10 Φλεβάρη βόλτα παντοφλακιδων με τις γυναίκες απο άσφαλτο κ χωμα.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Ημερομηνία κ υπόλοιπα θα οριστούν εντός ολίγων ημερών,η βόλτα κατα την γνώμη μου πρέπει να γίνει σε κατάλληλο η σχετικα κατάλληλο τερέν κ να μεγαλώσει κ λιγο η ημέρα.
Ο Ελικώνας την προηγούμενη εβδομάδα ηταν απροσπελαστος.
Mην ερθει Πασχα! Θελει βολτα το κοριτσι...:p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Προτεινω να υπαρχει εναλλακτικη ασφαλτινη διαδρομη για καποιους με street μηχανακια που μπορει να ερθουν οπως εγινε περυσι στη Πετρα Βοιωτιας με τρια παιδια με ασφαλτινα.......σκεφτομαι κ εναν φιλο που ειναι χωρις μοτο αυτη την εποχη αλλα μπορει να θελει να ερθει με το κουτι !!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Προτεινω να υπαρχει εναλλακτικη ασφαλτινη διαδρομη για καποιους με street μηχανακια που μπορει να ερθουν οπως εγινε περυσι στη Πετρα Βοιωτιας με τρια παιδια με ασφαλτινα.......σκεφτομαι κ εναν φιλο που ειναι χωρις μοτο αυτη την εποχη αλλα μπορει να θελει να ερθει με το κουτι !!!!!
Εσύ θα έρθεις από χώμα.... Για να δούμε το κουλούρι!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Προτεινω να υπαρχει εναλλακτικη ασφαλτινη διαδρομη για καποιους με street μηχανακια που μπορει να ερθουν οπως εγινε περυσι στη Πετρα Βοιωτιας με τρια παιδια με ασφαλτινα.......σκεφτομαι κ εναν φιλο που ειναι χωρις μοτο αυτη την εποχη αλλα μπορει να θελει να ερθει με το κουτι !!!!!
Εύκολο;)
Ναι φίλε είναι στα υπόψιν.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λοιπον ένα γενικο πλάνο

Η διαδρομή απλη κ γνωστή σχεδόν σε όλους καθώς όπως έχουμε πει ξανά για τα ADV κορίτσια είναι περισσότερο η βόλτα.

Ραντεβού Πλαταιές για όποιον έρθει,εγώ με το δικό μου το κοριτσάκι θα πίνουμε καφεδάκι στην πλατεία.
Αν το επιτρέπει η θερμοκρασία θα έλεγα 10:30 να ξεκινήσουμε.
Περνάμε απο Ελλοπια, Ξηρονομη κ φτάνουμε Ασκρη,εκεί χωρίζουμε για λίγο με τους μόνο ασφαλτινους κ δίνουμε ραντεβού στην Πέτρα Βοιωτίας.
Εύκολη διαδρομή κ αν είναι κ ο @petros KLR την ξέρει.
Βόλτα στον καταρράκτη όποιος θέλει κ καφεδάκι στον φαρμακοποιό όπου μετά απο λίγη ώρα θα έρθουμε κ εμείς.
Οι δρόμοι θα χωρίσουν πάλι εκεί καθώς οι μόνο ασφαλτινοι αν θέλετε μπορείτε να ανεβείτε στην μονή του Αγίου Νικολάου του νέου στο χωριό Υψηλάντη (είναι μετα την Πέτρα)κανοντας μια όμορφη θα ελεγα διαδρομή (τρώγοντας κ χρονο) όπου υπάρχει κ το μνημείο της μάχης της Πέτρας
Απο εκεί θα κατεβείτε πάλι στην Θηβών Λιβαδειάς,(θα πρότεινα να ανεβείτε στο αμεσως επόμενο χωριό ,στο Σωληναρι κ να πάρετε τον δρόμο που οδηγεί στην μονη της Αγίας Παρασκευής κ να βγείτε Κορώνεια κ εσείς ωραία διαδρομή κ αυτη,γραφικο χωριο με ιδιαίτερη πλατεία,τα μαγαζιά εκτός απο 2 ψησταριές εκτον όποιον η μια φτιάχνει κ ελληνικο μονο καφε τα αλλα ειναι κλειστά,αξίζει κ μια στάση εκεί. ) κ θα πάρετε το δρόμο για Αγια Αννα.Οι υπόλοιποι θα περάσουμε πιο κάτω απο την μονή χωμάτινα θα βγάλουμε ισως κάποιες φώτο στον πύργο του Υψηλάντη κ θα βγούμε Κορώνεια, απο εκεί θα πάμε προς Αγία Τριάδα κ βγαίνοντας άσφαλτο πάμε να βρούμε τους υπόλοιπους στην ταβέρνα που θα έχουμε κανονίσει.

Θα προσπαθήσω κ για χάρτη αν κ οι διαδρομές είναι πολύ εύκολες.

Οσοι παντοφλακιδες κ μη προσέλθετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να βάλουμε χωμάτινα στις χοντρές οι χωματοπαντοφλακηδες???
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λοιπον....αφου με χρηζει πλοηγο για τους ασφαλτινους ο Λεωνιδας.....οσοι ακολουθησετε εχω να πω.....οτι GPS, google maps' κ συναφη μπλιμπλικια δεν παιζουν...........να ξερετε ομως οτι εχω παντα μαζι μου πυξιδα κ παραδοσιακο χαρτη.....χαχαχα !!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ε
Λοιπον....αφου με χρηζει πλοηγο για τους ασφαλτινους ο Λεωνιδας.....οσοι ακολουθησετε εχω να πω.....οτι GPS, google maps' κ συναφη μπλιμπλικια δεν παιζουν...........να ξερετε ομως οτι εχω παντα μαζι μου πυξιδα κ παραδοσιακο χαρτη.....χαχαχα !!!!!
Έτσι, έτσι....!!!:ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπον....αφου με χρηζει πλοηγο για τους ασφαλτινους ο Λεωνιδας.....οσοι ακολουθησετε εχω να πω.....οτι GPS, google maps' κ συναφη μπλιμπλικια δεν παιζουν...........να ξερετε ομως οτι εχω παντα μαζι μου πυξιδα κ παραδοσιακο χαρτη.....χαχαχα !!!!!
Δεν θα μπεις χώμα με το μονοκυλινδρο????
Θα σε φτιάξω... Γέροντα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λοιπον....αφου με χρηζει πλοηγο για τους ασφαλτινους ο Λεωνιδας.....οσοι ακολουθησετε εχω να πω.....οτι GPS, google maps' κ συναφη μπλιμπλικια δεν παιζουν...........να ξερετε ομως οτι εχω παντα μαζι μου πυξιδα κ παραδοσιακο χαρτη.....χαχαχα !!!!!
Ετσι έτσι που λέει κ ο @thenos μην κοιτάς που λέω εγω για χάρτες.... έτσι έτσι το λεω.:p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δεν θα μπεις χώμα με το μονοκυλινδρο????
Θα σε φτιάξω... Γέροντα.
Επειδη ξερω την τρελλα σου.....θα πηγαινω απο αλλους δρομους.....εξαλου εμενα ειναι ΜΤ (μονοκυλινδρο τουρισμου) το εργαλειο !!!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
κ παραδοσιακο χαρτη.....
βαζεις την Νανα να ρωταει που εισαι και πως πας και που ....
εσενα δεν σου απανταει ανθρωπος εεεεε ????
θα της το πω παντως.... να ξερεις οτι θα σε ρουφιανεψω.....:secret:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μέσα και εγώ αλλά χωρίς το εταιρον ήμισυ γιατί no like. Ήδη ακονίζει παντόφλα και κάνει practice ακρίβειας....
Όσον αφορά εμενα έχω ξεκινήσει και πλένω...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μέσα και εγώ αλλά χωρίς το εταιρον ήμισυ γιατί no like. Ήδη ακονίζει παντόφλα και κάνει practice ακρίβειας....
Όσον αφορά εμενα έχω ξεκινήσει και πλένω...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ε ναι το κορίτσι no like αφου ktm:p

Λογικό.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Επειδη ξερω την τρελλα σου.....θα πηγαινω απο αλλους δρομους.....εξαλου εμενα ειναι ΜΤ (μονοκυλινδρο τουρισμου) το εργαλειο !!!!!
Πέτρο σόρρυ, αλλά η τρέλα του Κώστα @gsmaniac δε γράφεται με 2 λάμδα... γράφεται με τουλάχιστον 4 και με κεφαλαία: ΤΡΕΛΛΛΛΑ!!! :woot:
...
...
Αγαπάμε Μανιακό αφού... :inlove::inlove::inlove:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom