Οι "αντικειμενικοί" και μη κολλημένοι (κατά δήλωσή τους) ας το δουν ;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Eγώ πάντως δεν μιλάω ,επειδή έχω γνωση-εμπειρία μόνον από τα ktm950/990
Kαι απόψεις μόνο του ενός ,ή μόνο του άλλου ,έχουμε διαβάσει πολλές.
Αυτό που θα είχε/έχει πολύ ενδιαφέρον ,όπως πολύ σωστά τόνισε ο @gsmaniac ,είναι οι κατασταλαγμένες συγκριτικές απόψεις κατόχων ΚΑΙ των δυό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom