1050 adventure

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Για ταξίδια το 1050 είναι πολύ καλύτερο κ ασφαλέστερο λόγω ηλεκτρονικών, προστασία αέρα, φόρτωμα, δύναμη, άνεση.
Σε χώμα θα σε πάει όπου θέλεις αλλά χαλαρή διάσχιση χωματόδρομου, έριχνα λίγο πιέσεις κ πηγαίναμε άνετα πάντα βρέχει από μεγάλο χωριό.
Θα την ευχαριστηθεί κ η συμβία σου;).
Τα πάντα είναι σε σχέση με τι θέλεις να κάνεις, σίγουρα τα άλλα δύο είναι φρέσκιες μοτό αλλά αν δεν τις χρησιμοποιείς στο χώμα χάνεις με 21" εμπρός κ μεγάλες κ μαλακές διαδρομές στην άσφαλτο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
1050 το bmw της KTM
Χωρίς σκέψη
Λήξεις περιστατικού
Αυτό στο είχα πει εγώ. Παλαιωθεν, όταν είχα παει μια τσαρκα με το 1050
Οποτε με το αλτςχαιμερ πας καλά ακόμα... Παλιογρια
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αυτό στο είχα πει εγώ. Παλαιωθεν, όταν είχα παει μια τσαρκα με το 1050
Οποτε με το αλτςχαιμερ πας καλά ακόμα... Παλιογρια
Ευτυχώς θα έχεις εμένα να σε πηγαίνω βόλτες γιατί εσύ έχεις πάρει την κατρακύλα ...
Χωριάτη !
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Εγώ λέω να ζητήσετε από τον μανιακ να διοργανώσει μια ομαδική σε δικηγόρο...να είστε έτοιμοι όταν έρθει η αίτηση διαζυγίου...στο δικαστήριο να πείτε ,"δε φταίω εγώ κύριε πρόεδρε, αυτός ο μανιακ φταίει για όλα"...δείξτε και μερικές φώτο του μανιακ και του Γκάντι και θα απαλλαγείτε...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λοιπόν, ταξίδια δικαβαλο δεν θα κάνω, αυτό που θέλω μου αρέσει και θα το είχα και αφίσα στο δωμάτιο μου είναι το 790 R γιατί έχω κολλήσει ktm ίαση!! Το λογικό θα ήταν να πάρω tenere πιο οικονομικό δεν χαλάει όλα καλά και ωραίο είναι αλλά έχω κτμ ίαση! Το aprilia επίσης μου αρέσει και έχω πάει να ρωτήσω και για αυτό, ναι θα ήθελα ένα traction, η σκέψη για το 1050 ήρθε επειδή βρήκα ένα καλό και λέω λες? Και να πάρω και ένα φτηνό για το χώμα... Υπάρχει σαν σκέψη και ήθελα γνώμες από πιο έμπειρους... ΈΝΑ ΞΈΡΩ! Ήμουν στριτας με R1 έκανα πίστα βόλτες δρόμο ταξίδια όλα τέρμα γκάζι και ήμουν καλά, έμπλεξα με εσάς με τα χωμάτινα και με βλέπω μπερδεμένο και με 3 μότο! Χαχααχ
Γιατί παλικάρι μου έπαθες τέτοιο πράγμα? Δεν ρώταγες? Πήγαινε κάνε μια βόλτα το 700 να δεις περί τίνος πρόκειται μηπως σου κάνει που βρίσκεις και συνεργεία και αντιπροσωπεία καλά να μη μπλέκεις.

Αλλιως βάζε αλοιφή 3 φορές τη μέρα και το πάτερ ημών πρωί βράδυ να γιατρευτεις!

Τελοσπαντων, να έβρισκες κάνα 1090R τουλάχιστον να τα κάνεις όλα γιατί το 1050 μόνο άσφαλτο πάει. Μετά λες κάνα φτηνό για χωμα το χουμε δει το έργο ελπίζω να έχεις μπόλικες θέσεις γκαράζ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατί παλικάρι μου έπαθες τέτοιο πράγμα? Δεν ρώταγες? Πήγαινε κάνε μια βόλτα το 700 να δεις περί τίνος πρόκειται μηπως σου κάνει που βρίσκεις και συνεργεία και αντιπροσωπεία καλά να μη μπλέκεις.

Αλλιως βάζε αλοιφή 3 φορές τη μέρα και το πάτερ ημών πρωί βράδυ να γιατρευτεις!

Τελοσπαντων, να έβρισκες κάνα 1090R τουλάχιστον να τα κάνεις όλα γιατί το 1050 μόνο άσφαλτο πάει. Μετά λες κάνα φτηνό για χωμα το χουμε δει το έργο ελπίζω να έχεις μπόλικες θέσεις γκαράζ
Το έχεις παρεξηγήσει το 1050...ειναι πολύ καλο
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Το προβλημα ειναι οτι και τα δυο μηχανάκια δεν φτάνουν χρειάζονται τρία, αλλα μην σε μπερδευω παραπανω κάνε μια αρχή και ξεκίνα να κάνεις χώρο στο γκαράζ
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το προβλημα ειναι οτι και τα δυο μηχανάκια δεν φτάνουν χρειάζονται τρία, αλλα μην σε μπερδευω παραπανω κάνε μια αρχή και ξεκίνα να κάνεις χώρο στο γκαράζ
γιατί να έχεις τρία μόνο, σαν κάτι γκόμενες κάνετε "κλείσε τις αγγελίες με τα καθαρόαιμα, έλεος πια δεν έχουμε που να τα βάλουμε".
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ρε συ 19 τροχό χυτές ζάντες τί να το κάνεις εκτός απο διάσχιση άμα τύχει?Θα κάνεις troffy?
30 χρόνων 2 μέτρα παλουκαρος.... Ότι θέλει θα κάνει, σιγά μην κολλήσει στις χυτές.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αφού σου αρέσει το 790, τέτοιο να πάρεις Αλεξανδρε.

Να πάρεις αυτό που σου αρέσει και επειδή μπαίνεις χώμα να πάρεις το R.
 

NikolasA

Μέλος
Όνομα
Nikolas
Μοτό
Ducati Desertx
Ktm 950 sm 2007
Ktm exc 450 six days 2013
Εγώ θα το πετάξω πάρε ένα 990, κι αν δεν σου κάνει το δίνεις και παιρνεις ενα καθαρό κι ένα οτι άλλο ΧΧ90
 
Top Bottom