1ο Trail Ride 2018 - 18/2/2018

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
τι ωραία κόλπα είνια αυτά ρε παιδιά!!! μπράβο μπράβο, πάντα τέτοια :)




(θέλω κι εγώ λάσπες και χώματα............. :( )
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το Σαββατο σκεφτομαι να παω στη γεφυρα Haton τωρα που ειναι καθαρη απο κλαρια και αγκαθια.
Κι εμεις με τα εντουρακια την χασαμε.
Θα ενημερωσω εως την Τεταρτη.
Και με διαφορετικη πορεια εως εκει.
:inlove:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@alfa7 Στέλιο διευκρινηση: "Μια ένσταση για το track της γέφυρας που δόθηκε σαν αποφυγή ενώ έπρεπε να είναι μέσα στο track της διαδρομής, αλλά δεν έγινε και τίποτα σοβαρό… θα πάμε καμιά μέρα, τώρα που ο forester έχει και ελαφρύ μηχανάκι, να τη δούμε…"

Στην ενημέρωση είπε ο Doc για την παράκαμψη (την έκανε παράκαμψη με κόκκινο, επειδή δε χώραγαν εκεί αυτοκίνητα, εμείς βέβαια....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: φροντίσαμε να το ξεχάσουμε:D:D:D )
Και το άλλο με το ελαφρύ μεκανάκι:D:D:D, μάλλον μία και καμία.... ;) 1200 φίλε μου και ξερό ψωμί !!!:inlove::inlove::inlove::inlove: Πάμε όπου θες, αλλά με τη χοντρή μου ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το Σαββατο σκεφτομαι να παω στη γεφυρα Haton τωρα που ειναι καθαρη απο κλαρια και αγκαθια.
Κι εμεις με τα εντουρακια την χασαμε.
Θα ενημερωσω εως την Τεταρτη.
Και με διαφορετικη πορεια εως εκει.
:inlove:
:D:D:D:D
χαζε'υατε στην ενημέρωση ε????:laugh:
Ο Σταμάτης την είδε την παρακαμψη, είχε και roadbook και είδε τις σχετικές τουλίπες και μ ενημέρωσε, αλλά οι άλλοι 7 είχαν προχωρήσει. Δεν άκουγαν κόρνες τπτ...! Ούτε τηλ δεν επιανε εκεί, μετά μας βρήκαν στο τηλ βέβαια και ξαναβρεθήκαμε. Πάντως με το Σταμάτη τη βρήκαμε, έστω κι ανορθόδοξα ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Απίθανα δασικά με αρκετή λάσπη ένεκα των ημερών και πολλές-πολλές πέτρες. Με αρκετά τεχνικά περάσματα αλλά όλα βατά και ικανά να σου δώσουν τη γεύση τις ευχάριστης χωμάτινης σε συνδυασμό πάντα με την 9μελή παρέα μας…

Κίνηση της παρέας με καλό ρυθμό αν και χαθήκαμε κάποια στιγμή οπότε γυρίσαμε κάποιοι πίσω, αλλά τελικά όλα καλά και χωρίς κανένα θέμα…

Η διοργάνωση πολύ καλή με όλα όσα… ενημέρωση, road book, road track, σκούπες, κοπάνες για τα δύσκολα, διασώστες, μετάλλια μέχρι και πίτα….

Μια ένσταση για το track της γέφυρας που δόθηκε σαν αποφυγή ενώ έπρεπε να είναι μέσα στο track της διαδρομής, αλλά δεν έγινε και τίποτα σοβαρό… θα πάμε καμιά μέρα, τώρα που ο forester έχει και ελαφρύ μηχανάκι, να τη δούμε…

Και λίγη κινούμενη εικόνα με τη βόλτα....


Άντε και ραντεβού στο βουνό σε 'κανα μήνα...

