το καναλι μου στο Υtube ''πεταξε'' παει..

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Καλησπερα σε ολους!
Δυστυχώς το καναλι που ανεβαζα που κ που κανενα βιντεο
επεσε στα χερια επιτήδειου κ αν δειτε ,για οσους ξερουν τα βιντεο μου,
αρχισε να ανεβαζει ασχετα πραμματα, απο 17/04/2022 και μετα, που στα λινκ απο κατω στην περιγραφη εχει ιους..
Δλδ μη κατεβασεται κανενα αρχειο απο αυτα που δηχνει στην περιγραφη του ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Το τελευταιο βιντεο που ανεβασα ο ιδιος ειναι στις 11 Μαρ 2022 αυτο με το βαν VW T3 στα ιαματικα λουτρα Ξανθης

Το καναλι ειναι το ( kostas restas ) (αυτο με το κασετοφωνο με τα πολυβολα για εικονα προφιλ)
Αν δε καταφερω να το ανακτησω θα κανω καινουργιο καναλι
κ θα ξαναανεβασω λογικα τα βιντεο μου μιας που ταχω κρατημενα,
οπως φυσικα και καινουργια σιγα σιγα.
Εκανα αυτη την αναφορα για να το γνωρίζεται κάποιοι απο εσας που ίσως είσαστε συνδρομητές μου και παραξενευτήκατε με το καινούργιο ''άκυρο'' περιεχόμενο που ανέβηκε.
Ειμαι ιδιαίτερα στεναχωρημένος απο την εξέλιξη αυτή μιας που έχασα κ το λογαριασμό μου στο gmail.
Εχω αλλον τωρα ,αλλα καταλαβαίνεται το ντόμινο της κατάστασης αυτής.
Στις μερες μας το προβλημα μου ειναι ανοητο ,αλλα ηθελα να το αναφερω για αυτους τους 2 ,5 ,10 που με παρακολουθουνε.
Θα επανελθω με καινουργιο καναλι και με νεα βιντεο ..
προς το παρων το καναλι ( kostas restas ) μη το δίνεται σημασία γιατι εχασα τη διαχειρηση του απο 17/04/2022.
θα ενημερωσω εκ νεου για οτιδηποτε..
να'στε καλα!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ενημέρωσες το ΥΤ?
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Ενημέρωσες το ΥΤ?
Nαι.. μεχρι αυριο θαχει γινει μια ολοκληρομενη αναφορα προς Υtube
και απο καποιον ειδικοτερο στα θεματα αυτα, περισσότερο απο μενα ,απο καποιον φιλο μου.
Σκοπος ειναι να μην επαναληφθεί το ιδιο μελλοντικά, οι πιθανοτητες ανακτησης ειναι λιγες.
Ιδομεν ...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωραίος.
Κράτα μας αν θες ενήμερους γιατί πολλοί από εδώ έχουν λογαριασμούς στο YT.
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Ωραίος.
Κράτα μας αν θες ενήμερους γιατί πολλοί από εδώ έχουν λογαριασμούς στο YT.
Αυτο που μπορω να πω για να προστατεψω καποιο φιλο ειναι,
να ΜΗΝ κατεβασει ΚΑΝΕΝΑ αρχειο απο αυτα που δειχνει στα βιντεο απο τις 11/04/2022 και μετα,
απο κει δλδ που ξεκινανε τα αλλόκοτα σε σχέση με το προ ύπαρχων υλικο του καναλιού.
Εγω ετσι την πατησα, εκανα download ενα link για το πρόγραμμα επεξεργασίας βιντεο,το Davinci Resolve 17
που δειχνει στο ομονυμο βιντεο... απο κει και μετα ξεκινησε ο ''εφιαλτης'' ,
την πάτησα απο βιασύνη, αφελια ,απο απερισκεψία.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Σύγχρονοι νταβατζήδες Δλδ..
Ο tempora ο mores..
Ευχαριστουμε για την ενημέρωση, υπεύθυνη στάση!!! Ωραιος.
φίλε, εσύ να είσαι καλά κ αυτά φτιάχνονται..
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ανέφερες ότι έχασες και το gmail σου. Καλό θα ήταν να αρχίζεις να αλλάζεις κωδικούς σε κάρτες και λοιπούς λογαριασμούς αν είναι συνεδεμένα με το gmail σου.
Ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω αυτό. Όπως είπες...''ντόμινο'' προβλημάτων και αλλαγών
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Αν είναι δυνατόν βρε Κώστα. ..
κάνε update και άλλαξε όλα τα password.
Κάποια λύση θα υπάρχει
ολα οκ... περίπου δλδ...
έχουν ταχτοποιηθεί τα σημαντικότερα, τα του οικονομικου χαρακτηρα..
Τωρα μενει να δω με το καναλι τι θα γινει.. πιστευω θα ξερω αν οχι σημερα τις αμεσως επομενες μερες..
Στη χειροτερη ξανα ανεβαζω τα βιντεο σε καινουργιο καναλι απο μυδενικη βαση ...
Αν γινει αυτο ,το να ξανακανω καναλι καινουργιο, θα πρεπει με καποιο τροπο να ''ρίξω'' το παλιο, με report κ τετοια,
γιατι ούτος η άλλος αυτος που το διαχειρίζεται τις τελευταιες 3 μερες ,στα λινκ της περιγραφης του,
εκει που λεει κατεβαστε free προγραμμα και καλα, ειναι ιος.... Ετσι την πατησα κ γω ....
Τεσπα, αργα η γρηγορα θα βρω ξανα τη ρεγουλα...
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Kαλος η κακος το καναλι στo ytube ( kostas restas με το κασετοφωνο με τα πυροβολα που βγαινουν απο τα ηχεια σαν εικονα για προφιλ)
το εχασα επισημα!
οσοι εχεται τη διαθεση ,βομβαρδιστετο με αναφορες γιατι ουτος η αλλος ο τυπος κακο κανει με τους ιους που μοιράζει στα λινκ κατω απο καθε βιντεο απο τις 17/04/2022 και μετα.
Θα κανω καινουργιο ξανα σαν Kostas Restas με ασπρομαυρη τη φατσα μου για εικονα προφιλ, θα το δειτε συντομα..
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Δεν πιστεύω να χάνεται τόσο εύκολα έτσι ένα κανάλι.
Κάνε ένα καλό καθαρισμα στον υπολογιστή σου AntiVirus κτλ .. καινούργιοι κωδικοί σε όλα αν δεν τα έκανες .. τεσπά καλά ξεπερδεμετα φίλος και όπου μπορούμε να βοηθήσουμε ..σφύρα!
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Κρίμα!Καλή αρχή όπως και να έχει.Για να μην την πατήσει και άλλος,τι ακριβώς κατέβασες για το Davinci;
Έκανα και εγγραφή για υποστήριξη!
Ευχαριστώ.. τπτ δε κατεβασα, ιος ηταν ,
οταν το κατεβασα δλδ ,ο υπολογιστης μου αρχισε να κανει σαν ηλεκτρικη σκουπα..!
Την πατησα απλα επειδη με φαγουριζε το γεγονος οτι η νεα μου καμερα τραβαει 10bit 422 στα χρωματα..
Η προιγουμενη ηταν 8bit 400.
Το davinci ειναι δωρεαν, αλλα οχι το studio version ,αυτο που ηθελα δλδ...
Ηθελα το studio απλα γιατι υποστιριζει τετοιους τυπους αρχειων 10bit 422,
ενω η free εκδοση δε τα υποστιριζει..
Ε , και πανω εκει που εκανα μεταβαση εξοπλισμου καμερας ,ειπα να κανω και μετάβαση σε πρόγραμμα επεξεργασίας ...
Ε και εφαγα τα μουτρα μου ..τα εφαγα μιλαμε σαν αρχάριος , πολυ ανόητα..δλδ δε με πιστευω ακομα κ τωρα πως εκανα τέτοιο λάθος ...
Τεσπα..... υγεια !!
 
Top Bottom