1090r ktm

Xristostsar

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Ktm950 adv
Ποιες είναι οι σωστές ρυθμίσεις αναρτήσεων για στενό επαρχιακό στριφτερο γοργό οδικό δίκτυο ;; ευγνώμων εκ των προτέρων ..!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εμείς δεν τρέχουμε...
Ανήκουμε στο Saligaros team... :p


(Διάβασε το manual πιο κάτω να δεις τι προτείνει για σβέλτη οδήγηση...)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ποιες είναι οι σωστές ρυθμίσεις αναρτήσεων για στενό επαρχιακό στριφτερο γοργό οδικό δίκτυο ;; ευγνώμων εκ των προτέρων ..!!
Στο manual του 990 υπηρχε προταση για ρυθμιση αναρτησεων.Εγω ειχα ακολουθησει την προταση του ΄΄sport driving'' και με ειχε βολεψει πολυ.
Αν θελεις ξεκινα απο εκει να εχεις ενα μπουσουλα και αν θελεις αλλαζεις κατι μετα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και στο παραπάνω manual υπάρχουν αντίστοιχες προτάσεις.


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Και πως μετραμε τα κλικ?

Xristostsar ,επισης φροντισε να κανεις εξαέρωση,εμένα ειχε κατέβει 3 εκατοστα το μπροστινο οταν εκανα
:eek::ha
Σε όλες τις ρυθμίσεις εκτός της προφόρτισης γυρνάς τέρμα δεξιά και μετράς κλικ προς τα πίσω(αριστερόστροφα δλδ)

Στην προφόρτιση πίσω το ανάποδο
 

Renegade

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Θα δείξει
Στο 1090R, έχει και ταμπελακι μπροστά από το τεποζιτο εσωτερικά στα πλαστικά με τις προτεινόμενες , για sport, standard και comfort.

Εγώ το έχω στο standard και αν και είναι πιο μαλακό από τα γούστα μου, δουλεύει άψογα, και είναι εξίσου καλό και στο χώμα! Θεωρώ ότι εάν το έχω για ασφάλτινη χρήση στο sport, δεν θα παλεύεται σε χωμάτινη χρήση ακόμα και σε νορμάλ.

Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Agelis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Angelis
Μοτό
690 enduro R 12'
1090 adventure R 19'
Έχει βάλει κανείς ζελατίνα από 1290 adv στο 1090R;;
Έχει κάποια αισθητή διαφορά;
 
Top Bottom