NOte: Λευτέρη/HACK_46, η φωτό όλα τα λεφτά...thanks
Στο 4:30 τι κανετε ακριβως στις ξενες φυτείες?
:laugh::laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
:D:D:D:D
χαζε'υατε στην ενημέρωση ε????:laugh:
Ο Σταμάτης την είδε την παρακαμψη, είχε και roadbook και είδε τις σχετικές τουλίπες και μ ενημέρωσε, αλλά οι άλλοι 7 είχαν προχωρήσει. Δεν άκουγαν κόρνες τπτ...! Ούτε τηλ δεν επιανε εκεί, μετά μας βρήκαν στο τηλ βέβαια και ξαναβρεθήκαμε. Πάντως με το Σταμάτη τη βρήκαμε, έστω κι ανορθόδοξα ;)
Ο μπροστα κοιτουσε εως το Haton και νομιζα οτι καναμε τις τουλιπες αναποδα, δηλαδη οτι καναμε τον γυρισμο.
Αλλα απλα πηδηξαμε 6 τουλιπες.
:D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Στο 4:30 τι κανετε ακριβως στις ξενες φυτείες?
:laugh::laugh:
Ένας φίλος καλαματιανός είχε φυτέψει κάτι μυρωδάτα δεντράκια και πήγαμε να δούμε αν έχουν μεγαλώσει....



...και μετά χάσαμε τον δρόμο!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Στο 4:30 τι κανετε ακριβως στις ξενες φυτείες?
:laugh::laugh:
μας έψαχναν....:rolleyes:
μετά τους βρήκαμε εμείς :)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ένας φίλος καλαματιανός είχε φυτέψει κάτι μυρωδάτα δεντράκια και πήγαμε να δούμε αν έχουν μεγαλώσει....
...και μετά χάσαμε τον δρόμο!
Πριν ή αφου τ'αναψατε?:DΓι'αυτο οι υπολοιποι περιμεναμε και μπηκαμε σε Σιεστα mode καμια ωρα πουλακια μου....:alien::cautious::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πριν ή αφου τ'αναψατε?:DΓι'αυτο οι υπολοιποι περιμεναμε και μπηκαμε σε Σιεστα mode καμια ωρα πουλακια μου....:alien::cautious::laugh:
Μπήκατε σε σιέστα mode γιατί σας πήραν τα ντουμάνια :D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Στο 4:30 τι κανετε ακριβως στις ξενες φυτείες?
:laugh::laugh:
Αφού δεν προσέχαμε στην ενημέρωση και δεν ακούγαμε τις κόρνες κάναμε...
...ανάσες...:) και μετά τρέλες :drt:...!
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Σουπερ η βολτα μας!η διαδρομη ζυγισμενη και μοιρασμενη με δυσκολα,ευκολα,πετρινα και λασπωμενα κομματια!
Για μια ακομη φορα οι ζουρλοί απο το advride εκει ολοι μαζεμενοι και με ωραιο ρυθμό. για τα νεα παιδιά(μαζι και εγώ σε αυτούς) μια ιδεα ειναι αυτη για το τι γινετια στις βολτες με τους τρελους.. ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!

Χάρηκα που ειδα παλι τους παλιούς και γνώριασ και τους καινούργιους φίλους..

Πότε φευγουμε ειπαμε...????
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Σουπερ η βολτα μας!η διαδρομη ζυγισμενη και μοιρασμενη με δυσκολα,ευκολα,πετρινα και λασπωμενα κομματια!
Για μια ακομη φορα οι ζουρλοί απο το advride εκει ολοι μαζεμενοι και με ωραιο ρυθμό. για τα νεα παιδιά(μαζι και εγώ σε αυτούς) μια ιδεα ειναι αυτη για το τι γινετια στις βολτες με τους τρελους.. ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!

Χάρηκα που ειδα παλι τους παλιούς και γνώριασ και τους καινούργιους φίλους..

Πότε φευγουμε ειπαμε...????
Τέτοια κανείς Λευτεράκη;



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom