χαιρετω την παρεα

Stakaman

Μέλος
Όνομα
Stathis
Μοτό
XR 125 BMW 1600GTL CB500X desert X
καλησπερα παιδες

Διαβαζω το Φορουμ παρα πολυ καιρο αλλα γραφω πρωτη φορα
Ασχολουμαι με μηχανες καμια 30 αρια χρονια κι εχουνε περασει απο τα χερια μου πολλες.
Τα τελευταια χρονια ειπα να αραξω καβαλαω μια χαρλει ( δε θελω ου) εν εχω κι ενα μικρο XR για μεσα στην πολη
Το λοιπον η ατιμη η ζωη μου εδωσε μια επαγγελματικη ευκαιρια στη Γαλλία την οποία και δεχτηκα μετακομίζοντας μαζι με τα πραπρα μου
Το τελευταιο καιρο ολο και στρυφογυριζε στο μυαλο μ η ιδεα για ενα αντβεντουρ μηχανακι. Βασανιστηκα καιρο ωσπου το αποφασισα και απο εχθες ειμαι ενας ευτυχισμενος κατοχος μιας HUSKY 701 υπερτουμπανιασμενης του 19
Τι να πω ρε παιδια ερωτευτηκα και χαλαλι τα λεφτα που δεν ηταν και λιγα στην τελικη

Τελοπαντων καλως σας βρηκα , Απλα ηθελα να το πω καπου ρε παιδια

ΥΓ ειμαστε πολυ τυχεροι στην Ελλαδα οσον αφορα τις περιηγησεις στο χωμα. Εδω στη Νοτια Γαλλια που ειμαι σχεδον απαγορευεται και πρεπει να ξενιτευτω για να πατησω λασπη.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Στάθη...! :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες στο Advride

Να φανταστώ ξέρεις τον Λεόντιο από το κλαμπ
 

Stakaman

Μέλος
Όνομα
Stathis
Μοτό
XR 125 BMW 1600GTL CB500X desert X
Α καταλαβα, Οχι δεν ειμαι σε αυτο το κλαμπ, Ειμαι στη Γαλλία σε ενα, Τωρα το πως συννενοουμαστε ειναι μεγαλη ιστορια , αυτοι γρι Αγγλικα εγω λιγα Γαλλικα.... Τραγικες καταστασεις
:p
 

Stakaman

Μέλος
Όνομα
Stathis
Μοτό
XR 125 BMW 1600GTL CB500X desert X
:welcome:

Husky Photos ...?
οπως θα δειτε φοραει το πληρες κιτ της MST με δυο 6λιτρα εξτρα τεποζιτα carbonfiber συν τον πυργο που εχει πανω ηλεκτρικο road book το οργανακι της ICO και στροφομετρο, βαση για GOPRO, εξτρα παροχη ρευματος
εχει εξατμιση ARROW, QUICKSHIFTER και rally power box.
Eπισης φτιαγμενη σελα και φιλτρο twin air το μικρο και bibmousse αντι για σαμπρελες
Το παλικαρι που το ειχε ειναι μηχανικος αγορασε το μηχανακι το εφτιαξε ετρεξε στο ραλλι μαροκου και το πουλησε . εχει 4000 χιλιομετρα.
Επισης το μηχανακι ερχεται με τα μαμα πραγματα εξτρα μανετες, 2 σετ αλλαγης λαδιων ενα ζευγαρι καινουρια λαστιχα ( τα μαμα) εννοειτα τα χαρτια του κομπλε και καποια αλλα που ξεχναω τωρα

Η τιμη ειναι λιγο πανω απο καινουριο

Να μου πεις ρε Σταθη τι να τα κανεις ολα αυτα αφου δεν εισαι αγωνιαρης . Ενταξει δεκτον αλλα αφου την κανουμε την αμαρτια ας την κανουμε ολοκληρωμενη :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τουμπανέιρο :inlove::inlove:
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022

οπως θα δειτε φοραει το πληρες κιτ της MST με δυο 6λιτρα εξτρα τεποζιτα carbonfiber συν τον πυργο που εχει πανω ηλεκτρικο road book το οργανακι της ICO και στροφομετρο, βαση για GOPRO, εξτρα παροχη ρευματος
εχει εξατμιση ARROW, QUICKSHIFTER και rally power box.
Eπισης φτιαγμενη σελα και φιλτρο twin air το μικρο και bibmousse αντι για σαμπρελες
Το παλικαρι που το ειχε ειναι μηχανικος αγορασε το μηχανακι το εφτιαξε ετρεξε στο ραλλι μαροκου και το πουλησε . εχει 4000 χιλιομετρα.
Επισης το μηχανακι ερχεται με τα μαμα πραγματα εξτρα μανετες, 2 σετ αλλαγης λαδιων ενα ζευγαρι καινουρια λαστιχα ( τα μαμα) εννοειτα τα χαρτια του κομπλε και καποια αλλα που ξεχναω τωρα

Η τιμη ειναι λιγο πανω απο καινουριο

Να μου πεις ρε Σταθη τι να τα κανεις ολα αυτα αφου δεν εισαι αγωνιαρης . Ενταξει δεκτον αλλα αφου την κανουμε την αμαρτια ας την κανουμε ολοκληρωμενη :p
Τούμπανο, τακτοποιημένο κ με όμορφα γραφικά!
Και το κυριότερο ότι είναι μοντέλο ‘19. Για εμένα η καλύτερη χρονολογία για 701.
Να το ευχαριστηθείς σου εύχομαι.

Απορία: power commander δεν του εχει βάλει;
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καλώς όρισες Στάθη κ καλορίζικο το εργαλείο.
Πανέμορφο λέμε φτου φτου φτου.
Καλά έκανες κ το πήρες έτσι τούμπανο κ τα εσκασες κιόλας, μαζί σου είμαστε όλοι σε αυτό.

Ρε τον τσιφουτη χωρίς power commander στο πούλησε? :laugh:
 
Top Bottom