10ο ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ 1821(το επετειακο) απ τη Μοτοπαρέα Λεωνιδίου.

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ομάδα 9.. αμιγώς γυναικεία,άνετα το έβγαλαν και με τις κατάλληλες στάσεις..


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
μην το κανεις ...
δεν ειναι καλο...

τραβα αμολατα...

ειναι κακο για το προστατη....

:p
δεν σου παει.....παιξε μπαλα αλλου...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Monster energy και έπαθλα..
Τα έπαθλα είναι προσωπική δουλειά απ' τον Αντώνη στη γραμματεία..


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
Κρίμα γιατί πραγματικά ήταν πολύ καλό. Συμμετείχα στα 3 από τα 10, και κάθε χρόνο ήταν καλύτερο από το προηγούμενο. Προφανώς και θα έχετε τους λόγους σας. Πολλά συγχαρητήρια για όλα αυτά τα χρόνια.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Κρίμα γιατί πραγματικά ήταν πολύ καλό. Συμμετείχα στα 3 από τα 10, και κάθε χρόνο ήταν καλύτερο από το προηγούμενο. Προφανώς και θα έχετε τους λόγους σας. Πολλά συγχαρητήρια για όλα αυτά τα χρόνια.
ευχαριστουμε πολυ αδερφε...
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αν και η συμμετοχή μου περιορίστηκε μόνο σε ένα οδοιπορικό, έχω να πω τα καλύτερα.
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και το τρέξιμο. 'Άξιοι που το κάνατε θεσμό και γιορτή για την μοτοσυκλετιστική κοινότητα!
Ακόμη όμως ένα μεγάλο μπράβο που έχετε το θάρρος να λήξετε το οδοιπορικό στην πλήρη του άνθηση και όχι στον μαρασμό του....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου το είπε ένα παλικάρι στην τελευταία επίσκεψη στο Λεωνίδιο, δεν ήθελα να το πιστέψω αλλά... Να 'στε καλά για τα όμορφα που μοιραστήκατε μαζί μας.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η παρακαταθήκη του Οδοιπορικού μένει υπο την μορφή αναμνήσεων, εμπειριών και των σχέσεων που δημιουργήθηκαν μέσα απο αυτά.

Εσείς ξέρετε τα θέλω σας και εμείς όπως όλα τα χρόνια σας παρακολουθούμε και αγαπάμε Λεωνίδιο και Μοτοπαρέα. Εντάξει ο Μανωλάκης είναι δικός μας άνθρωπος όπως και να χει.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αν και η συμμετοχή μου περιορίστηκε μόνο σε ένα οδοιπορικό, έχω να πω τα καλύτερα.
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και το τρέξιμο. 'Άξιοι που το κάνατε θεσμό και γιορτή για την μοτοσυκλετιστική κοινότητα!
Ακόμη όμως ένα μεγάλο μπράβο που έχετε το θάρρος να λήξετε το οδοιπορικό στην πλήρη του άνθηση και όχι στον μαρασμό του....
Μου το είπε ένα παλικάρι στην τελευταία επίσκεψη στο Λεωνίδιο, δεν ήθελα να το πιστέψω αλλά... Να 'στε καλά για τα όμορφα που μοιραστήκατε μαζί μας.
Πολύ στεναχωρήθηκα τώρα:sorry:

Όπως και να έχει ευχαριστούμε για όλες τις ωραίες στιγμές και την ατελείωτη δουλειά που έχετε ρίξει.
Η παρακαταθήκη του Οδοιπορικού μένει υπο την μορφή αναμνήσεων, εμπειριών και των σχέσεων που δημιουργήθηκαν μέσα απο αυτά.

Εσείς ξέρετε τα θέλω σας και εμείς όπως όλα τα χρόνια σας παρακολουθούμε και αγαπάμε Λεωνίδιο και Μοτοπαρέα. Εντάξει ο Μανωλάκης είναι δικός μας άνθρωπος όπως και να χει.
ευκολη αποφαση δεν ηταν,το συζητησαμε αρκετα και παρθηκε η αποφαση....Το κειμενο το ειχα γραψει μερες και οσο ναναι ηταν δυσκολο..απ κει περα,προχωραμε,αν και οι αναμνησεις παντα θα γυριζουν
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Κι εγώ μόνο σε ένα συμμετείχα αλλά πραγματικά μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις και είναι κάτι που θα θυμάμαι.
Ξαναμπράβο σας για όλα αυτά που καταφέρατε κι εύχομαι να ξανακούσουμε για διοργάνωση από τη Μοτοπαρέα σας. :ok:
 

tamanaco

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι - Αγία Παρασκευή - Ηράκλειο
Όνομα
Τάσος
Μοτό
R1200GSA
Ευχαριστούμε πολυ για ότι έχετε κάνει όλα αυτά τα χρόνια και για όλο το χρόνο που ξοδέψατε για να περάσουμε εμείς καλά.
Συγχαρητήρια και πάλι για την ιδέα και για την υλοποίηση.
Ελπίζουμε να τα ξαναπούμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
ευκολη αποφαση δεν ηταν,το συζητησαμε αρκετα και παρθηκε η αποφαση....Το κειμενο το ειχα γραψει μερες και οσο ναναι ηταν δυσκολο..απ κει περα,προχωραμε,αν και οι αναμνησεις παντα θα γυριζουν
Καλά όποτε θέλετε το ξαναβαζετε μπροστά. Δε φεύγουμε εδώ είμαστε!
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
παρα ήτανε φθηνό για τον ανθρωποφόρτο που βάζατε.
Σε αυτό το πλαίσιο είναι εύλογο να έχει ημερομηνία λήξης.
όπως και να έχει ευχαριστούμε για τις εμπειρίες.
:friendship:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
καλημερα φιλε..Οντως δεν θα κανουμε αλλο.Συζηταμε καποιες αλλες ιδεες.Το κειμενο ειναι ενδεικτικο
Ευχαριστούμε Μανώλη τόσο για το ότι σας γνωρίσαμε όσο και για τις πανέμορφες διοργανώσεις που συμμετείχαμε.
Επίσης σας ευχαριστούμε διότι μέσω του αγαπημένου μας τρόπου διασκέδασης έμαθαν πολλοί ιστορικά στοιχεία που είτε είχαν ξεχάσει είτε δεν τα ήξεραν καν.

Εμείς εξακολουθούμε να σας αγαπάμε και όποτε περνάμε από τα μέρη σας θα σας αναζητούμε για ένα καφέ και λίγες κουβέντες.
Η Μοτοπαρέα Λεωνιδίου αποτελείται στο σύνολό της από πραγματικά καλούς ανθρώπους - αναβάτες !
Εύγε σε όλες και όλους σας!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
η κυρα-Αλεξανδρα Alexandra μόλις το διάβασε (χθες) την πήραν τα κλάματα...
αυτό από μόνο του λέει πολλά...

εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι είστε όλοι σας αδέλφια μου...

θα συνεχίσουμε να ερχόμαστε όπως ερχομασταν μέχρι τώρα 3-4 φορες τον χρόνο με την "Γλυκογιώργαινα" μόνο και μόνο για να σας βλέπουμε...

την αγαπη μας και τα φιλιά μας...


:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::friendship:
 
Top Bottom